Athletic Gazteak B: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Gazteak B

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 3a - 12:00

Mareo (Gijón)

Real Sporting
3 - 2
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 3a - 13:00

Mareo (Gijón)

Athletic Gazteak B
4 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 7a - 19:00

Txantrea (Iruñea)

Txantrea
0 - 4
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 10a - 11:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia Juvenil A
0 - 3
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 14a - 18:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak B
5 - 0
Barakaldo

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 17a - 11:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak B
6 - 1
Gimnástica T.

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 21a - 21:30

Ciudad Deportiva (La Cañada de San Urbano)

La Cañada Atlético
2 - 2
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 22a - 21:30

Ciudad Deportiva (La Cañada de San Urbano)

UD Almería
0 - 1
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 11:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
0 - 0
Oberena

Gazteen Nazio Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 7a - 12:15

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 0
Deusto

Gazteen Nazio Liga

02. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 15a - 17:00

Loinaz (Beasain)

Beasain
1 - 4
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

03. Jardunaldia

ostirala 2019ko irailaren 20a - 19:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 0
Danok Bat B

Gazteen Nazio Liga

04. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 29a - 11:30

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
2 - 0
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 5a - 12:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 0
Amorebieta

Gazteen Nazio Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 12a - 16:30

Zubipe (Hernani)

Hernani
2 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

07. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 20a - 13:00

Maiona (Bilbo)

Santutxu
0 - 0
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

08. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 0
Gernika

Gazteen Nazio Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 2a - 17:30

Puio (Donostia)

Vasconia
0 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 1
Tolosa

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko azaroaren 13a - 17:15

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 16a - 15:30

Berio (Donostia)

Antiguoko B
0 - 4
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 23a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 1
Cultural Durango

Gazteen Nazio Liga

13. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 10:30

Bolue (Getxo)

Getxo
0 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

14. Jardunaldia

ostirala 2019ko abenduaren 6a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
2 - 0
Real Sociedad B

Gazteen Nazio Liga

15. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 15a - 12:15

San Vicente (Barakaldo)

Barakaldo
0 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 21a - 09:45

Etxezuri (Bilbo)

Deusto
0 - 3
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

ostirala 2020ko urtarrilaren 3a

Maiona (Bilbo)

Santutxu
0 - 1
Athletic Gazteak B

Lagunartekoa

ostirala 2020ko urtarrilaren 3a

Maiona (Bilbo)

Athletic Gazteak B
4 - 0
Danok Bat

Gazteen Nazio Liga

17. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 12a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
3 - 2
Beasain

Gazteen Nazio Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 18a - 10:45

Maiona (Bilbo)

Danok Bat B
0 - 1
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

19. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 25a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
0 - 0
Aurrera Vitoria

Gazteen Nazio Liga

20. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 12:30

Txolon (Amorebieta-Etxano)

Amorebieta
1 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 8a - 15:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak B
9 - 1
Hernani

Gazteen Nazio Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 15a - 15:30

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
4 - 0
Santutxu

Gazteen Nazio Liga

23. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 23a - 18:15

Urbieta (Gernika)

Gernika
1 - 7
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 15:45

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Gazteak B
1 - 0
Vasconia

Gazteen Nazio Liga

25. Jardunaldia

larunbata 2020ko martxoaren 7a - 16:30

Berazubi (Tolosa)

Tolosa
0 - 2
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

26. Jardunaldia

Bertan behera

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Gazteak B
Vs
Antiguoko B

Gazteen Nazio Liga

27. Jardunaldia

Bertan behera

Cultural Durango
Vs
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

28. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Gazteak B
Vs
Getxo

Gazteen Nazio Liga

29. Jardunaldia

Bertan behera

Real Sociedad B
Vs
Athletic Gazteak B

Gazteen Nazio Liga

30. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Gazteak B
Vs
Barakaldo