Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2009-10 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena 2009-10

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2009-10

Lagunartekoa

ostirala 2009ko abuztuaren 14a - 19:00

Municipal Villaboya (Boltaña)

Lleida
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 16a - 11:30

Municipal Villaboya (Boltaña)

Prainsa Zaragoza
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2009ko abuztuaren 22a - 19:00

Hondartza (Hondarribia)

Athletic Club
0 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 23a - 11:00

Hondartza (Hondarribia)

Athletic Club
2 - 2
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko abuztuaren 26a - 18:45

El Mortuero (Las Carreras)

Abanto
0 - 9
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2009ko abuztuaren 29a - 18:30

Olaranbe (Gasteiz)

At.Madril
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 30a - 11:00

Oberena (Iruñea)

Lagunak
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 30a - 12:00

Oberena (Iruñea)

Athletic Club
0 - 1
Rayo Vallecano

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 6a - 12:00

Lasesarre (Barakaldo)

Athletic Club
3 - 2
Lagunak

Lagunartekoa

asteartea 2009ko irailaren 8a - 19:00

Elizalde (Elorrio)

Athletic Club
3 - 1
SD Eibar

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 12a - 18:00

Anexos (Valladolid)

Real Valladolid
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko irailaren 16a - 18:00

Malón de Echaide (Cascante)

Athletic Club
3 - 1
Lagunak

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 27a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 1
Prainsa Zaragoza

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 3a - 18:00

Manuel Díaz Vega (Oviedo)

Real Oviedo
0 - 3
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 10a - 20:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 2
Real Sociedad

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2009ko urriaren 18a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Las Palmas

Lagunartekoa

ostirala 2009ko urriaren 23a - 18:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Athletic B

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 1a - 12:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar
1 - 7
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 8a - 12:00

SD Lagunak (Iruñea)

Lagunak
1 - 2
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 14a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Real Valladolid

Lagunartekoa

ostirala 2009ko azaroaren 20a - 18:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
8 - 1
Racing Reocín

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 29a - 12:15

Pedro Sancho (Zaragoza)

Prainsa Zaragoza
1 - 1
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 5a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
Real Oviedo

Liga

12. Jardunaldia

asteartea 2009ko abenduaren 8a - 12:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
2 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 12a - 17:00

Alfonso Silva (Las Palmas)

Las Palmas
2 - 4
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2009ko abenduaren 20a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
5 - 0
SD Eibar

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 17a - 12:00

Joan Gamper (Sant Joan Despí)

FC Barcelona
2 - 0
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

asteazkena 2010ko urtarrilaren 20a - 18:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Rayo Vallecano

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 23a - 16:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
Real Sociedad

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 30a - 13:15

Ciutat Esportiva (Sant Adrià)

RCD Espanyol
6 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 7a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Prainsa Zaragoza

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 14a - 12:30

Cerro del Espino (Majadahonda)

At.Madril
5 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 21a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
Levante UD

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 28a - 12:45

Nuestra S. de la Torre (Madrid)

Rayo Vallecano
0 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2010ko martxoaren 7a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
FC Barcelona

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2010ko martxoaren 14a - 12:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 20a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
RCD Espanyol

Lagunartekoa

ostirala 2010ko apirilaren 2a - 11:35

Bolue 3 (Getxo)

Athletic Club
8 - 0
Bizkerre

Lagunartekoa

ostirala 2010ko apirilaren 2a - 12:55

Bolue 3 (Getxo)

Athletic Club
0 - 2
Levante UD

Lagunartekoa

larunbata 2010ko apirilaren 3a - 10:50

Bolue (Getxo)

Athletic Club
0 - 1
FC Barcelona

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2010ko apirilaren 11a - 12:15

Pedro Sancho (Zaragoza)

Prainsa Zaragoza
2 - 3
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2010ko apirilaren 17a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
5 - 2
At.Madril

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2010ko apirilaren 25a - 12:00

Pdvo.Nazaret (Valencia)

Levante UD
1 - 4
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 2010ko maiatzaren 2a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
7 - 0
Las Palmas

Kopa

1/8

igandea 2010ko maiatzaren 9a - 13:00

Alfonso Silva (Las Palmas)

Las Palmas
1 - 6
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 2010ko maiatzaren 16a - 12:00

Joan Gamper 9 (Sant Joan Despí)

FC Barcelona
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 2010ko maiatzaren 23a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

ostirala 2010ko maiatzaren 28a - 19:00

Itsasgane (Bermeo)

SD Eibar
0 - 6
Athletic Club