Athletic Club: partida guztiak | 1933-34 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1933-34

Athletic Club

Egutegia 1933-34

Lagunartekoa

igandea 1933ko abuztuaren 27a

Stadium (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
4 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1933ko irailaren 1a

Stadium (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
2 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1933ko irailaren 3a

Stadium (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
3 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1933ko irailaren 8a

Campo España (Las Palmas)

Marino FC
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1933ko irailaren 10a

Campo España (Las Palmas)

RC Victoria
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1933ko irailaren 14a

Campo España (Las Palmas)

RC Victoria
4 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1933ko irailaren 24a

Erandio
0 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

igandea 1933ko urriaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
Arenas Club

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

asteazkena 1933ko urriaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

osteguna 1933ko urriaren 12a

Deportivo Alavés
0 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1933ko urriaren 15a

Barakaldo CF
5 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1933ko urriaren 22a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Erandio

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1933ko urriaren 29a

Arenas Club
1 - 4
Athletic Club

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

asteazkena 1933ko azaroaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 0
Deportivo Alavés

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1933ko azaroaren 5a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1933ko azaroaren 12a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Real Betis

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 1933ko azaroaren 18a

Buenavista (Oviedo)

Real Oviedo
2 - 2
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1933ko azaroaren 26a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
RCD Espanyol

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1933ko abenduaren 3a - 15:00

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
2 - 0
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1933ko abenduaren 10a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Real Madril

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1933ko abenduaren 17a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
3 - 0
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1933ko abenduaren 24a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
FC Barcelona

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1933ko abenduaren 31a

El Sardinero (Santander)

Racing
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1934ko urtarrilaren 1a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
10 - 1
TJ Cechie Karlin

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1934ko urtarrilaren 7a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Valencia CF

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1934ko urtarrilaren 14a

Patronato Obrero (Sevilla)

Real Betis
1 - 3
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1934ko urtarrilaren 21a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Real Oviedo

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1934ko urtarrilaren 28a - 15:20

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
1 - 4
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1934ko otsailaren 4a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
9 - 0
Arenas Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1934ko otsailaren 11a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1934ko otsailaren 18a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1934ko otsailaren 25a - 15:45

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1934ko martxoaren 4a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Racing

Kopa

1/8

igandea 1934ko martxoaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Real Zaragoza

Kopa

1/8

igandea 1934ko apirilaren 1a

Torrero (Zaragoza)

Real Zaragoza
2 - 5
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1934ko apirilaren 8a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1934ko apirilaren 15a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Kopa

Berdinketa hauste

asteazkena 1934ko apirilaren 18a

Sarriá (Barcelona)

Real Madril
2 - 2
Athletic Club

Kopa

Berdinketa hauste

ostirala 1934ko apirilaren 20a

Sarriá (Barcelona)

Real Madril
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1934ko maiatzaren 3a

San Juán (Pamplona)

CA Osasuna
5 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1934ko maiatzaren 10a

Buenavista (Oviedo)

Real Oviedo
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1934ko maiatzaren 27a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
CA Osasuna

Lagunartekoa

osteguna 1934ko maiatzaren 31a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Sestao

Lagunartekoa

igandea 1934ko ekainaren 24a - 17:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
4 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1934ko ekainaren 29a

Les Corts (Barcelona)

Barcelona/Espanyol
5 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1934ko uztailaren 2a

Buenos Aires (Mallorca)

RCD Mallorca
2 - 5
Athletic Club