Athletic Kadeteak A: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Kadeteak A

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 14a - 11:00

Oion Arena (Oion)

Oyonesa
1 - 4
Athletic Kadeteak A

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 17a - 11:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
5 - 0
Gimnástica T.

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 22a - 17:00

Athletic Kadeteak A
3 - 0
Olympiacos

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abuztuaren 23a - 12:00

Athletic Kadeteak A
3 - 1
Juventus

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abuztuaren 23a - 18:00

Zenit
2 - 2
Athletic Kadeteak A

Lagunartekoa

1/2

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 12:40

Athletic Kadeteak A
1 - 0
RB Leipzig

Lagunartekoa

Finala

igandea 2019ko abuztuaren 25a - 13:40

Athletic Kadeteak A
1 - 0
Benfica

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 11:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
7 - 1
Oberena

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko irailaren 4a - 17:30

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
2 - 1
Deusto Juvenil

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 7a - 11:00

Lezama 6 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
5 - 0
Indautxu Juvenil

Kadeteen Euskal Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 14a - 19:30

Iparralde (Bilbo)

Indautxu
0 - 5
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 21a - 10:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
3 - 0
Getxo

Kadeteen Euskal Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 28a - 16:00

Elbarrena (Zizurkil)

Danena
0 - 7
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 5a - 12:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
7 - 0
Tolosa

Kadeteen Euskal Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 12a - 12:00

Puio (Donostia)

Vasconia
1 - 5
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 19a - 12:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
5 - 2
Danok Bat

Kadeteen Euskal Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 18:00

Sarriena (Leioa)

Leioa
0 - 3
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

08. Jardunaldia

ostirala 2019ko azaroaren 1a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
4 - 0
Olarizu

Kadeteen Euskal Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 10:45

José Luis Compañón (Gasteiz)

Alavés
4 - 2
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 16a - 11:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
5 - 2
Eibar

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko azaroaren 20a - 17:30

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
1 - 4
Euskadi sub-16

Kadeteen Euskal Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 23a - 18:15

Gobela (Getxo)

Romo
1 - 1
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 30a - 11:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
3 - 1
Zarautz

Kadeteen Euskal Liga

13. Jardunaldia

asteartea 2019ko abenduaren 3a - 18:45

Errekalde (Zamudio)

Deusto
0 - 5
Athletic Kadeteak A

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abenduaren 6a - 16:00

Selección Ribera
0 - 1
Athletic Kadeteak A

Lagunartekoa

ostirala 2019ko abenduaren 6a - 17:15

CA Osasuna
1 - 1
Athletic Kadeteak A

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abenduaren 7a - 12:15

RC Celta
1 - 1
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 14a - 11:45

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
4 - 1
Santutxu

Kadeteen Euskal Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 21a - 12:30

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 3
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 12:00

Berio (Donostia)

Antiguoko
0 - 0
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 18a - 12:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
6 - 1
Kostkas

Kadeteen Euskal Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 25a - 11:45

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
6 - 0
Indautxu

Kadeteen Euskal Liga

19. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 12:15

Bolue (Getxo)

Getxo
2 - 2
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

20. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 8a - 13:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
6 - 0
Danena

Kadeteen Euskal Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 15a - 10:30

Usabal (Tolosa)

Tolosa
1 - 6
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 22a - 12:45

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
5 - 0
Vasconia

Kadeteen Euskal Liga

23. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 10:45

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
0 - 2
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

24. Jardunaldia

Bertan behera

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak A
Vs
Leioa

Kadeteen Euskal Liga

25. Jardunaldia

Bertan behera

Olarizu
Vs
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

26. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak A
Vs
Alavés

Kadeteen Euskal Liga

27. Jardunaldia

Bertan behera

Eibar
Vs
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

28. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak A
Vs
Romo

Kadeteen Euskal Liga

29. Jardunaldia

Bertan behera

Zarautz
Vs
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

30. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak A
Vs
Deusto

Kadeteen Euskal Liga

31. Jardunaldia

Bertan behera

Santutxu
Vs
Athletic Kadeteak A

Kadeteen Euskal Liga

32. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak A
Vs
Real Sociedad

Kadeteen Euskal Liga

33. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak A
Vs
Antiguoko

Kadeteen Euskal Liga

34. Jardunaldia

Bertan behera

Kostkas
Vs
Athletic Kadeteak A