Athletic Club: partida guztiak | 1929-30 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1929-30

Athletic Club

Egutegia 1929-30

Lagunartekoa

igandea 1929ko irailaren 1a - 17:30

Ategorri (Erandio)

Combinado de Bizkaia
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1929ko irailaren 8a - 17:15

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
1 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1929ko irailaren 15a - 17:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
2 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1929ko irailaren 22a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Deportivo Alavés

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1929ko irailaren 29a - 16:30

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
2 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1929ko urriaren 6a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
Sestao

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1929ko urriaren 20a

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
2 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1929ko urriaren 27a - 15:15

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1929ko azaroaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 0
Deportivo Alavés

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1929ko azaroaren 3a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 0
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1929ko azaroaren 10a - 15:15

Las Llanas (Sestao)

Sestao
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1929ko azaroaren 17a

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 5
Athletic Club

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1929ko azaroaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 0
Arenas Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1929ko abenduaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Madril

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1929ko abenduaren 8a - 14:45

Guinardó (Barcelona)

Europa
2 - 2
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1929ko abenduaren 15a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Sociedad

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1929ko abenduaren 22a - 14:45

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 2
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1929ko abenduaren 29a - 15:00

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
3 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1930ko urtarrilaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 1
Racing

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1930ko urtarrilaren 5a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Real Union

Lagunartekoa

astelehena 1930ko urtarrilaren 6a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
14 - 0
Rapid Trnava

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1930ko urtarrilaren 12a - 14:45

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
1 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1930ko urtarrilaren 19a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
At.Madril

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1930ko urtarrilaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Racing

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1930ko otsailaren 2a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
2 - 3
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1930ko otsailaren 9a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Europa

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1930ko otsailaren 16a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
1 - 7
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1930ko otsailaren 23a - 15:20

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
RCD Espanyol

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1930ko martxoaren 2a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Arenas Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1930ko martxoaren 9a

Stadium Gal (Irun)

Real Union
1 - 1
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1930ko martxoaren 16a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
FC Barcelona

Lagunartekoa

asteazkena 1930ko martxoaren 19a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 4
Arenas Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1930ko martxoaren 23a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
3 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1930ko martxoaren 27a - 15:00

Stade Velódrome (París)

Diables Bleus
1 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1930ko martxoaren 30a

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 3
Athletic Club

Kopa

1/16

igandea 1930ko apirilaren 6a

El Sardinero (Santander)

Racing
3 - 0
Athletic Club

Kopa

1/16

igandea 1930ko apirilaren 13a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Racing

Kopa

1/8

igandea 1930ko apirilaren 20a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Real Sociedad

Kopa

1/8

igandea 1930ko apirilaren 27a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1930ko maiatzaren 4a

Stadium Gal (Irun)

Real Union
3 - 3
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1930ko maiatzaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Union

Kopa

Finalerdia

igandea 1930ko maiatzaren 18a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
FC Barcelona

Kopa

Finalerdia

igandea 1930ko maiatzaren 25a

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
4 - 3
Athletic Club

Kopa

Berdinketa hauste

asteartea 1930ko maiatzaren 27a - 16:30

Torrero (Zaragoza)

Athletic Club
4 - 0
FC Barcelona

Kopa

Finala

igandea 1930ko ekainaren 1a - 16:30

Montjuïc (Barcelona)

Athletic Club
3 - 2
Real Madril

Lagunartekoa

igandea 1930ko ekainaren 8a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 3
Arenas Club

Lagunartekoa

astelehena 1930ko ekainaren 9a

Athletic Club
8 - 2
Deportivo Alavés

Lagunartekoa

igandea 1930ko ekainaren 29a - 17:30

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 1
Athletic Club