Athletic Club: partida guztiak | 1925-26 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1925-26

Athletic Club

Egutegia 1925-26

Lagunartekoa

igandea 1925ko irailaren 6a

Amute (Irun)

Real Union
4 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko irailaren 13a

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
5 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko irailaren 20a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Union

Lagunartekoa

igandea 1925ko irailaren 20a

El Baular (Bilbo)

Acero
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko irailaren 27a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Racing

Lagunartekoa

osteguna 1925ko urriaren 1a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
9 - 0
Padura

Lagunartekoa

igandea 1925ko urriaren 4a

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko urriaren 4a - 10:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Union Montañesa

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1925ko urriaren 11a

Las Llanas (Sestao)

Sestao
0 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1925ko urriaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
Real Sociedad

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1925ko urriaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Acero

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1925ko urriaren 25a

Erandio
1 - 8
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko azaroaren 1a

Chimbo Ibarra (Bilbo)

Acero
4 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1925ko azaroaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Arenas Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1925ko azaroaren 22a

Barakaldo CF
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko azaroaren 29a

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1925ko abenduaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteartea 1925ko abenduaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
CA Osasuna

Lagunartekoa

asteazkena 1925ko abenduaren 9a - 15:00

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
7 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1925ko abenduaren 25a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Sparta Praha

Lagunartekoa

igandea 1925ko abenduaren 27a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Sparta Praha

Lagunartekoa

ostirala 1926ko urtarrilaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
First Vienna

Lagunartekoa

igandea 1926ko urtarrilaren 3a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 4
First Vienna

Lagunartekoa

asteazkena 1926ko urtarrilaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Celta

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1926ko urtarrilaren 10a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Sestao

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1926ko urtarrilaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 3
Erandio

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1926ko urtarrilaren 31a

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1926ko otsailaren 2a

La Florida (Portugalete)

Arenas Club
6 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

09. Jardunaldia

igandea 1926ko otsailaren 14a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Barakaldo CF

Lagunartekoa

asteartea 1926ko otsailaren 16a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
6 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

10. Jardunaldia

igandea 1926ko otsailaren 21a

Chimbo Ibarra (Bilbo)

Acero
2 - 3
Athletic Club

Kopa

igandea 1926ko martxoaren 7a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Real Union

Kopa

igandea 1926ko martxoaren 14a

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 1
Athletic Club

Kopa

igandea 1926ko martxoaren 28a

Amute (Irun)

Real Union
4 - 2
Athletic Club

Kopa

igandea 1926ko apirilaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Racing

Lagunartekoa

igandea 1926ko apirilaren 18a

Campo de Torrero (Zaragoza)

Iberia Zaragoza
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko apirilaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Gimnastica Española

Lagunartekoa

larunbata 1926ko maiatzaren 1a

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1926ko maiatzaren 13a

Atocha (Donostia)

Real Sociedad
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko maiatzaren 16a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Racing

Lagunartekoa

osteguna 1926ko ekainaren 3a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Combinado de Bizkaia

Lagunartekoa

igandea 1926ko ekainaren 6a

Ategorri (Erandio)

Erandio
3 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko ekainaren 13a

San Fausto (Durango)

Cultural Durango
3 - 5
Athletic Club