Emakumezkoena B

Egutegia 2018-19

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 18a - 11:30

Berrizburu (Berriz)

Leioa
0 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 18a - 12:30

Berrizburu (Berriz)

SD Eibar
2 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 22a - 19:00

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
2 - 3
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 29a - 19:00

Karla Lekuona (Oiartzun)

Oiartzun
0 - 2
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko irailaren 1a - 17:00

Sergio Sánchez (El Berrón)

Real Oviedo
3 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko irailaren 4a - 18:00

Eleizalde (Elorrio)

SD Eibar
0 - 2
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko irailaren 4a - 19:00

Eleizalde (Elorrio)

Elorrio
1 - 0
Athletic Club B

Segunda División

01. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 9a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
0 - 0
CA Osasuna

Segunda División

02. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 16a - 12:00

Karla Lekuona (Oiartzun)

Oiartzun
0 - 6
Athletic Club B

Segunda División

03. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 23a - 11:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
5 - 0
Mulier

Segunda División

04. Jardunaldia

igandea, 2018ko irailaren 30a - 11:30

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
0 - 9
Athletic Club B

Segunda División

05. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 14a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
8 - 0
Oliver

Segunda División

06. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 21a - 17:00

San Esteban (Berriozar)

Berriozar
0 - 3
Athletic Club B

Segunda División

07. Jardunaldia

igandea, 2018ko urriaren 28a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
1 - 3
SD Eibar

Segunda División

08. Jardunaldia

igandea, 2018ko azaroaren 4a - 12:00

Pdvo. San Ignacio (Bilbo)

SD San Ignacio
0 - 2
Athletic Club B

Segunda División

09. Jardunaldia

larunbata, 2018ko azaroaren 10a - 16:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 0
Añorga

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko azaroaren 20a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 1
Euskadi sub-17

Segunda División

10. Jardunaldia

larunbata, 2018ko azaroaren 24a - 17:00

Municipal (Pradejón)

Pradejón
0 - 4
Athletic Club B

Segunda División

11. Jardunaldia

igandea, 2018ko abenduaren 2a - 11:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
2 - 2
Alavés

Segunda División

12. Jardunaldia

igandea, 2018ko abenduaren 9a - 12:00

Pradoviejo (Logroño)

At.Revellín
2 - 3
Athletic Club B

Segunda División

13. Jardunaldia

larunbata, 2018ko abenduaren 22a - 16:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 0
Bizkerre

Segunda División

14. Jardunaldia

igandea, 2019ko urtarrilaren 13a - 12:00

CA Osasuna (Tajonar)

CA Osasuna
2 - 1
Athletic Club B

Segunda División

15. Jardunaldia

larunbata, 2019ko urtarrilaren 19a - 16:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 1
Oiartzun

Segunda División

16. Jardunaldia

igandea, 2019ko urtarrilaren 27a - 11:30

Mutilnova (Mutilva Baja)

Mulier
2 - 2
Athletic Club B

Segunda División

17. Jardunaldia

larunbata, 2019ko otsailaren 2a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
4 - 0
Aurrera Vitoria

Segunda División

18. Jardunaldia

larunbata, 2019ko otsailaren 16a - 16:00

La Camisera (Zaragoza)

Oliver
0 - 4
Athletic Club B

Segunda División

19. Jardunaldia

igandea, 2019ko otsailaren 24a - 12:15

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
2 - 1
Berriozar

Segunda División

20. Jardunaldia

larunbata, 2019ko martxoaren 2a - 16:00

Unbe (Eibar)

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club B

Segunda División

21. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 10a - 11:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
0 - 2
SD San Ignacio

Segunda División

22. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 17a - 12:00

Rezola (Donostia)

Añorga
1 - 2
Athletic Club B

Segunda División

23. Jardunaldia

larunbata, 2019ko martxoaren 23a - 16:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
6 - 1
Pradejón

Segunda División

24. Jardunaldia

igandea, 2019ko martxoaren 31a - 12:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alavés
2 - 2
Athletic Club B

Segunda División

25. Jardunaldia

igandea, 2019ko apirilaren 14a - 10:45

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
5 - 0
At.Revellín

Segunda División

26. Jardunaldia

asteazkena, 2019ko apirilaren 17a - 20:00

Bolue (Getxo)

Bizkerre
0 - 1
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2019ko maiatzaren 4a - 12:00

Oviedo M.
2 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2019ko maiatzaren 11a

Athletic Club B
6 - 0
Derio

Emakumezkoen Euskal Kopa

1/8

larunbata, 2019ko maiatzaren 18a - 15:30

Asti Txiki (Zarautz)

Zarautz
0 - 2
Athletic Club B

Emakumezkoen Euskal Kopa

1/4

larunbata, 2019ko maiatzaren 25a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 0
Añorga

Emakumezkoen Euskal Kopa

1/2

larunbata, 2019ko ekainaren 1a - 17:45

Unbe (Eibar)

SD Eibar
1 - 2
Athletic Club B

Emakumezkoen Euskal Kopa

1/2

larunbata, 2019ko ekainaren 8a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 1
SD Eibar

Emakumezkoen Euskal Kopa

Final. Jardunaldia

larunbata, 2019ko ekainaren 15a - 18:00

Ellakuri (Laudio)

Athletic Club B
3 - 0
Aurrera Vitoria