Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2018-19 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena 2018-19

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2018-19

Lagunartekoa

asteazkena 2018ko abuztuaren 8a - 19:30

Príncipes de Viana (Viana)

EDF Logroño
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2018ko abuztuaren 17a - 19:00

Jesús María Pereda (Medina de Pomar)

Madrid CFF
1 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2018ko abuztuaren 21a - 19:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Club
13 - 0
Mulier

Lagunartekoa

larunbata 2018ko abuztuaren 25a - 17:00

Santa Cruz (Gijón)

RC Deportivo
1 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2018ko abuztuaren 29a - 18:00

San Ignacio (Bilbao)

SD San Ignacio
0 - 1
Athletic Club

Euskal Herria Kopa

Finala

larunbata 2018ko irailaren 1a - 16:00

Urritxe (Amorebieta-Etxano)

Athletic Club
5 - 1
Real Sociedad

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2018ko irailaren 9a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 1
FC Barcelona

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2018ko irailaren 16a - 12:00

La Orden (Huelva)

Sporting Club
0 - 0
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2018ko irailaren 22a - 14:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 4
At.Madril

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2018ko irailaren 29a - 12:00

Ciudad Deportiva F. Rayo Vallecano (Madrid)

Rayo Vallecano
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2018ko urriaren 4a - 19:00

Lezama 5 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
SD Eibar

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2018ko urriaren 14a - 20:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2018ko urriaren 21a - 12:00

Luis del Sol (Sevilla)

Real Betis
0 - 0
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2018ko urriaren 27a - 10:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 2
Valencia CF

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2018ko azaroaren 4a - 11:00

Dani Jarque (Sant Adrià de Besòs)

RCD Espanyol
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2018ko azaroaren 14a - 18:15

Abanca-Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
0 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2018ko azaroaren 18a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
UDG Tenerife

Liga

10. Jardunaldia

asteazkena 2018ko azaroaren 21a - 18:30

Las Gaunas (Logroño)

EDF Logroño
1 - 3
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 2018ko azaroaren 25a - 12:00

Luis del Sol (Sevilla)

Real Betis
3 - 3
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2018ko abenduaren 1a - 10:45

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Madrid CFF

Liga

12. Jardunaldia

osteguna 2018ko abenduaren 6a - 12:00

Federación Malagueña (Málaga)

Málaga CF
0 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2018ko abenduaren 9a - 12:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
6 - 0
Sevilla

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2018ko abenduaren 15a - 10:45

Ciudad Deportiva (Buñol)

Levante UD
2 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2018ko abenduaren 22a - 12:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 0
Fundación Albacete

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2019ko urtarrilaren 5a - 13:00

Cerro del Espino (Majadahonda)

At.Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2019ko urtarrilaren 13a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 0
Sporting Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2019ko urtarrilaren 27a - 13:00

Miniestadi (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2019ko urtarrilaren 30a - 19:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
0 - 2
At.Madril

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2019ko otsailaren 3a - 11:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Rayo Vallecano

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2019ko otsailaren 10a - 11:30

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
2 - 2
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

osteguna 2019ko otsailaren 14a - 19:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 2
Real Betis

Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2019ko otsailaren 23a - 11:30

Antonio Puchades (Paterna)

Valencia CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

asteazkena 2019ko martxoaren 13a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
4 - 3
EDF Logroño

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2019ko martxoaren 17a - 13:00

La Palmera (San Isidro)

UDG Tenerife
3 - 1
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2019ko martxoaren 24a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 2
RCD Espanyol

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2019ko martxoaren 31a - 13:00

San Mamés (Bilbao)

Athletic Club
2 - 0
Levante UD

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 2019ko apirilaren 13a - 11:00

Andrés Iniesta -Campo Soliss- (Albacete)

Fundación Albacete
0 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2019ko apirilaren 21a - 11:00

José Ramón Cisneros (Sevilla)

Sevilla
1 - 2
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2019ko apirilaren 27a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 0
Málaga CF

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2019ko maiatzaren 5a - 13:00

José Luis de la Hoz-Matapiñonera (San Sebastián de los Reyes)

Madrid CFF
2 - 0
Athletic Club

Euskal Herria Kopa

Finalerdia

asteazkena 2019ko maiatzaren 29a - 19:30

Santa Bárbara (Galdakao)

Athletic Club
1 - 1
SD Eibar