Athletic Gazteak A: partida guztiak | 2008-09 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak A 2008-09

Athletic Gazteak A

Egutegia 2008-09

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 7a - 12:00

Unbe (Eibar)

SD Eibar
2 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 14a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
6 - 0
Valvanera

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 21a - 18:00

La Siebe (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 28a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 0
Santutxu FC

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 5a - 12:00

J.L.Violeta (Zaragoza)

Montecarlo
2 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 12a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
Pamplona

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2008ko urriaren 18a - 16:30

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 26a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 1
Oberena

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 2a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 0
Varea

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

larunbata 2008ko azaroaren 8a - 11:30

Betoño (Gasteiz)

Deportivo Alavés
0 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 16a - 11:15

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 1
Lagunak

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 23a - 11:15

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

larunbata 2008ko azaroaren 29a - 17:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
Peña Balsamaiso

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

igandea 2008ko abenduaren 7a - 11:30

CA Osasuna (Taxoar)

CA Osasuna
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

larunbata 2008ko abenduaren 13a - 17:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 1
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

igandea 2008ko abenduaren 21a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 1
SD Eibar

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

larunbata 2009ko urtarrilaren 3a - 17:00

Pradoviejo (Logroño)

Valvanera
2 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 11a - 11:15

Lezama 3/4 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 2
Barakaldo CF

Gazteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 18a - 12:15

Maiona (Bilbo)

Santutxu FC
0 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

osteguna 2009ko urtarrilaren 29a - 17:00

Lezama 6 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 2
Montecarlo

Gazteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

igandea 2009ko otsailaren 1a - 11:30

Ucar (Iruñea)

Pamplona
1 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

igandea 2009ko otsailaren 8a - 10:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

larunbata 2009ko otsailaren 14a - 16:30

Oberena (Iruñea)

Oberena
0 - 6
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

larunbata 2009ko otsailaren 21a - 16:30

CM Varea (Logroño)

Varea
2 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

larunbata 2009ko otsailaren 28a - 16:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Deportivo Alavés

Gazteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

larunbata 2009ko martxoaren 7a - 16:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

larunbata 2009ko martxoaren 14a - 16:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Danok Bat

Gazteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

igandea 2009ko martxoaren 29a - 12:00

Las Gaunas (Logroño)

Peña Balsamaiso
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

igandea 2009ko apirilaren 5a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 1
CA Osasuna

Gazteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2009ko apirilaren 18a - 16:00

Berio (Donostia)

Antiguoko
1 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

asteazkena 2009ko maiatzaren 6a - 18:00

Francisco Bonet (Almuñécar)

CD Tenerife
2 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

ostirala 2009ko maiatzaren 8a - 20:00

Francisco Bonet (Almuñécar)

Barcelona
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

1/8

igandea 2009ko maiatzaren 17a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak A
0 - 1
Celta

Gazteen Kopa

1/8

igandea 2009ko maiatzaren 24a - 12:00

Barreiro (Vigo)

Celta
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

1/4

larunbata 2009ko maiatzaren 30a - 18:00

Ciutat Esportiva (Sant Adrià)

RCD Espanyol
0 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

1/4

larunbata 2009ko ekainaren 6a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
RCD Espanyol

Gazteen Kopa

Finalerdia

igandea 2009ko ekainaren 14a - 12:00

Miniestadi (Barcelona)

FC Barcelona
5 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

Finalerdia

igandea 2009ko ekainaren 21a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Gazteak A
3 - 0
FC Barcelona

Gazteen Kopa

Finala

larunbata 2009ko ekainaren 27a - 19:30

Enrique López Cuenca (Nerja)

Athletic Gazteak A
2 - 3
Sevilla