Emakumezkoena B

Egutegia 2018-19

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 18a - 11:30

Berrizburu Estadioa

Leioa
0 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko abuztuaren 18a - 12:30

Berrizburu Estadioa

SD Eibar
2 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 22a - 19:00

Olaranbe Estadioa

Aurrera Vitoria
2 - 3
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteazkena, 2018ko abuztuaren 29a - 19:00

Karla Lekuona Estadioa

Oiartzun
0 - 2
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2018ko irailaren 1a - 17:00

Sergio Sánchez Estadioa

Real Oviedo
3 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko irailaren 4a - 18:00

Eleizalde Estadioa

SD Eibar
0 - 2
Athletic Club B

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko irailaren 4a - 19:00

Eleizalde Estadioa

Elorrio
1 - 0
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 01

igandea, 2018ko irailaren 9a - 17:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
0 - 0
CA Osasuna

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 02

igandea, 2018ko irailaren 16a - 12:00

Karla Lekuona Estadioa

Oiartzun
0 - 6
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 03

igandea, 2018ko irailaren 23a - 11:30

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
5 - 0
Mulier

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 04

igandea, 2018ko irailaren 30a - 11:30

Olaranbe Estadioa

Aurrera Vitoria
0 - 9
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 05

igandea, 2018ko urriaren 14a - 12:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
8 - 0
Oliver

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 06

igandea, 2018ko urriaren 21a - 17:00

San Esteban Estadioa

Berriozar
0 - 3
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 07

igandea, 2018ko urriaren 28a - 12:15

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
1 - 3
SD Eibar

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 08

igandea, 2018ko azaroaren 4a - 12:00

Pdvo. San Ignacio Estadioa

SD San Ignacio
0 - 2
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 09

larunbata, 2018ko azaroaren 10a - 16:30

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 0
Añorga

Lagunartekoa

asteartea, 2018ko azaroaren 20a - 17:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 1
Euskadi sub-17

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 10

larunbata, 2018ko azaroaren 24a - 17:00

Municipal Estadioa

Pradejón
0 - 4
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 11

igandea, 2018ko abenduaren 2a - 11:30

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
2 - 2
Alavés

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 12

igandea, 2018ko abenduaren 9a - 12:00

Pradoviejo Estadioa

At.Revellín
2 - 3
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 13

larunbata, 2018ko abenduaren 22a - 16:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 0
Bizkerre

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 14

igandea, 2019ko urtarrilaren 13a - 12:00

CA Osasuna Estadioa

CA Osasuna
2 - 1
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 15

larunbata, 2019ko urtarrilaren 19a - 16:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 1
Oiartzun

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 16

igandea, 2019ko urtarrilaren 27a - 11:30

Mutilnova Estadioa

Mulier
2 - 2
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 17

larunbata, 2019ko otsailaren 2a - 12:15

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
4 - 0
Aurrera Vitoria

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 18

larunbata, 2019ko otsailaren 16a - 16:00

La Camisera Estadioa

Oliver
0 - 4
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 19

igandea, 2019ko otsailaren 24a - 12:15

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
2 - 1
Berriozar

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 20

larunbata, 2019ko martxoaren 2a - 16:00

Unbe Estadioa

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 21

igandea, 2019ko martxoaren 10a - 11:30

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
0 - 2
SD San Ignacio

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 22

igandea, 2019ko martxoaren 17a - 12:00

Rezola Estadioa

Añorga
1 - 2
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 23

larunbata, 2019ko martxoaren 23a - 16:30

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
6 - 1
Pradejón

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 24

igandea, 2019ko martxoaren 31a - 12:00

Mendizorrotza Estadioa

Alavés
2 - 2
Athletic Club B

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 25

igandea, 2019ko apirilaren 14a - 10:45

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
5 - 0
At.Revellín

Reto Iberdrola Norte

Jardunaldia 26

asteazkena, 2019ko apirilaren 17a - 20:00

Bolue Estadioa

Bizkerre
0 - 1
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2019ko maiatzaren 4a - 12:00

Oviedo M.
2 - 0
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata, 2019ko maiatzaren 11a

Athletic Club B
6 - 0
Derio

Emakumezkoen Euskal Kopa

Jardunaldia 1/8

larunbata, 2019ko maiatzaren 18a - 15:30

Asti Txiki Estadioa

Zarautz
0 - 2
Athletic Club B

Emakumezkoen Euskal Kopa

Jardunaldia 1/4

larunbata, 2019ko maiatzaren 25a - 17:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 0
Añorga

Emakumezkoen Euskal Kopa

Jardunaldia 1/2

larunbata, 2019ko ekainaren 1a - 17:45

Unbe Estadioa

SD Eibar
1 - 2
Athletic Club B

Emakumezkoen Euskal Kopa

Jardunaldia 1/2

larunbata, 2019ko ekainaren 8a - 17:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club B
3 - 1
SD Eibar

Emakumezkoen Euskal Kopa

Jardunaldia Final

larunbata, 2019ko ekainaren 15a - 18:00

Ellakuri Estadioa

Athletic Club B
3 - 0
Aurrera Vitoria