Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2011-12 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena 2011-12

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2011-12

Lagunartekoa

larunbata 2011ko abuztuaren 13a - 18:00

Las Bárcenas (Cervera de Pisuerga)

Racing Reocín
0 - 8
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 2011ko abuztuaren 15a - 18:00

Athletic Club
1 - 2
At.Madril

Lagunartekoa

larunbata 2011ko abuztuaren 20a - 11:00

Ondartza (Hondarribia)

Athletic Club
0 - 0
Levante UD

Lagunartekoa

igandea 2011ko abuztuaren 21a - 12:30

Gal Stadium (Irun)

Prainsa Zaragoza
1 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2011ko abuztuaren 24a - 18:30

Garmendipe (Azpeitia)

Añorga
0 - 13
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2011ko abuztuaren 26a - 18:30

Abanto
0 - 8
Athletic Club

Euskal Herria Kopa

Finala

igandea 2011ko abuztuaren 28a - 18:30

Athletic Club
4 - 1
Real Sociedad

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2011ko irailaren 4a - 12:00

Municipal (L'Estartit)

L´Estartit
1 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2011ko irailaren 11a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Valencia CF

Lagunartekoa

larunbata 2011ko irailaren 17a - 17:00

Olaranbe (Gasteiz)

Athletic Club
5 - 0
SD Eibar

Lagunartekoa

larunbata 2011ko irailaren 17a - 19:15

Olaranbe (Gasteiz)

Athletic Club
0 - 1
Real Sociedad

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2011ko irailaren 25a - 17:00

Zubieta (Lasarte)

Real Sociedad
1 - 3
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2011ko urriaren 1a - 12:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
At.Madril

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2011ko urriaren 9a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
RCD Espanyol

Liga

06. Jardunaldia

asteazkena 2011ko urriaren 12a - 17:30

Pepín Cadelo (Puente San Miguel)

Racing Reocín
0 - 4
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2011ko urriaren 16a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Sporting Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2011ko urriaren 30a - 11:00

C´an Caimari (Palma de Mallorca)

Collerense
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2011ko azaroaren 1a - 12:00

Sopelana (Urko)

Uribe Kosta
0 - 5
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2011ko azaroaren 6a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
Sant Gabriel

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2011ko azaroaren 13a - 12:00

Ciudad Deportiva RV (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2011ko azaroaren 15a - 18:00

Iturriaga (Berango)

Euskadi sub-18
1 - 2
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2011ko azaroaren 27a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Levante UD

Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2011ko abenduaren 3a - 17:00

SD Lagunak (Barañain)

Lagunak
0 - 3
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

osteguna 2011ko abenduaren 8a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
El Olivo

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2011ko abenduaren 11a - 12:00

Joan Gamper (Sant Joan Despí)

FC Barcelona
1 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2011ko abenduaren 18a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
9 - 0
Málaga CF

Lagunartekoa

osteguna 2011ko abenduaren 29a - 17:00

Artxanda (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Bizkaia

Lagunartekoa

osteguna 2011ko abenduaren 29a - 18:00

Artxanda (Bilbo)

La Merced
0 - 3
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2012ko urtarrilaren 8a - 12:00

CM Delicias (Zaragoza)

Prainsa Zaragoza
1 - 2
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2012ko urtarrilaren 15a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
C.Llanos Olivenza

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2012ko urtarrilaren 22a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
5 - 1
L´Estartit

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2012ko urtarrilaren 29a - 12:15

Beniferri (Valencia)

Valencia CF
1 - 3
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2012ko otsailaren 5a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
7 - 2
Real Sociedad

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2012ko otsailaren 19a - 12:30

Ciudad Deportiva (Majadahonda)

At.Madril
0 - 0
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2012ko otsailaren 26a - 12:00

Ciutat Esportiva (Sant Adrià)

RCD Espanyol
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2012ko otsailaren 29a - 19:00

Las Carmenes Barria (La Arboleda)

Athletic Club
6 - 0
Athletic B

Liga

23. Jardunaldia

larunbata 2012ko martxoaren 3a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Racing Reocín

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2012ko martxoaren 11a - 12:15

Ciudad Deportiva (Huelva)

Sporting Club
0 - 4
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2012ko martxoaren 18a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Collerense

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2012ko martxoaren 25a - 11:00

José Luis Ruiz Casado (Sant Adrià de Besòs)

Sant Gabriel
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2012ko martxoaren 28a - 19:00

Arbieto (Orduña)

Athletic Club
9 - 1
Athletic B

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2012ko apirilaren 8a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Rayo Vallecano

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2012ko apirilaren 15a - 12:00

Nazaret (Valencia)

Levante UD
1 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

igandea 2012ko apirilaren 22a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Lagunak

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2012ko apirilaren 29a - 12:15

Pahiño-Navia (Vigo)

El Olivo
1 - 6
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

ostirala 2012ko maiatzaren 4a - 19:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
FC Barcelona

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2012ko maiatzaren 13a - 12:00

José Gallardo (Málaga)

Málaga CF
0 - 7
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

larunbata 2012ko maiatzaren 19a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 1
Prainsa Zaragoza

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2012ko maiatzaren 27a - 12:00

Ciudad Deportiva (Olivenza)

C.Llanos Olivenza
2 - 8
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2012ko ekainaren 2a - 17:45

Bolue 1 (Getxo)

Athletic Club
6 - 0
Barakaldo CF

Lagunartekoa

larunbata 2012ko ekainaren 2a - 18:45

Bolue 1 (Getxo)

Athletic Club
0 - 1
Levante UD

Lagunartekoa

igandea 2012ko ekainaren 3a - 10:15

Bolue 1 (Getxo)

Athletic Club
0 - 0
Real Oviedo

Kopa

Finalerdia

ostirala 2012ko ekainaren 8a - 19:30

Ciudad del Fútbol (Las Rozas)

Athletic Club
2 - 0
FC Barcelona

Kopa

Finala

igandea 2012ko ekainaren 10a - 11:00

Ciudad del Fútbol (Las Rozas)

Athletic Club
1 - 2
RCD Espanyol