Basconia

Egutegia 2018-19

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 4a - 11:45

Lezama 4

Basconia
3 - 1
Deusto

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 8a - 18:00

Balandrán

Leioa
2 - 1
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 8a - 19:00

Balandrán

Cayón
1 - 2
Basconia

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 11a - 10:45

Lezama 8

Basconia
2 - 0
San Pedro

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 18a - 11:30

Artunduaga

Basconia
0 - 1
Arenas

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko abuztuaren 21a - 19:30

UDC Txantrea

Txantrea
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

01. Jardunaldia

igandea, 2018ko abuztuaren 26a - 11:30

Artunduaga

Basconia
2 - 2
Deusto

Liga 3. Maila

02. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 2a - 18:30

El Malecón

Somorrostro
2 - 1
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko irailaren 5a - 18:00

Eleizalde

Mondragón
1 - 2
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko irailaren 5a - 19:00

Eleizalde

Elorrio
1 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

03. Jardunaldia

larunbata, 2018ko irailaren 8a - 18:00

Artunduaga

Basconia
0 - 1
Sestao River

Liga 3. Maila

04. Jardunaldia

larunbata, 2018ko irailaren 15a - 17:30

La Florida

Portugalete
2 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

05. Jardunaldia

larunbata, 2018ko irailaren 22a - 17:00

Artunduaga

Basconia
0 - 2
Santutxu

Liga 3. Maila

06. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 30a - 17:00

Altamira

Ordizia
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

07. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 7a - 18:00

Artunduaga

Basconia
3 - 0
Pasaia

Liga 3. Maila

08. Jardunaldia

ostirala, 2018ko urriaren 12a - 11:30

José Luis Compañón

San Ignacio
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

09. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 21a - 11:15

San Jorge

Santurtzi
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

10. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 28a - 17:00

Artunduaga

Basconia
2 - 2
Amurrio

Liga 3. Maila

11. Jardunaldia

larunbata, 2018ko azaroaren 3a - 17:00

Itxas-gane

Bermeo
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

12. Jardunaldia

igandea, 2018ko azaroaren 11a - 11:30

Artunduaga

Basconia
2 - 0
Sodupe

Liga 3. Maila

13. Jardunaldia

larunbata, 2018ko azaroaren 17a - 18:00

Las Llanas

San Pedro
2 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

14. Jardunaldia

larunbata, 2018ko azaroaren 24a - 17:00

Artunduaga

Basconia
3 - 1
Zamudio

Liga 3. Maila

15. Jardunaldia

larunbata, 2018ko abenduaren 1a - 18:00

La Baluga

Balmaseda
1 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

16. Jardunaldia

larunbata, 2018ko abenduaren 8a - 11:30

Artunduaga

Basconia
0 - 0
Real Sociedad C

Liga 3. Maila

17. Jardunaldia

igandea, 2018ko abenduaren 16a - 12:00

José Luis Compañón

Alavés B
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

18. Jardunaldia

larunbata, 2018ko abenduaren 22a - 16:30

Artunduaga

Basconia
2 - 0
Beasain

Liga 3. Maila

19. Jardunaldia

larunbata, 2019ko urtarrilaren 5a - 16:30

Garmendipe

Lagun Onak
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

20. Jardunaldia

igandea, 2019ko urtarrilaren 13a - 11:15

Etxezuri

Deusto
1 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

21. Jardunaldia

larunbata, 2019ko urtarrilaren 19a - 17:00

Artunduaga

Basconia
3 - 0
Somorrostro

Liga 3. Maila

22. Jardunaldia

igandea, 2019ko urtarrilaren 27a - 11:30

Las Llanas

Sestao River
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

23. Jardunaldia

igandea, 2019ko otsailaren 3a - 11:30

Artunduaga

Basconia
2 - 2
Portugalete

Liga 3. Maila

24. Jardunaldia

igandea, 2019ko otsailaren 10a - 11:00

Maiona

Santutxu
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

25. Jardunaldia

larunbata, 2019ko otsailaren 16a - 18:00

Artunduaga

Basconia
4 - 2
Ordizia

Liga 3. Maila

26. Jardunaldia

larunbata, 2019ko otsailaren 23a - 17:00

Jesús Mari Zamora

Pasaia
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

27. Jardunaldia

larunbata, 2019ko martxoaren 2a - 18:00

Artunduaga

Basconia
1 - 4
San Ignacio

Liga 3. Maila

28. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 10a - 11:30

Artunduaga

Basconia
2 - 0
Santurtzi

Liga 3. Maila

29. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 17a - 17:00

Basarte

Amurrio
0 - 1
Basconia

Liga 3. Maila

30. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 24a - 11:30

Artunduaga

Basconia
4 - 1
Bermeo

Liga 3. Maila

31. Jardunaldia

larunbata, 2019ko martxoaren 30a - 18:00

Hurtado de Saratxo

Sodupe
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

32. Jardunaldia

igandea, 2019ko apirilaren 7a - 11:30

Artunduaga

Basconia
3 - 1
San Pedro

Liga 3. Maila

33. Jardunaldia

larunbata, 2019ko apirilaren 13a - 17:00

Gazituaga

Zamudio
2 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

34. Jardunaldia

osteguna, 2019ko apirilaren 18a - 11:30

Artunduaga

Basconia
1 - 2
Balmaseda

Liga 3. Maila

35. Jardunaldia

igandea, 2019ko apirilaren 28a - 11:00

Zubieta

Real Sociedad C
2 - 2
Basconia

Liga 3. Maila

36. Jardunaldia

igandea, 2019ko maiatzaren 5a - 11:30

Artunduaga

Basconia
1 - 1
Alavés B

Liga 3. Maila

37. Jardunaldia

larunbata, 2019ko maiatzaren 11a - 18:30

Loinaz

Beasain
3 - 0
Basconia

Liga 3. Maila

38. Jardunaldia

larunbata, 2019ko maiatzaren 18a - 18:30

Artunduaga

Basconia
5 - 3
Lagun Onak