Athletic Club

CD Guadalajara - Athletic Club

CD Guadalajara
VS
Athletic Club
CD Guadalajara2
igandea 16/0720:00
Akron (Guadalajara)

Club Necaxa - Athletic Club

Club Necaxa
VS
Athletic Club
Club Necaxa0
osteguna 20/0705:00
Victoria (Aguascalientes)

Real Racing Club de Santander - Athletic Club

Real Racing Club de Santander
VS
Athletic Club
Real Racing Club de Santander0
osteguna 27/0719:00
Fernando Astobiza (Sarón - Santa María de Cayón)

Celtic FC - Athletic Club

Celtic FC
VS
Athletic Club
Celtic FC3
asteartea 01/0820:30
Celtic Park (Glasgow)

Athletic Club - SD Eibar

Athletic Club
VS
SD Eibar
SD Eibar1
osteguna 03/0819:30
Las Llanas (Sestao)

Manchester United - Athletic Club

Manchester United
VS
Athletic Club
Manchester United1
igandea 06/0817:00
Aviva Stadium (Dublín)
Jardunaldia 1Liga

Athletic Club - Real Madrid

Athletic Club
VS
Real Madrid
Real Madrid2
larunbata 12/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2Liga

CA Osasuna - Athletic Club

CA Osasuna
VS
Athletic Club
CA Osasuna0
larunbata 19/0821:30
El Sadar (Iruñea)
Jardunaldia 3Liga

Athletic Club - Real Betis

Athletic Club
VS
Real Betis
Real Betis2
igandea 27/0821:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 4Liga

RCD Mallorca - Athletic Club

RCD Mallorca
VS
Athletic Club
RCD Mallorca0
igandea 03/0916:15
Mallorca Son Moix (Palma)
Jardunaldia 5Liga

Athletic Club - Cádiz CF

Athletic Club
VS
Cádiz CF
Cádiz CF0
larunbata 16/0914:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 6Liga

Deportivo Alavés - Athletic Club

Deportivo Alavés
VS
Athletic Club
Deportivo Alavés0
ostirala 22/0921:00
Mendizorrotza (Gasteiz)
Jardunaldia 7Liga

Athletic Club - Getafe CF

Athletic Club
VS
Getafe CF
Getafe CF2
asteazkena 27/0919:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 8Liga

Real Sociedad - Athletic Club

Real Sociedad
VS
Athletic Club
Real Sociedad3
larunbata 30/0921:00
Reale Arena (Donostia)
Jardunaldia 9Liga

Athletic Club - UD Almería

Athletic Club
VS
UD Almería
UD Almería0
ostirala 06/1021:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 10Liga

FC Barcelona - Athletic Club

FC Barcelona
VS
Athletic Club
FC Barcelona1
igandea 22/1021:00
Olímpic Lluís Companys (Barcelona)
Jardunaldia 11Liga

Athletic Club - Valencia CF

Athletic Club
VS
Valencia CF
Valencia CF2
igandea 29/1018:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 1.Kopa

UE Rubí - Athletic Club

UE Rubí
VS
Athletic Club
UE Rubí1
asteazkena 01/1121:30
Can Rosés (Rubí)
Jardunaldia 12Liga

Villarreal CF - Athletic Club

Villarreal CF
VS
Athletic Club
Villarreal CF2
igandea 05/1118:30
Estadio de la Cerámica (Vila-real)
Jardunaldia 13Liga

Athletic Club - RC Celta

Athletic Club
VS
RC Celta
RC Celta3
ostirala 10/1121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 14Liga

Girona FC - Athletic Club

Girona FC
VS
Athletic Club
Girona FC1
astelehena 27/1121:00
Montilivi (Girona)
Jardunaldia 15Liga

Athletic Club - Rayo Vallecano

Athletic Club
VS
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano0
larunbata 02/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 2.Kopa

