Athletic Emakumezkoen Kadetea: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Emakumezkoen Kadetea

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 10:00

Soloarte (Basauri)

Ariz
0 - 2
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Lagunartekoa

asteartea 2019ko irailaren 3a

Sarriena (Leioa)

Leioa
2 - 7
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Lagunartekoa

Finala

larunbata 2019ko irailaren 7a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
0 - 0
SD Eibar

Lagunartekoa

1/2

larunbata 2019ko irailaren 7a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
2 - 0
Bizkerre

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 7a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
0 - 0
Lakua

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 7a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
1 - 0
Touring

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 7a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
5 - 0
Tolosa

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 14a - 10:30

Tolosa
1 - 1
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Lagunartekoa

igandea 2019ko irailaren 29a - 12:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
7 - 0
Ibaiondo

Emakumezkoen Kadetea

01. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 6a - 10:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
8 - 0
Basauriko Kimuak

Emakumezkoen Kadetea

02. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 13a - 10:00

Montefuerte (Arrigorriaga)

Adiskideak
0 - 10
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Lagunartekoa

igandea 2019ko urriaren 20a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
1 - 4
Baskonia

Lagunartekoa

osteguna 2019ko urriaren 24a - 16:35

Cala Millor (Cala Millor)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
3 - 0
BSF Copenhagen

Lagunartekoa

ostirala 2019ko urriaren 25a - 09:40

Cala Millor (Cala Millor)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
7 - 0
Ipiranga FC

Lagunartekoa

ostirala 2019ko urriaren 25a - 16:35

Cala Millor (Cala Millor)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
2 - 0
RCD Espanyol

Emakumezkoen Kadetea

04. Jardunaldia

ostirala 2019ko azaroaren 1a - 11:00

San Ignacio (Bilbao)

Bilbao Artizarrak
0 - 5
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

05. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 3a - 10:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
11 - 0
Berrio-Otxoa

Emakumezkoen Kadetea

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 18:30

Bolue 2 (Getxo)

Bizkerre
0 - 11
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

07. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 17a - 10:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
21 - 0
Bizkeneskak

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko azaroaren 20a - 19:00

Arandia (Ugao-Miraballes)

Ugao
0 - 24
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

08. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 13:00

Pdvo.Rekalde (Bilbo)

Ibaiondo Nerbioi
0 - 17
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

09. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 12:50

Tabira (Durango)

Ezkurdi
0 - 15
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Lagunartekoa

asteartea 2019ko abenduaren 3a - 17:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
3 - 1
Euskadi

Emakumezkoen Kadetea

10. Jardunaldia

ostirala 2019ko abenduaren 6a - 09:15

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
25 - 0
Ugao

Emakumezkoen Kadetea

11. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 15a - 12:15

Benjamín Martínez (Santurtzi)

Peña Athletic Santurtzi
0 - 7
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

12. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 22a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
4 - 0
Pauldarrak

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abenduaren 28a

Athletic Emakumezkoen Kadetea
0 - 2
Ugao

Emakumezkoen Kadetea

13. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 4a - 12:00

Urbieta 1 (Gernika)

Urdaibai FT
0 - 12
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

14. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 12a - 10:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
13 - 0
Arratia

Emakumezkoen Kadetea

15. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 12:15

Solobarria (Zaldibar)

Biak-Bat
0 - 17
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

16. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 26a - 10:45

Artunduaga (Basauri)

Basauriko Kimuak
0 - 2
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

17. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 09:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
14 - 0
Adiskideak

Lagunartekoa

igandea 2020ko otsailaren 9a - 12:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Pauldarrak

Emakumezkoen Kadetea

19. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 10:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
2 - 0
Bilbao Artizarrak

Emakumezkoen Kadetea

20. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 23a - 10:30

Ibarsusi B (Bilbo)

Berrio-Otxoa
0 - 9
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 16:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Emakumezkoen Kadetea
6 - 1
Bizkerre

Lagunartekoa

asteazkena 2020ko martxoaren 4a

Laudio
4 - 0
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

22. Jardunaldia

larunbata 2020ko martxoaren 7a - 18:15

Bolue (Getxo)

Bizkeneskak
0 - 7
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

23. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Ibaiondo Nerbioi

Emakumezkoen Kadetea

24. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Ezkurdi

Emakumezkoen Kadetea

25. Jardunaldia

Bertan behera

Ugao
Vs
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

26. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Peña Athletic Santurtzi

Emakumezkoen Kadetea

27. Jardunaldia

Bertan behera

Pauldarrak
Vs
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

28. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Urdaibai FT

Emakumezkoen Kadetea

29. Jardunaldia

Bertan behera

Arratia
Vs
Athletic Emakumezkoen Kadetea

Emakumezkoen Kadetea

30. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Emakumezkoen Kadetea
Vs
Biak-Bat