Athletic Gazteak A: partida guztiak | 2007-08 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak A 2007-08

Athletic Gazteak A

Egutegia Gazteen Ohorezko Maila 2007-08

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

igandea 2007ko irailaren 9a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
7 - 1
Lagunak

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2007ko irailaren 15a - 17:30

Berio (Donostia)

Antiguoko
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2007ko irailaren 22a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 5
Real Valladolid

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2007ko irailaren 30a - 17:00

Mundial 82 (Logroño)

Peña Balsamaiso
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2007ko urriaren 6a - 17:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
Ariznabarra

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

igandea 2007ko urriaren 14a - 12:00

Pallafría (Burgos)

Río Vena
1 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2007ko urriaren 20a - 17:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 1
CD Numancia

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

larunbata 2007ko urriaren 27a - 11:00

Maiona (Bilbo)

Santutxu FC
2 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

asteazkena 2007ko urriaren 31a - 19:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 0
CA Osasuna

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

igandea 2007ko azaroaren 4a - 16:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
3 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

igandea 2007ko azaroaren 11a - 11:30

S.Agueri (Iruñea)

Pamplona
2 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2007ko azaroaren 17a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Varea

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

igandea 2007ko azaroaren 25a - 11:30

Betoño (Gasteiz)

Deportivo Alavés
3 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2007ko abenduaren 1a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
7 - 0
Tolosa

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

igandea 2007ko abenduaren 16a - 11:15

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
1 - 5
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

larunbata 2007ko abenduaren 22a - 16:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
1 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

larunbata 2008ko urtarrilaren 5a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 2
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

larunbata 2008ko urtarrilaren 12a - 15:45

Anexo J.Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

larunbata 2008ko urtarrilaren 19a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Peña Balsamaiso

Gazteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

igandea 2008ko urtarrilaren 27a - 11:45

Ariznabarra (Gasteiz)

Ariznabarra
1 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

larunbata 2008ko otsailaren 2a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 0
Río Vena

Gazteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

larunbata 2008ko otsailaren 9a - 16:15

Fco.Rubio (Soria)

CD Numancia
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

larunbata 2008ko otsailaren 16a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
Santutxu FC

Gazteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

igandea 2008ko otsailaren 24a - 11:30

CA Osasuna (Taxoar)

CA Osasuna
2 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

larunbata 2008ko martxoaren 1a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 3
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

igandea 2008ko martxoaren 9a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 1
Pamplona

Gazteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

igandea 2008ko martxoaren 30a - 12:00

Municipal (Varea)

Varea
0 - 5
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

larunbata 2008ko apirilaren 5a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 0
Deportivo Alavés

Gazteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

igandea 2008ko apirilaren 13a - 11:00

Berazubi (Tolosa)

Tolosa
0 - 5
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2008ko apirilaren 19a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 2
Danok Bat