Athletic Club: partida guztiak | 1921-22 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1921-22

Athletic Club

Egutegia 1921-22

Lagunartekoa

igandea 1921ko irailaren 11a - 11:00

Alméndora (Haro)

Athletic Club
2 - 0
Erandio

Lagunartekoa

astelehena 1921ko irailaren 12a

Alméndora (Haro)

Haro
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko irailaren 18a - 16:30

Campo de Romo (Getxo)

Arenas Club
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko irailaren 25a - 16:30

Ategorri (Erandio)

Erandio
0 - 5
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1921ko urriaren 16a

Erandio
1 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko urriaren 30a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Stadium Ovetense

Lagunartekoa

asteartea 1921ko azaroaren 1a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Stadium Ovetense

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1921ko azaroaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Arenas Club

Lagunartekoa

igandea 1921ko azaroaren 13a - 10:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 0
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1921ko azaroaren 20a - 15:00

Racing
3 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1921ko azaroaren 27a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
SD Deusto

Lagunartekoa

osteguna 1921ko abenduaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Real Union

Lagunartekoa

igandea 1921ko abenduaren 11a - 15:00

Amute (Irun)

Real Union
5 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1921ko abenduaren 18a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 0
Erandio

Lagunartekoa

igandea 1921ko abenduaren 25a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
Boldklubben 1893

Lagunartekoa

astelehena 1921ko abenduaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Boldklubben 1893

Lagunartekoa

igandea 1922ko urtarrilaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 5
Sparta Praha

Lagunartekoa

ostirala 1922ko urtarrilaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 4
Sparta Praha

Lagunartekoa

igandea 1922ko urtarrilaren 8a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Sparta Praha

Lagunartekoa

igandea 1922ko urtarrilaren 22a

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
0 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1922ko urtarrilaren 29a - 15:30

Arenas Club
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1922ko otsailaren 2a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
SD Deusto

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1922ko otsailaren 12a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Racing

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1922ko otsailaren 26a

Etxezuri (Deusto)

SD Deusto
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1922ko otsailaren 26a - 15:30

Amute (Irun)

Real Union
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1922ko otsailaren 28a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 4
Real Union

Lagunartekoa

igandea 1922ko martxoaren 5a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Arenas Club

Lagunartekoa

igandea 1922ko martxoaren 19a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Real Sociedad

Lagunartekoa

igandea 1922ko martxoaren 26a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
1. FC Nürnberg

Lagunartekoa

astelehena 1922ko martxoaren 27a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 3
1. FC Nürnberg

Lagunartekoa

igandea 1922ko apirilaren 16a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
West Norwood FC

Lagunartekoa

astelehena 1922ko apirilaren 17a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
West Norwood FC

Lagunartekoa

igandea 1922ko apirilaren 23a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
FC Cantonal Neuchatel

Lagunartekoa

osteguna 1922ko maiatzaren 18a - 17:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Universidad de Deusto

Lagunartekoa

igandea 1922ko maiatzaren 21a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Erandio

Lagunartekoa

osteguna 1922ko maiatzaren 25a - 16:00

Stade Rocour (Lieja)

Selección de Lieja
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1922ko maiatzaren 28a - 17:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
Antwerp

Lagunartekoa

igandea 1922ko ekainaren 4a - 17:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1922ko ekainaren 5a - 17:00

Industria (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1922ko ekainaren 11a

Ertzimingogane (Durango)

Cultural Durango
0 - 0
Athletic Club