Basconia: partida guztiak | 2021-22 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Basconia 2021-22

Basconia

Egutegia 2021-22

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko abuztuaren 4a - 18:30

Lezama 8 (Lezama)

Basconia
0 - 1
Sestao

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko abuztuaren 11a - 18:00

La Caseta (Noja)

Rayo Cantabria
0 - 1
Basconia

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko abuztuaren 18a - 18:30

ENCE (Miranda de Ebro)

CD Mirandes B
2 - 1
Basconia

Lagunartekoa

igandea 2021ko abuztuaren 22a - 12:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
4 - 1
Aviron Bayonnais

Lagunartekoa

larunbata 2021ko abuztuaren 28a - 19:15

Ibaiondo (Derio)

Derio
0 - 4
Basconia

3. RFEF

01. Jardunaldia

igandea 2021ko irailaren 5a - 19:00

Ciudad Deportiva San Vicente (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 0
Basconia

3. RFEF

02. Jardunaldia

larunbata 2021ko irailaren 11a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 1
Cultural Durango

3. RFEF

03. Jardunaldia

asteazkena 2021ko irailaren 15a - 19:30

Txerloia (Azkoitia)

Anaitasuna
2 - 2
Basconia

3. RFEF

04. Jardunaldia

igandea 2021ko irailaren 19a - 11:15

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 2
Urduliz

3. RFEF

05. Jardunaldia

larunbata 2021ko irailaren 25a - 18:00

Sarriena 4 (Leioa)

SD Leioa
1 - 2
Basconia

3. RFEF

06. Jardunaldia

igandea 2021ko urriaren 3a - 11:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
2 - 2
Tolosa

3. RFEF

07. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 9a - 16:30

José Luis Compañón (Gasteiz)

San Ignacio
0 - 2
Basconia

3. RFEF

08. Jardunaldia

asteartea 2021ko urriaren 12a - 11:15

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
Uritarra

3. RFEF

09. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 16a - 16:30

Jesús Mari Zamora (Errenteria)

Pasaia
0 - 1
Basconia

3. RFEF

10. Jardunaldia

igandea 2021ko urriaren 24a - 11:15

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 1
Amurrio

3. RFEF

11. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 30a - 18:00

Unbe (Eibar)

CD Vitoria
0 - 2
Basconia

3. RFEF

12. Jardunaldia

igandea 2021ko azaroaren 7a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
3 - 1
Lagun Onak

3. RFEF

13. Jardunaldia

larunbata 2021ko azaroaren 13a - 18:00

Etxezuri (Bilbo)

SD Deusto
2 - 0
Basconia

3. RFEF

14. Jardunaldia

igandea 2021ko azaroaren 21a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
1 - 0
Santutxu FC

3. RFEF

15. Jardunaldia

larunbata 2021ko azaroaren 27a - 16:30

Loinatz (Beasain)

Beasain
0 - 1
Basconia

3. RFEF

16. Jardunaldia

igandea 2021ko abenduaren 5a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Alavés B

3. RFEF

17. Jardunaldia

asteazkena 2021ko abenduaren 8a - 17:30

Zaldupe (Ondarroa)

Aurrera Ondarroa
2 - 0
Basconia

3. RFEF

18. Jardunaldia

igandea 2021ko abenduaren 12a - 17:00

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 1
Portugalete

3. RFEF

19. Jardunaldia

larunbata 2021ko abenduaren 18a - 16:30

Mastegi (Lesaka)

Beti Gazte
1 - 0
Basconia

3. RFEF

20. Jardunaldia

igandea 2022ko urtarrilaren 9a - 11:15

Artunduaga (Basauri)

Basconia
0 - 0
Barakaldo CF

3. RFEF

21. Jardunaldia

larunbata 2022ko urtarrilaren 15a - 17:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
0 - 1
Basconia

3. RFEF

22. Jardunaldia

asteazkena 2022ko urtarrilaren 19a - 19:30

Artunduaga (Basauri)

Basconia
Vs
Anaitasuna

3. RFEF

23. Jardunaldia

igandea 2022ko urtarrilaren 23a

Urduliz
Vs
Basconia

3. RFEF

24. Jardunaldia

igandea 2022ko urtarrilaren 30a

Basconia
Vs
SD Leioa

3. RFEF

25. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 6a

Tolosa
Vs
Basconia

3. RFEF

26. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 13a

Basconia
Vs
San Ignacio

3. RFEF

27. Jardunaldia

asteazkena 2022ko otsailaren 16a

Uritarra
Vs
Basconia

3. RFEF

28. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 20a

Basconia
Vs
Pasaia

3. RFEF

29. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 27a

Amurrio
Vs
Basconia

3. RFEF

30. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 6a

Basconia
Vs
CD Vitoria

3. RFEF

31. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 13a

Lagun Onak
Vs
Basconia

3. RFEF

32. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 20a

Basconia
Vs
SD Deusto

3. RFEF

33. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 27a

Santutxu FC
Vs
Basconia

3. RFEF

34. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 3a

Basconia
Vs
Beasain

3. RFEF

35. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 10a

Alavés B
Vs
Basconia

3. RFEF

36. Jardunaldia

osteguna 2022ko apirilaren 14a

Basconia
Vs
Aurrera Ondarroa

3. RFEF

37. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 24a

Portugalete
Vs
Basconia

3. RFEF

38. Jardunaldia

igandea 2022ko maiatzaren 1a

Basconia
Vs
Beti Gazte