Athletic Club: partida guztiak | 1949-50 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1949-50

Athletic Club

Egutegia 1949-50

Lagunartekoa

igandea 1949ko abuztuaren 28a

Las Llanas (Sestao)

Sestao
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1949ko abuztuaren 28a

Las Llanas (Sestao)

Barakaldo CF
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1949ko abuztuaren 30a

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 3
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1949ko irailaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
FC Barcelona

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1949ko irailaren 11a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1949ko irailaren 14a

Santa Bárbara (Galdakao)

Galdakao
0 - 12
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1949ko irailaren 15a

Tabira (Durango)

Cultural Durango
2 - 9
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1949ko irailaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Oviedo

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1949ko irailaren 25a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
4 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1949ko irailaren 29a

Zalla
2 - 11
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1949ko urriaren 2a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1949ko urriaren 9a

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
2 - 3
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1949ko urriaren 16a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Celta

Lagunartekoa

larunbata 1949ko urriaren 22a

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
4 - 5
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1949ko urriaren 23a - 16:00

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
4 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1949ko urriaren 30a

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
6 - 2
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1949ko azaroaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 0
Gimnàstic

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1949ko azaroaren 13a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
2 - 2
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1949ko azaroaren 20a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Sevilla

Lagunartekoa

asteazkena 1949ko azaroaren 30a - 15:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 3
México

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1949ko abenduaren 4a

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 1
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1949ko abenduaren 11a - 15:20

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
5 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1949ko abenduaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Real Sociedad

Lagunartekoa

igandea 1949ko abenduaren 25a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Newell's Old Boys

Lagunartekoa

osteguna 1949ko abenduaren 29a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
San Lorenzo

Lagunartekoa

ostirala 1950ko urtarrilaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 3
Racing Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1950ko urtarrilaren 15a

Buenavista (Oviedo)

Real Oviedo
3 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1950ko urtarrilaren 22a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 6
Valencia CF

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1950ko urtarrilaren 29a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
6 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1950ko otsailaren 3a

Universidad de Deusto (Bilbo)

Universidad de Deusto
2 - 3
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1950ko otsailaren 5a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Málaga CF

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1950ko otsailaren 12a

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1950ko otsailaren 19a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
RCD Espanyol

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1950ko otsailaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Real Valladolid

Liga

23. Jardunaldia

igandea 1950ko martxoaren 5a

Avinguda Catalunya (Tarragona)

Gimnàstic
5 - 3
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 1950ko martxoaren 12a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 2
Real Madril

Lagunartekoa

igandea 1950ko martxoaren 26a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 5
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteartea 1950ko apirilaren 4a

Ategorri (Erandio)

Erandio
3 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1950ko apirilaren 8a

San José (Zaragoza)

Arenas Zaragoza
3 - 2
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1950ko apirilaren 16a

Nervión (Sevilla)

Sevilla
5 - 3
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 1950ko apirilaren 23a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
RC Deportivo

Kopa

1/8

igandea 1950ko apirilaren 30a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
RCD Espanyol

Kopa

1/8

igandea 1950ko maiatzaren 7a - 17:00

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1950ko maiatzaren 14a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 2
Real Oviedo

Kopa

1/4

osteguna 1950ko maiatzaren 18a

Buenavista (Oviedo)

Real Oviedo
3 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1950ko maiatzaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Combinado de Bizkaia

Kopa

Finalerdia

igandea 1950ko maiatzaren 21a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Valencia CF

Kopa

Finalerdia

asteazkena 1950ko maiatzaren 24a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
6 - 3
Athletic Club

Kopa

Finala

igandea 1950ko maiatzaren 28a - 17:30

Chamartín (Madrid)

Athletic Club
4 - 1
Real Valladolid