Athletic Club Emakumezkoena: partida guztiak | 2019-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club Emakumezkoena

Egutegia 2019-20

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 4a - 18:00

Matmut Atlantique (Burdeos)

Girondins Bordeaux
4 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2019ko abuztuaren 8a - 19:00

Fadura (Getxo)

Athletic Club
4 - 1
Soyaux

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 10a - 17:00

Michel Lalanne (Pouzac)

Paris FC
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 2019ko abuztuaren 12a - 22:00

Ramón de Carranza (Cádiz)

CD Tacón
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2019ko abuztuaren 14a - 22:00

Ramón de Carranza (Cádiz)

Tottenham
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2019ko abuztuaren 18a - 12:00

Jesús María Pereda (Medina de Pomar)

Athletic Club
5 - 3
Osasuna

Euskal Herria Kopa

Finala

larunbata 2019ko abuztuaren 24a - 16:00

Garmendipe (Azpeitia)

Real Sociedad
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2019ko abuztuaren 31a - 12:30

Unbe (Eibar)

SD Eibar
1 - 5
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 8a - 12:00

Ciudad Deportiva Buñol (Buñol)

Levante UD
2 - 0
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 15a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
Madrid CFF

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 22a - 11:30

Antonio Puchades (Paterna)

Valentzia
2 - 0
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2019ko irailaren 29a - 16:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 2
Deportivo

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2019ko urriaren 13a - 16:00

Reale Arena (Donostia)

Real Sociedad
0 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 19a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Betis

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2019ko urriaren 26a - 12:00

Dani Jarque (Sant Adrià de Besòs)

Espanyol
1 - 2
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 3a - 13:00

La Palmera (Granadilla de Abona)

UDG Tenerife
1 - 0
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2019ko azaroaren 24a - 11:00

Ciudad Deportiva Rayo Vallecano (Madrid)

Rayo Vallecano
1 - 4
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2019ko azaroaren 30a - 17:30

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
EDF Logroño

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 8a - 12:00

Centro Deportivo Wanda (Alcalá de Henares)

At.Madrid
2 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2019ko abenduaren 15a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 0
Sevilla

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2019ko abenduaren 21a - 16:00

La Orden (Huelva)

Sporting Club
0 - 3
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 5a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 3
Bartzelona

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 12a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 1
Levante UD

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 19a - 12:00

Matapiñonera (San Sebastián de los R.)

Madrid CFF
4 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2020ko urtarrilaren 26a - 11:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
1 - 0
Valentzia

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 2a - 12:00

Ciudad Deportiva (Abegondo)

Deportivo
0 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

asteartea 2020ko otsailaren 11a - 19:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
3 - 0
UDG Tenerife

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2020ko otsailaren 16a - 12:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2020ko otsailaren 22a - 13:00

Luis del Sol (Sevilla)

Betis
2 - 2
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2020ko otsailaren 26a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
CD Tacón

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2020ko martxoaren 1a - 18:00

Lezama 2 (Lezama)

Athletic Club
0 - 0
Espanyol

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2020ko urriaren 7a - 20:00

Las Gaunas (Logroño)

EDF Logroño
0 - 0
Athletic Club