Athletic Club Emakumezkoena

17
martxoaigandea
Azken partidua
UDG Tenerife
3:1
VS
Athletic Club
Iberdrola Liga
13:00
San Isidro (La Palmera)
24
martxoaigandea
Hurrengo partiduak
Athletic Club
-:-
VS
RCD Espanyol
Iberdrola Liga
12:00
Lezama (Lezama 2)
31
martxoaigandea
Athletic Club
-:-
VS
Levante UD
Iberdrola Liga
13:00
Bilbo (San Mamés)
Egutegia 2016-17

Lagunartekoa

larunbata, 2016ko abuztuaren 6a - 18:30

Pradoviejo Estadioa

Logroño
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata, 2016ko abuztuaren 13a - 17:00

Lèo Lagrange Estadioa

Soyaux Charente
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena, 2016ko abuztuaren 17a - 18:00

Basozabal Estadioa

Athletic Club
4 - 1
Oiartzun

Lagunartekoa

ostirala, 2016ko abuztuaren 19a - 20:30

Maurice Rigaud Estadioa

Asptt Albi
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea, 2016ko abuztuaren 21a - 15:00

Maurice Rigaud Estadioa

Montpellier
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea, 2016ko abuztuaren 28a - 11:30

Urbieta Estadioa

Athletic Club
3 - 0
Real Sociedad

Iberdrola Liga

Jardunaldia 01

larunbata, 2016ko irailaren 3a - 15:00

Basozabal Estadioa

Athletic Club
2 - 0
F.Albacete

Iberdrola Liga

Jardunaldia 02

igandea, 2016ko irailaren 11a - 11:00

La Orden Estadioa

Sporting Club
1 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 03

igandea, 2016ko irailaren 25a - 11:30

Basozabal Estadioa

Athletic Club
7 - 0
Tacuense

Iberdrola Liga

Jardunaldia 04

larunbata, 2016ko urriaren 1a - 16:00

Luis del Sol Estadioa

Real Betis
1 - 2
Athletic Club

UEFA Womens Champions League

Jardunaldia 1/16

asteazkena, 2016ko urriaren 5a - 19:30

San Mamés Estadioa

Athletic Club
2 - 1
Fortuna Hjorring

Iberdrola Liga

Jardunaldia 05

igandea, 2016ko urriaren 9a - 12:00

El Viejo Vivero Estadioa

Santa Teresa
1 - 2
Athletic Club

UEFA Womens Champions League

Jardunaldia 1/16

asteazkena, 2016ko urriaren 12a - 19:00

Bredband Nord Arena Estadioa

Fortuna Hjorring
3 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 07

igandea, 2016ko urriaren 16a - 16:00

Valencia CF Estadioa

Valencia CF
3 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 08

igandea, 2016ko urriaren 30a - 12:00

Basozabal Estadioa

Athletic Club
1 - 2
At.Madrid

Iberdrola Liga

Jardunaldia 09

larunbata, 2016ko azaroaren 5a - 16:00

El Terrer Estadioa

Levante UD
3 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 10

igandea, 2016ko azaroaren 13a - 10:45

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
2 - 0
UDG Tenerife

Iberdrola Liga

Jardunaldia 11

igandea, 2016ko azaroaren 20a - 16:00

Joan Gamper Estadioa

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 12

ostirala, 2016ko abenduaren 2a - 20:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Iberdrola Liga

Jardunaldia 13

osteguna, 2016ko abenduaren 8a - 12:00

Ciudad Deportiva Rayo Vallecano Estadioa

Rayo Vallecano
2 - 3
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 14

igandea, 2016ko abenduaren 11a - 16:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
4 - 0
Zaragoza CFF

Iberdrola Liga

Jardunaldia 06

osteguna, 2016ko abenduaren 15a - 19:30

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
4 - 0
Oiartzun

Lagunartekoa

ostirala, 2016ko abenduaren 23a - 18:00

Lezama 8 Estadioa

Athletic Club
4 - 0
SD San Ignacio

Iberdrola Liga

Jardunaldia 15

igandea, 2017ko urtarrilaren 8a - 12:30

Dani Jarque Estadioa

RCD Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 16

igandea, 2017ko urtarrilaren 15a - 12:00

Ciudad Deportiva Andrés Iniesta Estadioa

F.Albacete
3 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 17

igandea, 2017ko urtarrilaren 29a - 12:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
4 - 0
Sporting Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 18

igandea, 2017ko otsailaren 12a - 12:00

Pablos Abril Estadioa

Tacuense
0 - 2
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 19

larunbata, 2017ko otsailaren 18a - 10:45

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
3 - 2
Real Betis

Iberdrola Liga

Jardunaldia 20

igandea, 2017ko otsailaren 26a - 12:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
2 - 1
Santa Teresa

Iberdrola Liga

Jardunaldia 21

larunbata, 2017ko martxoaren 11a - 12:00

Karla Lekuona Estadioa

Oiartzun
0 - 5
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 22

igandea, 2017ko martxoaren 19a - 16:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
1 - 2
Valencia CF

Iberdrola Liga

Jardunaldia 23

igandea, 2017ko martxoaren 26a - 12:00

Vicente Calderón Estadioa

At.Madrid
1 - 1
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 24

larunbata, 2017ko apirilaren 1a - 12:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
3 - 2
Levante UD

Lagunartekoa

igandea, 2017ko apirilaren 9a - 11:30

Legarda Estadioa

Athletic Club
6 - 2
SD San Ignacio

Iberdrola Liga

Jardunaldia 25

ostirala, 2017ko apirilaren 14a - 13:00

La Hoya del Pozo Estadioa

UDG Tenerife
4 - 0
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 26

asteartea, 2017ko apirilaren 25a - 18:30

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
0 - 4
FC Barcelona

Iberdrola Liga

Jardunaldia 27

igandea, 2017ko apirilaren 30a - 12:00

Zubieta Estadioa

Real Sociedad
2 - 0
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 28

igandea, 2017ko maiatzaren 7a - 11:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
3 - 2
Rayo Vallecano

Iberdrola Liga

Jardunaldia 29

igandea, 2017ko maiatzaren 14a - 12:00

Pedro Sancho Estadioa

Zaragoza CFF
1 - 3
Athletic Club

Iberdrola Liga

Jardunaldia 30

igandea, 2017ko maiatzaren 21a - 12:00

Lezama 2 Estadioa

Athletic Club
3 - 3
RCD Espanyol

Lagunartekoa

Jardunaldia 1/2

igandea, 2017ko maiatzaren 28a - 12:00

Tabira Estadioa

Athletic Club
6 - 0
Oiartzun

Kopa

Jardunaldia 1/4

larunbata, 2017ko ekainaren 3a - 12:30

Matapiñonera Estadioa

Athletic Club
1 - 3
Valencia CF

Lagunartekoa

igandea, 2017ko ekainaren 11a

Polideportivo del Valle de Aranguren Estadioa

Athletic Club
2 - 2
CA Osasuna

Lagunartekoa

igandea, 2017ko ekainaren 11a

Polideportivo del Valle de Aranguren Estadioa

Athletic Club
2 - 3
At.Madrid

Lagunartekoa

larunbata, 2017ko ekainaren 17a

Athletic Club
3 - 0
FC Barcelona

Lagunartekoa

Jardunaldia 1/2

larunbata, 2017ko ekainaren 17a

Athletic Club
3 - 1
Bizkerre

Lagunartekoa

Jardunaldia Final

igandea, 2017ko ekainaren 18a - 12:15

Fadura Estadioa

Athletic Club
1 - 0
At.Madrid