Emakumezkoena B: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Emakumezkoena B

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 10a - 17:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
2 - 1
Real Oviedo

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 15a - 11:00

Zaldupe (Ondarroa)

Athletic Club B
1 - 0
SD Eibar

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 18a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
5 - 0
CD Monte

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 21a - 19:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
2 - 1
Aurrera Vitoria

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 28a - 20:00

José Luis Compañón (Gasteiz)

Alavés
0 - 2
Athletic Club B

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 17:00

Nando Yosu (Santander)

Racing
3 - 1
Athletic Club B

Segunda División

01. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 8a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
4 - 2
Madrid CFF B

Segunda División

02. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 15a - 16:00

Valle de las Cañas (Pozuelo de Alarcón)

Pozuelo
0 - 1
Athletic Club B

Segunda División

03. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 22a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
1 - 1
CA Osasuna

Segunda División

04. Jardunaldia

larunbata 2019ko irailaren 28a - 17:30

Recasens (Lleida)

SE AEM
2 - 0
Athletic Club B

Segunda División

05. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 13a - 11:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
2 - 0
Racing

Segunda División

06. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 20a - 12:00

Montigalà (Badalona)

CE Seagull
2 - 3
Athletic Club B

Segunda División

07. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 27a - 13:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Club B
1 - 1
At.Madrid B

Segunda División

08. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 2a - 17:00

José Luis Compañón (Gasteiz)

Alavés
1 - 1
Athletic Club B

Segunda División

09. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 9a - 16:30

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 1
FC Barcelona B

Segunda División

10. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 17a - 12:00

A Reigosa (Friol)

Peluquería Mixta Friol
0 - 3
Athletic Club B

Segunda División

11. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
4 - 1
Real Oviedo

Segunda División

12. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 1a - 12:00

Enrique Porta (Villanueva de Gállego)

Zaragoza CFF
1 - 2
Athletic Club B

Segunda División

13. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 8a - 12:00

Mareo (Gijón)

Real Sporting
0 - 3
Athletic Club B

Segunda División

14. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 15a - 13:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
0 - 2
SD Eibar

Segunda División

15. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 4a - 13:00

José Luis Saso (Valladolid)

CD Parquesol
1 - 0
Athletic Club B

Segunda División

16. Jardunaldia

larunbata 2020ko urtarrilaren 11a - 16:00

Matapiñonera (San Sebastián de los R.)

Madrid CFF B
0 - 4
Athletic Club B

Segunda División

17. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
4 - 0
Pozuelo

Segunda División

18. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 26a - 12:00

CA Osasuna (Tajonar)

CA Osasuna
0 - 2
Athletic Club B

Segunda División

19. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 11:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
3 - 0
SE AEM

Segunda División

20. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 8a - 17:00

Municipal (Santa Cruz de Bezana)

Racing
0 - 1
Athletic Club B

Segunda División

21. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 23a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club B
0 - 2
CE Seagull

Segunda División

22. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 29a - 16:00

Centro Deportivo Wanda (Alcalá de Henares)

At.Madrid B
0 - 1
Athletic Club B

Segunda División

23. Jardunaldia

Bertan behera

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club B
Vs
Alavés

Segunda División

24. Jardunaldia

Bertan behera

FC Barcelona B
Vs
Athletic Club B

Segunda División

25. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Club B
Vs
Peluquería Mixta Friol

Segunda División

26. Jardunaldia

Bertan behera

Real Oviedo
Vs
Athletic Club B

Segunda División

27. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Club B
Vs
Zaragoza CFF

Segunda División

28. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Club B
Vs
Real Sporting

Segunda División

29. Jardunaldia

Bertan behera

SD Eibar
Vs
Athletic Club B

Segunda División

30. Jardunaldia

Bertan behera

Athletic Club B
Vs
CD Parquesol