Athletic Gazteak B: partida guztiak | 2009-10 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak B

Egutegia Gazteen Nazio Liga 2009-10

Gazteen Nazio Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 5a - 11:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 1
Real Unión

Gazteen Nazio Liga

02. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 13a - 16:30

Ibarra (Aretxabaleta)

Aretxabaleta
3 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 19a - 16:30

Berazubi (Tolosa)

Tolosa
0 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 26a - 11:15

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 0
Alavés

Gazteen Nazio Liga

05. Jardunaldia

igandea 2009ko urriaren 4a - 16:00

Gobela (Getxo)

Romo
2 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 10a - 15:30

Lezama 4/5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
4 - 1
Antiguoko B

Gazteen Nazio Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 17a - 17:00

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
1 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

08. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 24a - 11:15

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 0
Sestao River

Gazteen Nazio Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 31a - 11:00

Maiona (Bilbo)

Danok Bat B
3 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 7a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 1
Real Sociedad B

Gazteen Nazio Liga

11. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 15a - 12:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
3 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 21a - 11:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 1
Leioa

Gazteen Nazio Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 28a - 16:30

Zubipe (Hernani)

Hernani
0 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 5a - 16:00

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
6 - 0
Ariznabarra

Gazteen Nazio Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 12a - 11:30

Benjamín Martínez (Santurtzi)

Peña Athletic
1 - 0
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 19a - 17:30

Gal Stadium (Irun)

Real Unión
1 - 3
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

17. Jardunaldia

asteazkena 2009ko abenduaren 23a - 17:00

Lezama 3/6 (Lezama)

Athletic Gazteak B
5 - 1
Aretxabaleta

Gazteen Nazio Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 9a - 11:30

Lezama 3/4 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 0
Tolosa

Gazteen Nazio Liga

19. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 16a - 16:00

Betoño (Gasteiz)

Alavés
3 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

20. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 24a - 11:30

3/HA (Lezama)

Athletic Gazteak B
5 - 0
Romo

Gazteen Nazio Liga

21. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 31a - 18:30

Berio (Donostia)

Antiguoko B
2 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 6a - 16:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
5 - 0
Aurrera Vitoria

Gazteen Nazio Liga

23. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 13a - 17:30

Galindo (Sestao)

Sestao River
2 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 20a - 12:00

Lezama 6 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 0
Danok Bat B

Gazteen Nazio Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 6a - 16:00

Lezama 6 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 1
Cultural Durango

Gazteen Nazio Liga

25. Jardunaldia

asteartea 2010ko martxoaren 9a - 19:30

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad B
1 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

27. Jardunaldia

igandea 2010ko martxoaren 14a - 17:00

Sarriena (Leioa)

Leioa
1 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 27a - 17:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 0
Hernani

Gazteen Nazio Liga

29. Jardunaldia

igandea 2010ko apirilaren 11a - 11:45

Ariznabarra (Gasteiz)

Ariznabarra
1 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

30. Jardunaldia

larunbata 2010ko apirilaren 17a - 16:30

Lezama 3 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 0
Peña Athletic