CD Cayón - Athletic Club

CD Cayón
VS
Athletic Club
CD Cayón0
osteguna 07/1221:00
El Sardinero (Santander)
Jardunaldia 16Liga

Granada CF - Athletic Club

Granada CF
VS
Athletic Club
Granada CF1
astelehena 11/1221:00
Nuevo Los Cármenes (Granada)
Jardunaldia 17Liga

Athletic Club - Atlético de Madrid

Athletic Club
VS
Atlético de Madrid
Atlético de Madrid0
larunbata 16/1216:15
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 18Liga

Athletic Club - UD Las Palmas

Athletic Club
VS
UD Las Palmas
UD Las Palmas0
asteazkena 20/1221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 19Liga

Sevilla FC - Athletic Club

Sevilla FC
VS
Athletic Club
Sevilla FC0
osteguna 04/0119:15
Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)
Final hamaseirenakKopa

SD Eibar - Athletic Club

SD Eibar
VS
Athletic Club
SD Eibar0
igandea 07/0119:00
Ipurua (Eibar)
Jardunaldia 20Liga

Athletic Club - Real Sociedad

Athletic Club
VS
Real Sociedad
Real Sociedad1
larunbata 13/0118:30
San Mamés (Bilbo)
Final zortzirenakKopa

Athletic Club - Deportivo Alavés

Athletic Club
VS
Deportivo Alavés
Deportivo Alavés0
asteartea 16/0121:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 21Liga

Valencia CF - Athletic Club

Valencia CF
VS
Athletic Club
Valencia CF1
larunbata 20/0118:30
Camp de Mestalla (València)
Final laurdenakKopa

Athletic Club - FC Barcelona

Athletic Club
VS
FC Barcelona
FC Barcelona2
asteazkena 24/0121:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 22Liga

Cádiz CF - Athletic Club

Cádiz CF
VS
Athletic Club
Cádiz CF0
igandea 28/0116:15
Nuevo Mirandilla (Cádiz)
Jardunaldia 23Liga

Athletic Club - RCD Mallorca

Athletic Club
VS
RCD Mallorca
RCD Mallorca0
ostirala 02/0221:00
San Mamés (Bilbo)
FinalerdiaKopa

Atlético de Madrid - Athletic Club

Atlético de Madrid
VS
Athletic Club
Atlético de Madrid0
asteazkena 07/0221:30
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 24Liga

UD Almería - Athletic Club

UD Almería
VS
Athletic Club
UD Almería0
astelehena 12/0221:00
Power Horse Stadium (Almería)
Jardunaldia 25Liga

Athletic Club - Girona FC

Athletic Club
VS
Girona FC
Girona FC2
astelehena 19/0221:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 26Liga

Real Betis - Athletic Club

Real Betis
VS
Athletic Club
Real Betis3
igandea 25/0216:15
Benito Villamarín (Sevilla)
FinalerdiaKopa

Athletic Club - Atlético de Madrid

Athletic Club
VS
Atlético de Madrid
Atlético de Madrid0
osteguna 29/0221:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 27Liga

Athletic Club - FC Barcelona

Athletic Club
VS
FC Barcelona
FC Barcelona0
igandea 03/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 28Liga

UD Las Palmas - Athletic Club

UD Las Palmas
VS
Athletic Club
UD Las Palmas0
igandea 10/0316:15
Estadio de Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria)
Jardunaldia 29Liga

Athletic Club - Deportivo Alavés

Athletic Club
VS
Deportivo Alavés
Deportivo Alavés0
larunbata 16/0321:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 30Liga

Real Madrid - Athletic Club

Real Madrid
VS
Athletic Club
Real Madrid2
igandea 31/0321:00
Santiago Bernabéu (Madrid)
FinalaKopa

Athletic Club - RCD Mallorca

Athletic Club
VS
RCD Mallorca
RCD Mallorca1
larunbata 06/0422:00
La Cartuja (Sevilla)
Jardunaldia 31Liga

