Athletic Club: partida guztiak | 1920-21 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1920-21

Athletic Club

Egutegia 1920-21

Lagunartekoa

igandea 1920ko irailaren 19a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Real Union

Lagunartekoa

igandea 1920ko irailaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

igandea 1920ko urriaren 3a

Amute (Irun)

Real Union
2 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1920ko urriaren 10a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Erandio

Lagunartekoa

igandea 1920ko urriaren 17a - 15:45

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
0 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1920ko urriaren 24a - 15:30

Campo de Romo (Getxo)

Arenas Club
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1920ko urriaren 31a

Industria (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1920ko azaroaren 1a

Industria (Barcelona)

FC Barcelona
1 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1920ko azaroaren 7a - 15:15

Racing
1 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1920ko azaroaren 7a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
SD Deusto

Lagunartekoa

igandea 1920ko azaroaren 28a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Erandio

Lagunartekoa

igandea 1920ko abenduaren 5a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

asteazkena 1920ko abenduaren 8a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

igandea 1920ko abenduaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
SD Deusto

Lagunartekoa

larunbata 1920ko abenduaren 25a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
FC Bienne

Lagunartekoa

igandea 1920ko abenduaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
FC Bienne

Lagunartekoa

larunbata 1921ko urtarrilaren 1a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Sparta Praha

Lagunartekoa

igandea 1921ko urtarrilaren 2a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Sparta Praha

Lagunartekoa

osteguna 1921ko urtarrilaren 6a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Sparta Praha

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1921ko urtarrilaren 16a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Erandio
0 - 5
Athletic Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1921ko urtarrilaren 23a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Arenas Club

Lagunartekoa

asteartea 1921ko urtarrilaren 25a

Ategorri (Erandio)

Erandio
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko urtarrilaren 30a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Union

Lagunartekoa

asteazkena 1921ko otsailaren 2a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Arenas Club

Lagunartekoa

asteartea 1921ko otsailaren 8a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Combinado de Jugadores

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1921ko otsailaren 20a

Etxezuri (Deusto)

SD Deusto
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko martxoaren 6a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Arenas Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko martxoaren 13a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
13 - 0
UD San Sebastián

Lagunartekoa

larunbata 1921ko martxoaren 19a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
At.Madril

Lagunartekoa

igandea 1921ko martxoaren 20a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
At.Madril

Lagunartekoa

igandea 1921ko martxoaren 27a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Dulwich Hamlet FC

Lagunartekoa

astelehena 1921ko martxoaren 28a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 4
Dulwich Hamlet FC

Kopa

1/4

igandea 1921ko apirilaren 3a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Sporting

Kopa

1/4

igandea 1921ko apirilaren 10a - 15:30

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko apirilaren 17a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Combinado de Jugadores

Kopa

Finalerdia

igandea 1921ko maiatzaren 1a

Racing (Madrid)

Athletic Club
2 - 4
Sevilla

Kopa

Finalerdia

astelehena 1921ko maiatzaren 2a

O'Donnell (Madrid)

Athletic Club
1 - 1
Sevilla

Kopa

Finala

igandea 1921ko maiatzaren 8a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
At.Madril

Lagunartekoa

igandea 1921ko maiatzaren 15a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 6
West Ham

Lagunartekoa

astelehena 1921ko maiatzaren 16a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
West Ham

Lagunartekoa

osteguna 1921ko maiatzaren 19a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
West Ham

Lagunartekoa

asteazkena 1921ko ekainaren 29a

Alméndora (Haro)

Haro
1 - 8
Athletic Club