Athletic Kadeteak B: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Kadeteak B

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
2 - 2
Montecarlo

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 7a - 11:45

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
3 - 5
Alavés

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 14a - 18:00

Urbieta (Gernika)

Gernika
1 - 6
Athletic Kadeteak B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 21a - 16:00

Maiona (Bilbo)

Danok Bat
1 - 4
Athletic Kadeteak B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 28a - 09:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
2 - 0
Basconia

Lagunartekoa

larunbata 2019ko irailaren 28a - 11:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
2 - 0
Amorebieta

Kadeteen Ohorezko Maila

01. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 5a - 11:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
2 - 2
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

02. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 12a - 12:00

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
2 - 1
Indartsu

Kadeteen Ohorezko Maila

03. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 19a - 11:30

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
6 - 1
Sestao River

Kadeteen Ohorezko Maila

04. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 09:00

Maiona (Bilbao)

Danok Bat B
0 - 1
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

05. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 2a - 11:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
2 - 0
Portugalete

Kadeteen Ohorezko Maila

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 11:30

San Lorenzo (Erandio)

Astrabuduako
1 - 7
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

07. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 16a - 15:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
3 - 0
Urdaneta

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko azaroaren 20a - 17:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
6 - 1
Euskadi sub-14

Kadeteen Ohorezko Maila

08. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 12:15

Larrotegi (Lekeitio)

Lekeitio
4 - 5
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

09. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 30a - 13:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
7 - 0
Ermua

Kadeteen Ohorezko Maila

10. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 8a - 18:15

Ibarreta (Barakaldo)

Retuerto
3 - 5
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 14a - 09:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
4 - 1
Barakaldo

Kadeteen Ohorezko Maila

12. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 22a - 10:00

Maiona (Bilbo)

Santutxu B
0 - 2
Athletic Kadeteak B

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abenduaren 26a

Gobela (Getxo)

Athletic Kadeteak B
0 - 3
CA Osasuna

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abenduaren 26a

Gobela (Getxo)

Athletic Club
4 - 0
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

13. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 4a - 12:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
4 - 1
Balmaseda

Kadeteen Ohorezko Maila

14. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 15:30

Astola (Abadiño)

Abadiño
1 - 2
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

15. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 18a - 12:30

Lezama 4 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
3 - 2
Gernika

Kadeteen Ohorezko Maila

16. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 25a - 09:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
6 - 3
Cultural Durango

Kadeteen Ohorezko Maila

17. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 13:15

Soloarte (Basauri)

Indartsu
0 - 1
Athletic Kadeteak B

Lagunartekoa

asteartea 2020ko otsailaren 4a - 19:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
0 - 2
UT Navarra

Kadeteen Ohorezko Maila

18. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 9a - 17:00

Galindo (Sestao)

Sestao River
0 - 4
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

19. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 15a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
5 - 1
Danok Bat B

Kadeteen Ohorezko Maila

20. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 22a - 18:00

Los Llanos (Portugalete)

Portugalete
2 - 3
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
3 - 0
Astrabuduako

Kadeteen Ohorezko Maila

22. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 8a - 11:30

Urdaneta (Loiu)

Urdaneta
0 - 6
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

23. Jardunaldia

Bertan behera

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Kadeteak B
Vs
Lekeitio

Kadeteen Ohorezko Maila

24. Jardunaldia

Bertan behera

Ermua
Vs
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

25. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak B
Vs
Retuerto

Kadeteen Ohorezko Maila

26. Jardunaldia

Bertan behera

Barakaldo
Vs
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

27. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak B
Vs
Santutxu B

Kadeteen Ohorezko Maila

28. Jardunaldia

Bertan behera

Balmaseda
Vs
Athletic Kadeteak B

Kadeteen Ohorezko Maila

29. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Kadeteak B
Vs
Abadiño

Kadeteen Ohorezko Maila

30. Jardunaldia

Bertan behera

Gernika
Vs
Athletic Kadeteak B