Athletic Club - Villarreal CF

Athletic Club
VS
Villarreal CF
Villarreal CF1
igandea 14/0418:30
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 32Liga

Athletic Club - Granada CF

Athletic Club
VS
Granada CF
Granada CF
ostirala 19/0421:00
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 33Liga

Atlético de Madrid - Athletic Club

Atlético de Madrid
VS
Athletic Club
Atlético de Madrid
larunbata 27/0418:30
Cívitas Metropolitano (Madrid)
Jardunaldia 34Liga

Getafe CF - Athletic Club

Getafe CF
VS
Athletic Club
Getafe CF
ostirala 03/0521:00
Coliseum (Getafe)
Jardunaldia 35Liga

Athletic Club - CA Osasuna

Athletic Club
VS
CA Osasuna
CA Osasuna
igandea 12/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 36Liga

RC Celta - Athletic Club

RC Celta
VS
Athletic Club
RC Celta
asteazkena 15/05
Abanca-Balaídos (Vigo)
Jardunaldia 37Liga

Athletic Club - Sevilla FC

Athletic Club
VS
Sevilla FC
Sevilla FC
igandea 19/05
San Mamés (Bilbo)
Jardunaldia 38Liga

Rayo Vallecano - Athletic Club

Rayo Vallecano
VS
Athletic Club
Rayo Vallecano
igandea 26/05
Estadio de Vallecas (Madrid)

Sailkapena

1º

Real Madrid

78 pts
2º

FC Barcelona

70 pts
3º

Girona FC

65 pts
4º

Atlético de Madrid

61 pts
6º

Real Sociedad

50 pts
7º

Valencia CF

47 pts
8º

Real Betis

45 pts
9º

Villarreal CF

39 pts
10º

Getafe CF

39 pts
11º

CA Osasuna

39 pts
12º

UD Las Palmas

37 pts
13º

Sevilla FC

34 pts
14º

Deportivo Alavés

32 pts
15º

RCD Mallorca

31 pts
16º

Rayo Vallecano

31 pts
17º

RC Celta

28 pts
18º

Cádiz CF

25 pts
19º

Granada CF

17 pts
20º

UD Almería

14 pts

Sarrerak

 

Erosi zure sarrerak berme guztiekin Athletic Clubeko sarreren webgune ofizialaren bidez.

Jardunaldia 32Liga
Athletic Club
VS
Granada CF

Athletic Club
Granada CF

Jardunaldia 35Liga
Athletic Club
VS
CA Osasuna

Athletic Club
CA Osasuna

Jardunaldia 37Liga
Athletic Club
VS
Sevilla FC

Athletic Club
Sevilla FC

San Mameseko Tourra & Museoa

San Mameseko Tourra & Museoa

Esperientzia ahaztezina bizi ezazu, ezagutu itzazu Katedraleko txoko guztiak!

Aukera guztiak ikusi

AC Virtual Adventure Audiogidarekin

Erosi

Ac Virtual Adventure Gidarekin

Erosi

MUSEOA + TOURRA AUDIOGIDAREKIN

Erosi

MUSEOA + TOURRA GIDAREKIN

Erosi

OPARI SARRERA MUSEOA + TOURRA AUDIOGIDAREKIN

Erosi

MUSEOA + TOURRA GIDAREKIN

Erosi

Club Athletic

2023/24 Ekipazioak

Lortu orain gure lehoiek denboraldi honetan janzten dituzten Castore ekipazioak.

Dendara joan
Kutxabank bankuko bannerra. Gaztedi Plana.Kutxabank bankuko bannerra. Gaztedi Plana.
IMQ Osasuna aseguru-etxeko bannerraIMQ Osasuna aseguru-etxeko bannerra

Nabarmenak

Athletic Club

Deskargatu gure app ofiziala

Deskargatu gure app ofiziala

Babesle premium

Babesle ofizialak

Hornitzaile eta laguntzaile ofizialak