Athletic Gazteak A: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak A

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 11:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 1
Deusto

Lagunartekoa

larunbata 2019ko uztailaren 27a - 12:00

Lezama 7 (Lezama)

Basconia
0 - 0
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko uztailaren 31a - 18:00

Mareo (Gijón)

Real Sporting
2 - 4
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 4a - 18:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Sabadell

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abuztuaren 9a - 19:00

San Lorenzo (Laredo)

Real Sporting
1 - 2
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 11a - 19:00

San Lorenzo (Laredo)

Racing
1 - 2
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 17a - 11:00

Astola (Abadiño)

Urko
2 - 2
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abuztuaren 23a - 11:30

Los Llanos (Portugalete)

Selección Portugalete
0 - 3
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 11:30

Los Llanos (Portugalete)

Racing
0 - 1
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 25a - 11:30

La Florida (Portugalete)

Alavés
0 - 3
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 11:30

Itsasgane (Bermeo)

Bermeo
1 - 6
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 8a - 18:00

Polideportivo (Valle de Aranguren)

Mutilvera
1 - 5
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 14a - 16:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
Leioa

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko irailaren 18a - 19:00

Santa Bárbara (Galdakao)

Galdakao
0 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 22a - 17:00

Berio (Donostia)

Antiguoko
1 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 29a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
UD Logroñés

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 6a - 12:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 13a - 12:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 0
CA Osasuna

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 19a - 15:45

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Arenas

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 27a - 12:00

AD San Juan (Iruñea)

AD San Juan
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 2a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 3
CD Numancia

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 11:00

Maiona (Bilbao)

Danok Bat
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 16a - 12:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 1
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 23a - 16:00

El Salvador (Logroño)

Valvanera
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 11:15

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 2
Alavés

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

ostirala 2019ko abenduaren 6a - 12:00

Beitikuntzea 1 (Lizasoain)

Pamplona
0 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 14a - 12:15

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
7 - 0
Txantrea

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 21a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 0
Mutilvera

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 18:00

Sarriena (Leioa)

Leioa
1 - 2
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 18a - 15:45

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 1
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 26a - 12:00

Mundial 82 (Logroño)

UD Logroñés
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Gazteak A
5 - 1
SD Eibar

Gazteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 8a - 16:30

CA Osasuna (Tajonar)

CA Osasuna
4 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 18:00

Gobela (Getxo)

Arenas
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 22a - 12:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 0
AD San Juan

Gazteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 16:30

Francisco Rubio (Soria)

CD Numancia
0 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 8a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 1
Danok Bat

Gazteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

Bertan behera

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
Vs
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Gazteak A
Vs
Valvanera

Gazteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

Bertan behera

Alavés
Vs
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Gazteak A
Vs
Pamplona

Gazteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

Bertan behera

Txantrea
Vs
Athletic Gazteak A