Athletic Gazteak A: partida guztiak | 2009-10 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak A 2009-10

Athletic Gazteak A

Egutegia 2009-10

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 5a - 16:00

Artunduaga (Basauri)

Indartsu
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 12a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
AD San Juan

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 20a - 11:30

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
1 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 27a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
UD Logroñés

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 3a - 16:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 10a - 17:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
0 - 0
CA Osasuna

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 17a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 7a - 18:00

La Siebe (Barakaldo)

Barakaldo CF
2 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 14a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
7 - 0
Comillas CF

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 22a - 12:00

Mundial 82 (Logroño)

Peña Balsamaiso
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 28a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
Santutxu FC

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 5a - 11:30

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
3 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

asteartea 2009ko abenduaren 8a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 2
SD Eibar

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 12a - 18:00

Gobela (Getxo)

Arenas Club
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 19a - 15:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Montecarlo

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 3a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 2
Indartsu

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 17a - 11:30

Lezama 3/6 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Danok Bat

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

asteazkena 2010ko urtarrilaren 20a - 19:00

San Juan (Iruñea)

AD San Juan
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 24a - 12:00

Varea (Logroño)

UD Logroñés
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 31a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Lagunak

Gazteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 7a - 11:30

CA Osasuna (Tajonar)

CA Osasuna
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 13a - 17:30

Berio (Donostia)

Antiguoko
0 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 20a - 16:30

Lezama 3/6 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Barakaldo CF

Gazteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 28a - 16:30

Mundial 82 (Logroño)

Comillas CF
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 6a - 17:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
6 - 1
Peña Balsamaiso

Gazteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 13a - 17:00

Mallona (Bilbo)

Santutxu FC
2 - 4
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 27a - 11:30

Lezama (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 1
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

osteguna 2010ko apirilaren 1a - 12:00

Unbe inferior (Eibar)

SD Eibar
1 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

larunbata 2010ko apirilaren 10a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Arenas Club

Gazteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

larunbata 2010ko apirilaren 17a - 16:30

JL Violeta (Zaragoza)

Montecarlo
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

astelehena 2010ko maiatzaren 3a - 18:30

Foietes (Benidorm)

Las Palmas
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

ostirala 2010ko maiatzaren 7a - 11:30

Foietes (Benidorm)

Athletic Gazteak A
1 - 2
Real Madril

Gazteen Kopa

1/8

igandea 2010ko maiatzaren 16a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
Racing

Gazteen Kopa

1/8

igandea 2010ko maiatzaren 23a - 12:00

La Maruca (Muriedas)

Racing
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

1/4

igandea 2010ko maiatzaren 30a - 12:00

El Mundo del Fútbol (Abegondo)

RC Deportivo
1 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

1/4

igandea 2010ko ekainaren 6a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Gazteak A
2 - 0
RC Deportivo

Gazteen Kopa

Finalerdia

igandea 2010ko ekainaren 13a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Valencia CF

Gazteen Kopa

Finalerdia

igandea 2010ko ekainaren 20a - 18:30

Ciudad Deportiva (Paterna)

Valencia CF
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Kopa

Finala

larunbata 2010ko ekainaren 26a - 21:30

Francisco Bonet (Almuñécar)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Real Madril