Athletic Club: partida guztiak | 1926-27 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1926-27

Athletic Club

Egutegia 1926-27

Lagunartekoa

ostirala 1926ko abuztuaren 27a

Fussballsport (Zurich)

SC Young Fellows
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko abuztuaren 29a

Fussballsport (Zurich)

Grasshopper
3 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko irailaren 5a

Hohe Warte Stadium (Viena)

Austria Wien
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1926ko irailaren 8a

MTK Stadion (Budapest)

MTK Budapest
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko irailaren 12a

Banatul (Timisoara)

Chinezul Timisoara
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1926ko irailaren 19a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
CA Osasuna

Lagunartekoa

larunbata 1926ko irailaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Betis

Lagunartekoa

igandea 1926ko irailaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Betis

Lagunartekoa

igandea 1926ko urriaren 3a

Torre de Bruil (Zaragoza)

Zaragoza CD
0 - 5
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1926ko urriaren 10a - 15:45

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1926ko urriaren 12a

San Juan (Iruñea)

CA Osasuna
0 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1926ko urriaren 17a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Sestao

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1926ko urriaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Acero

Lagunartekoa

astelehena 1926ko azaroaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Madril

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1926ko azaroaren 14a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Erandio

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1926ko azaroaren 28a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Barakaldo CF

Lagunartekoa

asteazkena 1926ko abenduaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 2
Arenas Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1926ko abenduaren 12a

Chimbo Ibarra (Bilbo)

Acero
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1926ko abenduaren 25a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Austria Wien

Lagunartekoa

igandea 1926ko abenduaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Austria Wien

Lagunartekoa

larunbata 1927ko urtarrilaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
MTK Budapest

Lagunartekoa

igandea 1927ko urtarrilaren 2a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
MTK Budapest

Lagunartekoa

osteguna 1927ko urtarrilaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Sabaria

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1927ko urtarrilaren 9a - 15:00

Sestao
1 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

asteazkena 1927ko otsailaren 2a - 15:30

Ategorri (Erandio)

Erandio
0 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

09. Jardunaldia

igandea 1927ko otsailaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Arenas Club

Lagunartekoa

igandea 1927ko otsailaren 13a - 15:30

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

10. Jardunaldia

igandea 1927ko otsailaren 20a - 15:30

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 3
Athletic Club

Kopa

igandea 1927ko otsailaren 27a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Zaragoza CD

Lagunartekoa

igandea 1927ko martxoaren 6a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Oviedo

Kopa

igandea 1927ko martxoaren 13a

Stadium Gal (Irun)

Real Union
1 - 0
Athletic Club

Kopa

larunbata 1927ko martxoaren 19a

Zaragoza CD
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1927ko martxoaren 25a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
11 - 1
Racing

Lagunartekoa

igandea 1927ko martxoaren 27a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Barakaldo CF

Kopa

igandea 1927ko apirilaren 3a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Real Union

Kopa

igandea 1927ko apirilaren 10a - 17:00

Iberia (Zaragoza)

Real Union
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1927ko apirilaren 18a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Acero

Lagunartekoa

igandea 1927ko apirilaren 24a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Tolosa

Lagunartekoa

igandea 1927ko maiatzaren 1a - 17:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1927ko maiatzaren 8a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
CA Osasuna

Lagunartekoa

igandea 1927ko maiatzaren 22a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Swansea City

Lagunartekoa

igandea 1927ko maiatzaren 29a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Motherwell

Lagunartekoa

igandea 1927ko ekainaren 5a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
RCD Espanyol

Lagunartekoa

astelehena 1927ko ekainaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
RCD Espanyol

Lagunartekoa

igandea 1927ko ekainaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
SD Deusto

Lagunartekoa

ostirala 1927ko ekainaren 24a - 18:00

Chimbo Ibarra (Bilbo)

Acero
5 - 0
Athletic Club