Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2016-17

Lagunartekoa

larunbata, 2016ko abuztuaren 6a - 18:30

Pradoviejo (Logroño)

Logroño
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata, 2016ko abuztuaren 13a - 17:00

Lèo Lagrange (Soyaux)

Soyaux Charente
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena, 2016ko abuztuaren 17a - 18:00

Basozabal (Sondika)

Athletic Club
4 - 1
Oiartzun

Lagunartekoa

ostirala, 2016ko abuztuaren 19a - 20:30

Maurice Rigaud (Albi)

Asptt Albi
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea, 2016ko abuztuaren 21a - 15:00

Maurice Rigaud (Albi)

Montpellier
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea, 2016ko abuztuaren 28a - 11:30

Urbieta (Gernika)

Athletic Club
3 - 0
Real Sociedad

Liga

01. Jardunaldia

larunbata, 2016ko irailaren 3a - 15:00

Basozabal (Sondika)

Athletic Club
2 - 0
F.Albacete

Liga

02. Jardunaldia

igandea, 2016ko irailaren 11a - 11:00

La Orden (Huelva)

Sporting Club
1 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea, 2016ko irailaren 25a - 11:30

Basozabal (Sondika)

Athletic Club
7 - 0
Tacuense

Liga

04. Jardunaldia

larunbata, 2016ko urriaren 1a - 16:00

Luis del Sol (Sevilla)

Real Betis
1 - 2
Athletic Club

UEFA Womens Champions League

1/16

asteazkena, 2016ko urriaren 5a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Fortuna Hjorring

Liga

05. Jardunaldia

igandea, 2016ko urriaren 9a - 12:00

El Viejo Vivero (Badajoz)

Santa Teresa
1 - 2
Athletic Club

UEFA Womens Champions League

1/16

asteazkena, 2016ko urriaren 12a - 19:00

Bredband Nord Arena (Hjørring)

Fortuna Hjorring
3 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea, 2016ko urriaren 16a - 16:00

Valencia CF (Paterna)

Valencia CF
3 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea, 2016ko urriaren 30a - 12:00

Basozabal (Sondika)

Athletic Club
1 - 2
At.Madrid

Liga

09. Jardunaldia

larunbata, 2016ko azaroaren 5a - 16:00

El Terrer (Paiporta)

Levante UD
3 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea, 2016ko azaroaren 13a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
UDG Tenerife

Liga

11. Jardunaldia

igandea, 2016ko azaroaren 20a - 16:00

Joan Gamper (Sant Joan Despí)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

ostirala, 2016ko abenduaren 2a - 20:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Liga

13. Jardunaldia

osteguna, 2016ko abenduaren 8a - 12:00

Ciudad Deportiva Rayo Vallecano (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 3
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea, 2016ko abenduaren 11a - 16:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Zaragoza CFF

Liga

06. Jardunaldia

osteguna, 2016ko abenduaren 15a - 19:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Oiartzun

Lagunartekoa

ostirala, 2016ko abenduaren 23a - 18:00

Lezama 8 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
SD San Ignacio

Liga

15. Jardunaldia

igandea, 2017ko urtarrilaren 8a - 12:30

Dani Jarque (Sant Adrià de Besòs)

RCD Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea, 2017ko urtarrilaren 15a - 12:00

Ciudad Deportiva Andrés Iniesta (Albacete)

F.Albacete
3 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea, 2017ko urtarrilaren 29a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Sporting Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea, 2017ko otsailaren 12a - 12:00

Pablos Abril (San Cristóbal de la Laguna)

Tacuense
0 - 2
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

larunbata, 2017ko otsailaren 18a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 2
Real Betis

Liga

20. Jardunaldia

igandea, 2017ko otsailaren 26a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Santa Teresa

Liga

21. Jardunaldia

larunbata, 2017ko martxoaren 11a - 12:00

Karla Lekuona (Oiartzun)

Oiartzun
0 - 5
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea, 2017ko martxoaren 19a - 16:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 2
Valencia CF

Liga

23. Jardunaldia

igandea, 2017ko martxoaren 26a - 12:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madrid
1 - 1
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

larunbata, 2017ko apirilaren 1a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 2
Levante UD

Lagunartekoa

igandea, 2017ko apirilaren 9a - 11:30

Legarda (Mungia)

Athletic Club
6 - 2
SD San Ignacio

Liga

25. Jardunaldia

ostirala, 2017ko apirilaren 14a - 13:00

La Hoya del Pozo (El Médano)

UDG Tenerife
4 - 0
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

asteartea, 2017ko apirilaren 25a - 18:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 4
FC Barcelona

Liga

27. Jardunaldia

igandea, 2017ko apirilaren 30a - 12:00

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
2 - 0
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea, 2017ko maiatzaren 7a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 2
Rayo Vallecano

Liga

29. Jardunaldia

igandea, 2017ko maiatzaren 14a - 12:00

Pedro Sancho (Zaragoza)

Zaragoza CFF
1 - 3
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

igandea, 2017ko maiatzaren 21a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 3
RCD Espanyol

Lagunartekoa

1/2

igandea, 2017ko maiatzaren 28a - 12:00

Tabira (Durango)

Athletic Club
6 - 0
Oiartzun

Kopa

1/4

larunbata, 2017ko ekainaren 3a - 12:30

Matapiñonera (San Sebastián de los Reyes)

Athletic Club
1 - 3
Valencia CF

Lagunartekoa

igandea, 2017ko ekainaren 11a

Polideportivo del Valle de Aranguren (Mutilva)

Athletic Club
2 - 2
CA Osasuna

Lagunartekoa

igandea, 2017ko ekainaren 11a

Polideportivo del Valle de Aranguren (Mutilva)

Athletic Club
2 - 3
At.Madrid

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko ekainaren 17a

Athletic Club
3 - 0
FC Barcelona

Lagunartekoa

1/2

larunbata, 2017ko ekainaren 17a

Athletic Club
3 - 1
Bizkerre

Lagunartekoa

Final. Jardunaldia

igandea, 2017ko ekainaren 18a - 12:15

Fadura (Getxo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madrid