Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2017-18 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2017-18

Lagunartekoa

larunbata 2017ko abuztuaren 5a - 18:15

Abanca Riazor (A Coruña)

Deportivo Abanca
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2017ko abuztuaren 12a - 12:30

Karla Lekuona (Oiartzun)

Oiartzun
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2017ko abuztuaren 16a - 18:30

San Ignacio (Bilbo)

SD San Ignacio
2 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2017ko abuztuaren 20a - 11:30

Pallafría (Burgos)

Athletic Club
1 - 5
At.Madrid

Lagunartekoa

asteazkena 2017ko abuztuaren 23a - 18:30

Jesús María Pereda (Medina de Pomar)

Athletic Club
7 - 0
Pauldarrak

Euskal Herria Kopa

igandea 2017ko abuztuaren 27a - 12:00

Mintxeta (Elgoibar)

Athletic Club
3 - 0
Real Sociedad

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2017ko irailaren 3a - 12:00

El viejo Vivero (Badajoz)

Santa Teresa
1 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2017ko irailaren 10a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
Sporting Club

Lagunartekoa

larunbata 2017ko irailaren 16a - 16:00

El Requexón (Oviedo)

Real Oviedo
1 - 2
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2017ko irailaren 24a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 2
Valencia CF

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2017ko irailaren 30a - 16:00

Ciudad Deportiva Wanda (Majadahonda)

At.Madrid
6 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2017ko urriaren 8a - 16:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 2
FC Barcelona

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2017ko urriaren 15a - 16:00

José Luis de la Hoz-Matapiñonera (San Sebastián de los Reyes)

Madrid CFF
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2017ko urriaren 22a - 11:30

Basozabal (Sondika)

Athletic Club
5 - 0
SD San Ignacio

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2017ko urriaren 29a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 1
UDG Tenerife

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2017ko azaroaren 5a - 12:00

Ciudad Deportiva Luis del Sol (Sevilla)

Real Betis
1 - 2
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2017ko azaroaren 11a - 14:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Sevilla FC

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2017ko azaroaren 19a - 12:00

CE Dani Jarque (Sant Adrià de Besòs)

RCD Espanyol
0 - 2
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2017ko abenduaren 2a - 10:15

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 1
Rayo Vallecano

Liga

12. Jardunaldia

asteazkena 2017ko abenduaren 6a - 12:00

Ciudad Deportiva (Buñol)

Levante UD
3 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2017ko abenduaren 10a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Zaragoza CFF

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2017ko abenduaren 17a - 11:30

Andrés Iniesta (Albacete)

F. Albacete
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2017ko abenduaren 19a - 18:00

Ellakuri (Laudio)

Athletic Club
3 - 0
Aurrera Vitoria

Lagunartekoa

asteazkena 2017ko abenduaren 20a - 20:00

Ellakuri (Laudio)

Athletic Club
1 - 1
SD Eibar

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2018ko urtarrilaren 6a - 13:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2018ko urtarrilaren 14a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Santa Teresa

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2018ko urtarrilaren 28a - 12:15

La Orden (Huelva)

Sporting Club
1 - 0
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2018ko otsailaren 4a - 12:00

Ciudad Deportiva (Paterna)

Valencia CF
3 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2018ko otsailaren 11a - 13:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 2
At.Madrid

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2018ko otsailaren 18a - 13:00

Miniestadi (Barcelona)

FC Barcelona
0 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2018ko otsailaren 25a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 3
Madrid CFF

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2018ko martxoaren 11a - 13:00

La Palmera (San Isidro)

UDG Tenerife
4 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

larunbata 2018ko martxoaren 17a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Real Betis

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2018ko martxoaren 25a - 11:00

José Ramón Cisneros (Sevilla)

Sevilla FC
3 - 2
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

larunbata 2018ko martxoaren 31a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
RCD Espanyol

Lagunartekoa

igandea 2018ko apirilaren 8a - 15:30

Stade Kechiloa (Donibane Lohizune)

Girondins Bordeaux
2 - 1
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2018ko apirilaren 14a - 10:45

Ciudad Deportiva Rayo V. (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 2
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 2018ko apirilaren 21a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Levante UD

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2018ko apirilaren 28a - 10:45

Pedro Sancho (Zaragoza)

Zaragoza CFF
2 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

igandea 2018ko maiatzaren 6a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
F. Albacete

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2018ko maiatzaren 13a - 16:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 4
Athletic Club

Kopa

1/4

larunbata 2018ko maiatzaren 19a - 16:00

Zubieta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2018ko maiatzaren 23a - 19:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Kopa

1/2

larunbata 2018ko maiatzaren 26a - 16:00

Municipal (Reus)

Athletic Club
2 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

larunbata 2018ko ekainaren 2a - 17:00

Garmendipe (Azpeitia)

SD Eibar
1 - 3
Athletic Club