Athletic Club: partida guztiak | 1939-40 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1939-40

Athletic Club

Egutegia 1939-40

Lagunartekoa

igandea 1939ko irailaren 17a

Ategorri (Erandio)

Erandio
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1939ko irailaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Athletic B

Erregional txapelketa

01. Jardunaldia

igandea 1939ko urriaren 1a - 16:30

Las Llanas (Sestao)

Sestao
1 - 3
Athletic Club

Erregional txapelketa

02. Jardunaldia

osteguna 1939ko urriaren 12a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
Erandio

Erregional txapelketa

03. Jardunaldia

igandea 1939ko urriaren 15a - 15:30

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 0
Athletic Club

Erregional txapelketa

04. Jardunaldia

igandea 1939ko urriaren 22a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Arenas Club

Erregional txapelketa

05. Jardunaldia

igandea 1939ko urriaren 29a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 0
Sestao

Erregional txapelketa

06. Jardunaldia

igandea 1939ko azaroaren 5a - 15:15

Ategorri (Erandio)

Erandio
0 - 1
Athletic Club

Erregional txapelketa

07. Jardunaldia

igandea 1939ko azaroaren 12a - 15:10

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Barakaldo CF

Erregional txapelketa

08. Jardunaldia

igandea 1939ko azaroaren 19a - 15:05

Ibaiondo (Getxo)

Arenas Club
1 - 2
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1939ko abenduaren 3a - 14:50

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
At.Madril

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1939ko abenduaren 10a

Nervión (Sevilla)

Sevilla
3 - 3
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1939ko abenduaren 17a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 1
Real Betis

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1939ko abenduaren 24a

El Sardinero (Santander)

Racing
3 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1939ko abenduaren 31a - 15:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Zaragoza

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1940ko urtarrilaren 7a - 14:40

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
3 - 4
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1940ko urtarrilaren 14a - 15:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 5
FC Barcelona

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1940ko urtarrilaren 21a

Balaídos (Vigo)

Celta
2 - 4
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1940ko urtarrilaren 28a - 15:20

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Hércules CF

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1940ko otsailaren 4a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Valencia CF

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1940ko otsailaren 11a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
4 - 1
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1940ko otsailaren 18a

Chamartín (Madrid)

At.Madril
3 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1940ko otsailaren 25a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 4
Sevilla

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1940ko martxoaren 3a

Heliópolis (Sevilla)

Real Betis
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1940ko martxoaren 3a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
CD Getxo

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1940ko martxoaren 10a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Racing

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1940ko martxoaren 17a

Torrero (Zaragoza)

Real Zaragoza
1 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1940ko martxoaren 24a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
RCD Espanyol

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1940ko martxoaren 31a - 17:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
0 - 2
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1940ko apirilaren 7a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Celta

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1940ko apirilaren 14a

Bardín (Alicante)

Hércules CF
1 - 0
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1940ko apirilaren 21a - 10:30

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
3 - 4
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1940ko apirilaren 28a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Real Madril

Kopa

1/16

igandea 1940ko maiatzaren 12a - 16:30

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
0 - 6
Athletic Club

Kopa

1/16

igandea 1940ko maiatzaren 19a - 16:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Deportivo Alavés

Kopa

1/8

osteguna 1940ko maiatzaren 23a

Bardín (Alicante)

Hércules CF
5 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 1940ko maiatzaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Hércules CF

Lagunartekoa

igandea 1940ko ekainaren 23a

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1940ko ekainaren 24a

Maala (Arrasate)

Mondragón
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1940ko ekainaren 29a

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1940ko ekainaren 30a

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 2
Athletic Club