Athletic Club: partida guztiak | 1932-33 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1932-33

Athletic Club

Egutegia 1932-33

Lagunartekoa

igandea 1932ko irailaren 4a

El Paloma (Santoña)

Racing
3 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1932ko irailaren 11a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
4 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1932ko irailaren 15a

Estádio das Amoreiras (Lisboa)

Benfica
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1932ko irailaren 18a

Estádio das Amoreiras (Lisboa)

Benfica
1 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1932ko irailaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Deportivo Alavés

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1932ko urriaren 2a

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1932ko urriaren 9a

Parc des Princes (París)

Red Star
4 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

asteazkena 1932ko urriaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Erandio

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1932ko urriaren 16a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1932ko urriaren 30a

Deportivo Alavés
1 - 2
Athletic Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1932ko azaroaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 2
Arenas Club

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1932ko azaroaren 13a

Erandio
1 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1932ko azaroaren 20a

Barakaldo CF
3 - 3
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1932ko azaroaren 27a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
9 - 1
Real Betis

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1932ko abenduaren 4a

El Sardinero (Santander)

Racing
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1932ko abenduaren 8a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Red Star

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1932ko abenduaren 11a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Arenas Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1932ko abenduaren 18a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
RCD Espanyol

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1932ko abenduaren 25a

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
0 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1933ko urtarrilaren 1a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
2 - 4
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1933ko urtarrilaren 8a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
FC Barcelona

Lagunartekoa

osteguna 1933ko urtarrilaren 12a

La Viña (Alicante)

Hércules CF
2 - 0
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1933ko urtarrilaren 15a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
1 - 5
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1933ko urtarrilaren 22a - 15:20

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Real Madril

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1933ko urtarrilaren 29a

Patronato Obrero (Sevilla)

Real Betis
1 - 5
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1933ko otsailaren 5a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
9 - 4
Racing

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1933ko otsailaren 12a - 15:45

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
4 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1933ko otsailaren 19a - 15:30

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 5
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1933ko otsailaren 26a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Deportivo Alavés

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1933ko martxoaren 5a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Real Sociedad

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1933ko martxoaren 12a - 16:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1933ko martxoaren 12a

Geuk Eguna (Barakaldo)

San Vicente
2 - 3
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1933ko martxoaren 19a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 2
Valencia CF

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1933ko martxoaren 26a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1933ko apirilaren 7a

San Juan (Iruñea)

CA Osasuna
3 - 3
Athletic Club

Kopa

1/16

igandea 1933ko apirilaren 9a - 16:00

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
2 - 2
Athletic Club

Kopa

1/16

igandea 1933ko apirilaren 16a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Arenas Club

Lagunartekoa

igandea 1933ko apirilaren 23a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1933ko apirilaren 30a

Buenavista (Oviedo)

Real Oviedo
4 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 1933ko maiatzaren 7a

Nervión (Sevilla)

Sevilla
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 1933ko maiatzaren 14a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Sevilla

Lagunartekoa

igandea 1933ko maiatzaren 21a - 17:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 4
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1933ko maiatzaren 28a - 16:30

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
2 - 4
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1933ko ekainaren 4a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 1
RC Deportivo

Kopa

Finalerdia

igandea 1933ko ekainaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
RCD Espanyol

Kopa

Finalerdia

igandea 1933ko ekainaren 18a - 16:30

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
1 - 2
Athletic Club

Kopa

Finala

igandea 1933ko ekainaren 25a - 17:00

Montjuïc (Barcelona)

Athletic Club
2 - 1
Real Madril