Athletic Club: partida guztiak | 1919-20 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1919-20

Athletic Club

Egutegia 1919-20

Lagunartekoa

igandea 1919ko urriaren 5a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Arenas Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1919ko urriaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Erandio

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1919ko urriaren 19a - 15:30

Racing
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1919ko urriaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1919ko azaroaren 9a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
SD Deusto

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1919ko azaroaren 16a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Arenas Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1919ko abenduaren 14a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Erandio
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1919ko abenduaren 25a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
NAC Breda

Lagunartekoa

ostirala 1919ko abenduaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
NAC Breda

Lagunartekoa

igandea 1919ko abenduaren 28a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

osteguna 1920ko urtarrilaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Etoile de Chaux de Fonds

Lagunartekoa

igandea 1920ko urtarrilaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Etoile de Chaux de Fonds

Lagunartekoa

asteartea 1920ko urtarrilaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Union

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1920ko urtarrilaren 11a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Racing

Lagunartekoa

igandea 1920ko urtarrilaren 18a - 15:15

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
2 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1920ko urtarrilaren 25a

San Mamés (Bilbo)

SD Deusto
1 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1920ko otsailaren 15a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Arenas Club
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1920ko otsailaren 17a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Universidad de Deusto

Lagunartekoa

igandea 1920ko otsailaren 22a - 15:30

Amute (Irun)

Real Union
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1920ko otsailaren 29a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
Racing

Lagunartekoa

igandea 1920ko martxoaren 14a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Universidad de Deusto

Lagunartekoa

ostirala 1920ko martxoaren 19a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 2
Arenas Club

Kopa

1/4

igandea 1920ko martxoaren 28a

Madrid FC (Madrid)

Real Madril
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1920ko apirilaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Real Madril

Kopa

Finalerdia

igandea 1920ko apirilaren 11a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Vigo Sporting

Kopa

Finalerdia

igandea 1920ko apirilaren 18a

Coya (Vigo)

Vigo Sporting
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1920ko apirilaren 25a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
Combinado de Bizkaia

Kopa

Finala

igandea 1920ko maiatzaren 2a - 16:00

El Molinón (Gijón)

Athletic Club
0 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

asteartea 1920ko maiatzaren 18a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Combinado de Jugadores

Lagunartekoa

igandea 1920ko maiatzaren 23a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Sociedad

Lagunartekoa

astelehena 1920ko maiatzaren 24a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

igandea 1920ko maiatzaren 30a - 16:30

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1920ko ekainaren 13a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Real Sporting

Lagunartekoa

astelehena 1920ko ekainaren 14a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Sporting