Emakumezkoena C: partida guztiak | 2021-22 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Emakumezkoena C 2021-22

Emakumezkoena C

Egutegia 2021-22

Lagunartekoa

larunbata 2021ko abuztuaren 7a - 18:00

Arlanza (Lerma)

Burgos CF
2 - 2
Athletic Club C

Lagunartekoa

larunbata 2021ko abuztuaren 14a - 16:00

Las Tolvas (Pola de Laviana)

Real Oviedo C
0 - 4
Athletic Club C

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko abuztuaren 18a - 18:30

Rezola (Donostia)

Añorga
4 - 2
Athletic Club C

Lagunartekoa

larunbata 2021ko abuztuaren 21a - 12:00

Santa Ana (Torrelavega)

Racing B
0 - 2
Athletic Club C

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko abuztuaren 25a - 19:30

San Donato (Etxarri Aranatz)

Mulier
0 - 4
Athletic Club C

Lagunartekoa

asteazkena 2021ko irailaren 1a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
0 - 2
SD Eibar B

1. Nazionala

01. Jardunaldia

igandea 2021ko irailaren 5a - 12:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
1 - 3
CA Osasuna B

1. Nazionala

02. Jardunaldia

larunbata 2021ko irailaren 11a - 18:30

Zubieta 4 (Donostia)

Real Sociedad B
0 - 1
Athletic Club C

1. Nazionala

03. Jardunaldia

igandea 2021ko irailaren 19a - 12:00

Valle de Aranguren 2 (Mutilva)

Mutilvera
0 - 3
Athletic Club C

1. Nazionala

04. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 2a - 17:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Club C
3 - 1
Bizkerre

1. Nazionala

05. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 9a - 17:00

Bilbao (San Inazioko Kiroldegia)

SD San Ignacio
0 - 1
Athletic Club C

1. Nazionala

06. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 16a - 16:30

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Club C
1 - 1
CD Monte

1. Nazionala

07. Jardunaldia

larunbata 2021ko urriaren 30a - 12:00

Vicente Miera (Santander)

Nueva Montaña
0 - 5
Athletic Club C

1. Nazionala

08. Jardunaldia

igandea 2021ko azaroaren 7a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
2 - 2
Añorga

1. Nazionala

09. Jardunaldia

igandea 2021ko azaroaren 14a - 12:00

Karla Lekuona (Oiartzun)

Oiartzun
1 - 2
Athletic Club C

1. Nazionala

10. Jardunaldia

igandea 2021ko azaroaren 21a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
3 - 0
Arratia

1. Nazionala

12. Jardunaldia

larunbata 2021ko abenduaren 4a - 17:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
1 - 1
Tolosa

1. Nazionala

13. Jardunaldia

igandea 2021ko abenduaren 12a - 12:00

Santa Ana (Torrelavega)

Racing B
1 - 1
Athletic Club C

1. Nazionala

11. Jardunaldia

igandea 2021ko abenduaren 19a - 12:00

Olaranbe (Gasteiz)

Gasteizko Aurrera
0 - 4
Athletic Club C

1. Nazionala

14. Jardunaldia

larunbata 2022ko urtarrilaren 8a - 16:00

CA Osasuna (Tajonar)

CA Osasuna B
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

15. Jardunaldia

igandea 2022ko urtarrilaren 16a - 11:00

Lezama 7 (Lezama)

Athletic Club C
0 - 2
Real Sociedad B

1. Nazionala

16. Jardunaldia

larunbata 2022ko urtarrilaren 22a - 16:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club C
Vs
Mutilvera

1. Nazionala

17. Jardunaldia

igandea 2022ko urtarrilaren 30a

Bizkerre
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

18. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 6a

Athletic Club C
Vs
SD San Ignacio

1. Nazionala

19. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 20a

CD Monte
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

20. Jardunaldia

igandea 2022ko otsailaren 27a

Athletic Club C
Vs
Nueva Montaña

1. Nazionala

21. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 6a

Añorga
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

22. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 13a

Athletic Club C
Vs
Oiartzun

1. Nazionala

23. Jardunaldia

igandea 2022ko martxoaren 27a

Arratia
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

24. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 3a

Athletic Club C
Vs
Gasteizko Aurrera

1. Nazionala

25. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 10a

Tolosa
Vs
Athletic Club C

1. Nazionala

26. Jardunaldia

igandea 2022ko apirilaren 24a

Athletic Club C
Vs
Racing B