Athletic Club: partida guztiak | 1930-31 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1930-31

Athletic Club

Egutegia 1930-31

Lagunartekoa

igandea 1930ko irailaren 7a

Balaídos (Vigo)

Combinado Galicia
5 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1930ko irailaren 8a

Balaídos (Vigo)

RC Celta
4 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1930ko irailaren 14a

El Molinón (Gijón)

Real Sporting de Gijón
4 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1930ko irailaren 21a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Arenas Club

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1930ko irailaren 28a

Las Llanas (Sestao)

Sestao Sport-River Club
0 - 8
Athletic Club

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1930ko urriaren 5a

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1930ko urriaren 12a

Buffalo (París)

Racing Paris
2 - 5
Athletic Club

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1930ko urriaren 19a

Deportivo Alavés
3 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1930ko urriaren 26a

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
0 - 6
Athletic Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1930ko azaroaren 2a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 0
Sestao Sport-River Club

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1930ko azaroaren 9a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 1
Barakaldo CF

Lagunartekoa

igandea 1930ko azaroaren 16a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Madrid

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1930ko azaroaren 23a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Deportivo Alavés

Lagunartekoa

igandea 1930ko azaroaren 30a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 3
FC Barcelona

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1930ko abenduaren 7a - 14:35

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
6 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1930ko abenduaren 8a

Chamartín (Madrid)

Real Madrid
5 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1930ko abenduaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Sociedad

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1930ko abenduaren 14a - 14:55

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
Real Sociedad

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1930ko abenduaren 21a

El Sardinero (Santander)

Real Racing Club de Santander
4 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1930ko abenduaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
Real Murcia CF

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1930ko abenduaren 28a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 1
Deportivo Alavés

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1931ko urtarrilaren 4a - 14:50

Guinardó (Barcelona)

CE Europa
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1931ko urtarrilaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
Valencia CF

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1931ko urtarrilaren 11a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Arenas Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1931ko urtarrilaren 18a

Chamartín (Madrid)

Real Madrid
0 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1931ko urtarrilaren 22a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1931ko urtarrilaren 25a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
RCD Espanyol

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1931ko otsailaren 1a

Stadium Gal (Irun)

Real Unión Club
2 - 3
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1931ko otsailaren 8a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
12 - 1
FC Barcelona

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1931ko otsailaren 15a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
1 - 0
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1931ko otsailaren 22a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 1
Real Racing Club de Santander

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1931ko martxoaren 1a

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
1 - 4
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1931ko martxoaren 8a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
CE Europa

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1931ko martxoaren 15a - 16:00

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
3 - 2
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1931ko martxoaren 22a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 4
Real Madrid

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1931ko martxoaren 29a - 16:15

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
0 - 4
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1931ko apirilaren 5a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Real Unión Club

Lagunartekoa

igandea 1931ko apirilaren 12a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Sestao Sport-River Club

Lagunartekoa

ostirala 1931ko maiatzaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 4
CA Osasuna

Lagunartekoa

igandea 1931ko maiatzaren 3a

San Juan (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 1931ko maiatzaren 10a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
CE Sabadell FC

Kopa

1/8

igandea 1931ko maiatzaren 17a

Creu Alta (Sabadell)

CE Sabadell FC
3 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1931ko maiatzaren 24a

Stadium Gal (Irun)

Real Unión Club
2 - 2
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1931ko maiatzaren 31a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Unión Club

Kopa

Finalerdia

igandea 1931ko ekainaren 7a

Las Gaunas (Logroño)

CD Logroño
0 - 6
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

igandea 1931ko ekainaren 14a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 3
CD Logroño

Kopa

Finala

igandea 1931ko ekainaren 21a - 17:30

Chamartín (Madrid)

Athletic Club
3 - 1
Real Betis