Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2003-04 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2003-04

UEFA Womens Champions League

01. Jardunaldia

osteguna 2003ko abuztuaren 21a - 20:30

Santa Lucía (Gernika)

Athletic Club
2 - 0
SV Neulengbach

UEFA Womens Champions League

02. Jardunaldia

larunbata 2003ko abuztuaren 23a - 19:30

Las Llanas (Sestao)

Athletic Club
5 - 2
SU 1 Dezembro

UEFA Womens Champions League

03. Jardunaldia

astelehena 2003ko abuztuaren 25a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 8
FFC Frankfurt

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2003ko irailaren 21a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
Oviedo M.

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2003ko irailaren 28a - 12:00

N.Sra.Torre (Madrid)

Rayo Vallecano
1 - 3
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 5a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
8 - 2
N.Sra.Belén

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 12a - 11:30

Pablo Olabide (Sevilla)

Hispalis
0 - 5
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 19a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Levante UD

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 26a - 12:00

Municipal (Puebla C.)

Puebla
2 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 2a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 2
Lagunak

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 9a - 12:00

Espanyol (Sant Adrià)

RCD Espanyol
4 - 5
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 23a - 12:00

Aljaraque (Huelva)

Estudiantes
4 - 2
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 30a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
5 - 2
Pozuelo

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 7a - 12:00

N.Creu Alta (Sabadell)

Sabadell
1 - 1
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 14a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
7 - 0
Corderex

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 21a - 13:00

Las Veredillas (Torrejón)

Torrejón
3 - 2
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2004ko urtarrilaren 18a - 12:00

M. Díaz Vega (Oviedo)

Oviedo M.
0 - 1
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2004ko urtarrilaren 25a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Rayo Vallecano

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2004ko urtarrilaren 31a - 18:00

El Plantío (Burgos)

N.Sra.Belén
0 - 3
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 8a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Hispalis

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 15a - 12:00

Mundial 82 (Catarroja)

Levante UD
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2004ko martxoaren 7a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Puebla

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2004ko martxoaren 14a - 12:00

Lagunak (Barañain)

Lagunak
0 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2004ko martxoaren 28a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
5 - 0
RCD Espanyol

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2004ko apirilaren 4a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Estudiantes

Liga

23. Jardunaldia

osteguna 2004ko apirilaren 8a - 16:00

Valle de las Cañas (Pozuelo)

Pozuelo
0 - 3
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2004ko apirilaren 25a - 12:00

Lasesarre (Barakaldo)

Athletic Club
2 - 1
Sabadell

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 9a - 12:00

Diocles (Mérida)

Corderex
1 - 3
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 16a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Torrejón

Kopa

1/2

ostirala 2004ko ekainaren 4a - 19:00

El Plantío (Burgos)

Athletic Club
0 - 1
Sabadell