Athletic Club: partida guztiak | 1966-67 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1966-67

Athletic Club

Egutegia 1966-67

Lagunartekoa

larunbata 1966ko abuztuaren 20a - 20:30

Atotxa (Donostia)

Athletic Club
2 - 1
Girondins Bordeaux

Lagunartekoa

asteartea 1966ko abuztuaren 23a - 20:30

Atotxa (Donostia)

Boca Juniors
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1966ko abuztuaren 27a

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1966ko irailaren 4a - 17:00

Fadura (Getxo)

CD Getxo
1 - 9
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1966ko irailaren 11a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1966ko irailaren 18a - 16:30

Creu Alta (Sabadell)

Sabadell
1 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1.. Jardunaldia

asteazkena 1966ko irailaren 21a - 15:45

Crvena Zvezda (Belgrado)

Crvena Zvezda
5 - 0
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1966ko irailaren 25a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Elche CF

UEFA Europa League

1.. Jardunaldia

asteazkena 1966ko irailaren 28a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Crvena Zvezda

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1966ko urriaren 2a - 16:45

Pasarón (Pontevedra)

Pontevedra
1 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1966ko urriaren 9a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
RCD Espanyol

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1966ko urriaren 16a - 16:30

Los Cármenes (Granada)

Granada CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1966ko urriaren 30a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Real Zaragoza

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1966ko azaroaren 6a - 16:15

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
1 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1966ko azaroaren 13a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Madril

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1966ko azaroaren 20a - 16:30

La Viña (Alicante)

Hércules CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1966ko azaroaren 27a - 21:30

Insular (Las Palmas)

UD Las Palmas
2 - 4
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1966ko abenduaren 4a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
FC Barcelona

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1966ko abenduaren 11a - 16:30

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 0
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1966ko abenduaren 18a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Valencia CF

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1967ko urtarrilaren 1a - 16:00

El Arcángel (Córdoba)

Córdoba CF
2 - 0
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1967ko urtarrilaren 8a - 19:30

Manzanares (Madrid)

At.Madril
3 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 1967ko urtarrilaren 15a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Sabadell

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1967ko urtarrilaren 22a - 16:30

Altabix (Elche)

Elche CF
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1967ko urtarrilaren 29a

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1967ko otsailaren 5a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Pontevedra

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1967ko otsailaren 12a - 16:15

Estadi de Sarrià (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1967ko otsailaren 19a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Granada CF

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1967ko otsailaren 26a - 16:30

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
1 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 1967ko martxoaren 5a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
Sevilla

Liga

24. Jardunaldia

igandea 1967ko martxoaren 12a - 16:30

Santiago Bernabeu (Madrid)

Real Madril
4 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1967ko martxoaren 19a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Hércules CF

Liga

26. Jardunaldia

igandea 1967ko martxoaren 26a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
UD Las Palmas

Liga

27. Jardunaldia

igandea 1967ko apirilaren 2a - 19:30

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
3 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 1967ko apirilaren 8a - 19:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
RC Deportivo

Lagunartekoa

asteazkena 1967ko apirilaren 12a

Comiskey Park (Chicago)

Crvena Zvezda
1 - 3
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 1967ko apirilaren 15a - 22:30

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
1 - 0
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

igandea 1967ko apirilaren 23a - 16:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Córdoba CF

Kopa

1/16

igandea 1967ko apirilaren 30a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Recreativo

Kopa

1/16

igandea 1967ko maiatzaren 7a

Municipal (Huelva)

Recreativo
0 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

larunbata 1967ko maiatzaren 13a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
UD Las Palmas

Kopa

1/8

igandea 1967ko maiatzaren 21a - 20:30

Insular (Las Palmas)

UD Las Palmas
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1967ko ekainaren 4a - 21:00

Manzanares (Madrid)

At.Madril
0 - 2
Athletic Club

Kopa

1/4

igandea 1967ko ekainaren 11a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
At.Madril

Kopa

Finalerdia

igandea 1967ko ekainaren 18a - 20:45

El Arcángel (Córdoba)

Córdoba CF
0 - 1
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

larunbata 1967ko ekainaren 24a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Córdoba CF

Kopa

Finala

igandea 1967ko uztailaren 2a - 20:00

Santiago Bernabeu (Madrid)

Athletic Club
1 - 2
Valencia CF