Athletic Club: partida guztiak | 1950-51 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1950-51

Athletic Club

Egutegia 1950-51

Lagunartekoa

igandea 1950ko abuztuaren 27a

Bedarreta (Aretxabaleta)

SD Eibar
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1950ko abuztuaren 30a

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
1 - 8
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1950ko irailaren 3a

Torrero (Zaragoza)

Real Zaragoza
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1950ko irailaren 5a

San Juan (Iruñea)

CA Osasuna
4 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1950ko irailaren 7a

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
1 - 2
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1950ko irailaren 10a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
At.Madril

Lagunartekoa

igandea 1950ko irailaren 10a

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
5 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1950ko irailaren 14a

Santa Bárbara (Galdakao)

Galdakao
2 - 4
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1950ko irailaren 17a

La Condomina (Murcia)

Murtzia
3 - 6
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1950ko irailaren 17a

El Nocedal (Balmaseda)

Balmaseda
2 - 3
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1950ko irailaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Valladolid

Lagunartekoa

ostirala 1950ko irailaren 29a

San Miguel (Zalla)

Zalla
0 - 7
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1950ko urriaren 1a

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1950ko urriaren 8a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
9 - 4
Celta

Eva Duarte Kopa

Finala

osteguna 1950ko urriaren 12a

Chamartín (Madrid)

Athletic Club
5 - 5
At.Madril

Lagunartekoa

osteguna 1950ko urriaren 12a

Pedro López Cortázar (Basauri)

CD Basconia
1 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1950ko urriaren 15a

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1950ko urriaren 17a

La Victoria (Jaén)

Jaen
3 - 2
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1950ko urriaren 22a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
RCD Espanyol

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1950ko urriaren 29a

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
3 - 0
Athletic Club

Eva Duarte Kopa

Finala

asteazkena 1950ko azaroaren 1a

Chamartín (Madrid)

Athletic Club
2 - 0
At.Madril

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1950ko azaroaren 5a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
Real Madril

Lagunartekoa

osteguna 1950ko azaroaren 9a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Indautxu

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1950ko azaroaren 12a

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
3 - 1
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1950ko azaroaren 19a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
10 - 0
Lleida

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1950ko azaroaren 26a

El Collao (Alcoy)

Alcoyano
0 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1950ko abenduaren 3a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RC Deportivo

Lagunartekoa

ostirala 1950ko abenduaren 8a

Garellano (Bilbo)

Regimiento de Garellano
0 - 9
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1950ko abenduaren 10a

Nervión (Sevilla)

Sevilla
1 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1950ko abenduaren 17a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
FC Barcelona

Lagunartekoa

igandea 1950ko abenduaren 24a - 15:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Boldklubben 1893

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1950ko abenduaren 31a

Metropolitano (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1951ko urtarrilaren 1a

Gobela (Getxo)

Arenas Club
2 - 5
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1951ko urtarrilaren 7a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Murtzia

Lagunartekoa

asteazkena 1951ko urtarrilaren 10a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
CD Getxo

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1951ko urtarrilaren 14a

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
4 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 1951ko urtarrilaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 2
Erandio

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1951ko urtarrilaren 21a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Racing

Lagunartekoa

asteazkena 1951ko urtarrilaren 24a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Barakaldo CF

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1951ko urtarrilaren 28a

Balaídos (Vigo)

Celta
4 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1951ko otsailaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Málaga CF

Lagunartekoa

igandea 1951ko otsailaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 4
FC Saarbrücken

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1951ko otsailaren 25a - 16:30

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
3 - 2
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 1951ko martxoaren 4a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
7 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteazkena 1951ko martxoaren 7a

Universidad de Deusto (Bilbo)

Universidad de Deusto
0 - 5
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 1951ko martxoaren 11a

Chamartín (Madrid)

Real Madril
2 - 2
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1951ko martxoaren 18a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Valencia CF

Liga

26. Jardunaldia

igandea 1951ko martxoaren 25a

El Choperal (Lleida)

Lleida
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1951ko martxoaren 26a

San Francisco (Tafalla)

Peña Sport
1 - 7
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 1951ko apirilaren 1a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
8 - 1
Alcoyano

Lagunartekoa

igandea 1951ko apirilaren 1a

Etxezuri (Bilbo)

SD Deusto
2 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 1951ko apirilaren 8a

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
4 - 0
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

igandea 1951ko apirilaren 15a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Sevilla

Liga

30. Jardunaldia

igandea 1951ko apirilaren 22a - 17:00

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1951ko apirilaren 24a

Tudelano
1 - 3
Athletic Club

Kopa

1/8

igandea 1951ko apirilaren 29a - 17:00

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
4 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

osteguna 1951ko maiatzaren 3a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
RCD Espanyol

Kopa

1/4

igandea 1951ko maiatzaren 6a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Real Sporting

Kopa

1/4

osteguna 1951ko maiatzaren 10a

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
1 - 2
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

igandea 1951ko maiatzaren 13a - 17:30

Les Corts (Barcelona)

FC Barcelona
0 - 0
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

igandea 1951ko maiatzaren 20a

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
FC Barcelona

Lagunartekoa

igandea 1951ko maiatzaren 27a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Hull City

Lagunartekoa

igandea 1951ko ekainaren 24a

Zatorre (Burgos)

Burgos CF
1 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1951ko ekainaren 29a

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
1 - 6
Athletic Club