Irune Murua | Jokalaria: Aurrelaria | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Irune Murua Irune
MuruaCuesta

  • Postua:Aurrelaria
  • Jaiotze data:23-04-1986
  • Jaioterria:Barakaldo (Bizkaia)
  • Debut data:2003-08-21
  • Garaiera / Pisua:1,71m / 62kg
Irune M.
Irune M.

Irune Murua Irune
MuruaCuesta

  • Postua:Aurrelaria
  • Jaiotze data:23-04-1986
  • Jaioterria:Barakaldo (Bizkaia)
  • Debut data:2003-08-21
  • Garaiera / Pisua:1,71m / 62kg
Estatistikak
14Denboraldiak
314Partidak
106Golak
Partida guztiak
Athletic Club
2016-17
Liga
01. Jardunaldia - 2016-09-03
Athletic Club2
2 - 0
F.Albacete0
68'
02. Jardunaldia - 2016-09-11
Sporting Club1
1 - 1
Athletic Club1
63'
03. Jardunaldia - 2016-09-25
Athletic Club7
7 - 0
Tacuense0
04. Jardunaldia - 2016-10-01
Real Betis1
1 - 2
Athletic Club2
71'
05. Jardunaldia - 2016-10-09
Santa Teresa1
1 - 2
Athletic Club2
63'
07. Jardunaldia - 2016-10-16
Valencia CF3
3 - 1
Athletic Club1
62'
08. Jardunaldia - 2016-10-30
Athletic Club1
1 - 2
At.Madrid2
82'
09. Jardunaldia - 2016-11-05
Levante UD3
3 - 1
Athletic Club1
65'
Lortutako tituluak
2003-04
Liga
2004-05
Liga
2006-07
Liga
2015-16
Liga
Bidea
TaldeaKat.UrteaLigaKopaUEFA Womens Champions League
Part.GolakPart.GolakPart.Golak
Athletic Club1.2016-173050020
Athletic Club1.2015-1612310--
Athletic Club1.2014-1513200--
Athletic Club1.2013-1424651--
Athletic Club1.2012-1322220--
Athletic Club1.2011-12181020--
Athletic Club1.2010-11271442--
Athletic Club1.2009-1020842--
Athletic Club1.2008-09231220--
Athletic Club1.2007-0824132022
Athletic Club1.2006-0725720--
Athletic Club1.2005-0621102020
Athletic Club1.2004-051651011
Athletic Club1.2003-04211020
Athletic Club B2.2003-042216----
Retuerto-2002-032057----
Retuerto1.2001-021912----
Retuerto1.2000-012315----
Argazki galeria