Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2010-11 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena 2010-11

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2010-11

Lagunartekoa

larunbata 2010ko abuztuaren 7a - 19:00

Municipal Villaboya (Boltaña)

Athletic Club
11 - 0
Lleida

Lagunartekoa

larunbata 2010ko abuztuaren 14a - 11:00

Arlonagusia (Lemoa)

Athletic Club
2 - 0
SD Eibar

Lagunartekoa

asteartea 2010ko abuztuaren 17a - 19:00

Athletic Club
1 - 0
Athletic B

Lagunartekoa

larunbata 2010ko abuztuaren 21a - 12:00

Hondartza (Hondarribia)

Athletic Club
2 - 1
RCD Espanyol

Lagunartekoa

igandea 2010ko abuztuaren 22a - 12:30

Gal Stadium (Irun)

Athletic Club
0 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

igandea 2010ko abuztuaren 29a - 12:00

Oberena (Iruñea)

Athletic Club
0 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

igandea 2010ko abuztuaren 29a - 13:00

Oberena (Iruñea)

Lagunak
0 - 3
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2010ko irailaren 5a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
9 - 1
SD Eibar

Lagunartekoa

igandea 2010ko irailaren 12a - 10:30

Olaranbe (Gasteiz)

Aurrera Vitoria
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2010ko irailaren 12a - 12:30

Olaranbe (Gasteiz)

Athletic Club
7 - 0
Lagunak

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2010ko irailaren 19a - 12:00

Pepín Cadelo (Reocín)

Racing Reocín
0 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2010ko irailaren 26a - 17:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Prainsa Zaragoza

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 3a - 12:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
1 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 10a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 2
Real Sociedad

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 17a - 18:00

Manuel Díaz Vega (Oviedo)

Real Oviedo
1 - 4
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 24a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
7 - 0
Real Valladolid

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2010ko urriaren 31a - 12:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2010ko azaroaren 7a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
9 - 0
Racing Reocín

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2010ko azaroaren 13a - 17:30

Pedro Sancho (Zaragoza)

Prainsa Zaragoza
0 - 2
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2010ko azaroaren 21a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Lagunak

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2010ko azaroaren 28a - 12:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2010ko abenduaren 5a - 17:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
10 - 2
Real Oviedo

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2010ko abenduaren 11a - 15:45

Anexos José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
0 - 9
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2010ko abenduaren 18a - 17:00

Ciudad Deportiva (Zamora)

Amigos del Duero
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2010ko abenduaren 18a - 19:30

Ciudad Deportiva (Zamora)

Rayo Vallecano
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2010ko abenduaren 31a - 10:30

Ibarra (Aretxabaleta)

Athletic Club
2 - 1
SD Eibar

Lagunartekoa

ostirala 2010ko abenduaren 31a - 12:00

Ibarra (Aretxabaleta)

Athletic Club
8 - 0
Debagoiena

Lagunartekoa

ostirala 2010ko abenduaren 31a - 12:30

Ibarra (Aretxabaleta)

Athletic Club
1 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

ostirala 2010ko abenduaren 31a - 10:00

Ibarra (Aretxabaleta)

Athletic Club
2 - 0
Real Sociedad

Liga

01. Jardunaldia

osteguna 2011ko urtarrilaren 6a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Prainsa Zaragoza

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2011ko urtarrilaren 9a - 12:00

Ciutat Esportiva (Sant Adrià)

RCD Espanyol
4 - 0
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2011ko urtarrilaren 16a - 11:00

José Luis Ruiz Casado (Sant Adrià)

Sant Gabriel
0 - 3
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2011ko urtarrilaren 23a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
At.Madril

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2011ko urtarrilaren 30a - 12:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
0 - 1
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2011ko otsailaren 6a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Rayo Vallecano

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2011ko otsailaren 13a - 12:00

Joan Gamper (Sant Joan Despí)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2011ko otsailaren 27a - 12:00

Pedro Sancho (Zaragoza)

Prainsa Zaragoza
0 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 6a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
RCD Espanyol

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 13a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 1
Sant Gabriel

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 20a - 12:00

Cerro del Espino (Majadahonda)

At.Madril
1 - 2
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2011ko martxoaren 27a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

ostirala 2011ko apirilaren 1a - 18:00

Zaldupe (Ondarroa)

Lea Artibai
0 - 7
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2011ko apirilaren 1a - 20:00

Zaldupe (Ondarroa)

SD Eibar
1 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2011ko apirilaren 10a - 12:30

Ciudad Deportiva (Madrid)

Rayo Vallecano
4 - 2
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2011ko apirilaren 17a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 1
FC Barcelona

Kopa

1/8

igandea 2011ko maiatzaren 1a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Lagunak

Kopa

1/8

igandea 2011ko maiatzaren 8a - 12:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
1 - 5
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 2011ko maiatzaren 15a - 12:00

Ciutat Esportiva (Sant Adrià)

RCD Espanyol
3 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 2011ko maiatzaren 22a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 2
RCD Espanyol

Lagunartekoa

asteazkena 2011ko maiatzaren 25a - 19:00

Benjamín Martínez (Santurtzi)

Peña Athletic
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2011ko maiatzaren 28a - 10:15

Bolue 2 (Getxo)

Bizkerre
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2011ko maiatzaren 28a - 11:35

Bolue 2 (Getxo)

Athletic Club
3 - 0
Valencia CF

Lagunartekoa

igandea 2011ko maiatzaren 29a - 12:00

Bolue 2 (Getxo)

Athletic Club
0 - 1
At.Madril

Lagunartekoa

larunbata 2011ko ekainaren 4a - 11:30

Otxartaga-Berri (Ortuella)

Athletic Club
7 - 1
Bizkaia