Athletic Gazteak A: partida guztiak | 2020-21 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak A

Egutegia 2020-21

Lagunartekoa

larunbata 2020ko irailaren 19a - 17:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 1
Urgatzi

Lagunartekoa

asteazkena 2020ko irailaren 23a - 20:00

Ibaiondo (Derio)

Derio
1 - 3
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2020ko irailaren 26a - 12:00

Ciudad Deportiva (Burgos)

Burgos CF
1 - 1
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

asteazkena 2020ko irailaren 30a - 19:15

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
Antiguoko

Lagunartekoa

larunbata 2020ko urriaren 3a - 19:00

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
2 - 4
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2020ko urriaren 10a - 17:00

Mareo 5 (Gijón)

Real Sporting
0 - 2
Athletic Gazteak A

Lagunartekoa

larunbata 2020ko urriaren 17a - 16:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
3 - 1
Racing

Lagunartekoa

ostirala 2020ko urriaren 23a - 19:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
Vs
Sodupe

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

asteazkena 2021ko urtarrilaren 6a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 1
Leioa

Gazteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

igandea 2021ko urtarrilaren 10a - 12:00

Sarriena 1 HA (Leioa)

Leioa
1 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2021ko urtarrilaren 16a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
6 - 3
Real Sociedad

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

asteartea 2021ko urtarrilaren 19a - 19:00

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 5
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

larunbata 2021ko urtarrilaren 23a - 18:30

Mallona 1 (Bilbo)

Danok Bat
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

larunbata 2021ko urtarrilaren 30a - 12:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
SD Eibar

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

asteazkena 2021ko otsailaren 3a - 18:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Danok Bat

Gazteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

igandea 2021ko otsailaren 7a - 12:00

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

igandea 2021ko otsailaren 14a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
1 - 0
Deportivo Alavés

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

asteazkena 2021ko otsailaren 17a - 19:00

Unbe (Eibar)

SD Eibar
2 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

igandea 2021ko otsailaren 21a - 12:00

Gobela (Getxo)

Arenas
0 - 0
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

igandea 2021ko otsailaren 28a - 13:30

Maiona 1 (Bilbo)

Santutxu
0 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

asteazkena 2021ko martxoaren 3a - 18:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Aurrera Vitoria

Gazteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

igandea 2021ko martxoaren 7a - 12:00

José Luis Compañón (Gasteiz)

Deportivo Alavés
1 - 3
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

igandea 2021ko martxoaren 14a - 11:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 1
Arenas

Gazteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

ostirala 2021ko martxoaren 19a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
4 - 0
Santutxu

Gazteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2021ko martxoaren 27a - 18:00

Berio (Donostia)

Antiguoko
2 - 1
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

ostirala 2021ko apirilaren 2a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
2 - 0
Antiguoko

Gazteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

igandea 2021ko apirilaren 11a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak A
Vs
Pamplona

Gazteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

igandea 2021ko apirilaren 18a - 12:00

AD San Juan (Iruñea)

AD San Juan
Vs
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

igandea 2021ko apirilaren 25a

Athletic Gazteak A
Vs
Tudelano

Gazteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

igandea 2021ko maiatzaren 16a

Txantrea
Vs
Athletic Gazteak A

Gazteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

igandea 2021ko maiatzaren 30a

Athletic Gazteak A
Vs
CA Osasuna