Athletic Club: partida guztiak | 1988-89 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 1988-89

Lagunartekoa

asteartea 1988ko abuztuaren 2a - 18:30

Basozelai (Basauri)

CD Basconia
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1988ko abuztuaren 3a - 18:30

Fadura (Getxo)

Getxo
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1988ko abuztuaren 6a

Olympia Stadium (Brujas)

Club Brugge KV
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1988ko abuztuaren 7a

Olympia Stadium (Brujas)

Steaua
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1988ko abuztuaren 10a - 19:30

Oosterpark Stadion (Groningen)

Groningen
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1988ko abuztuaren 13a - 19:30

De Koel Stadion (Venlo)

VVV Venlo
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1988ko abuztuaren 17a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Bartzelona

Lagunartekoa

asteartea 1988ko abuztuaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Everton

Lagunartekoa

ostirala 1988ko abuztuaren 26a - 11:30

Universidad (Bilbo)

Deusto
0 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

larunbata 1988ko irailaren 3a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Sevilla

UEFA Europa League

1/32

asteazkena 1988ko irailaren 7a - 20:00

Nea Filadelfia (Atenas)

AEK
1 - 0
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1988ko irailaren 11a - 20:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
0 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1988ko irailaren 18a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Cadiz

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1988ko irailaren 25a - 18:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 1988ko urriaren 1a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Espanyol

UEFA Europa League

1/32

asteazkena 1988ko urriaren 5a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
AEK

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1988ko urriaren 9a - 17:30

Martínez Valero (Elche)

Elx
2 - 0
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 1988ko urriaren 15a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Valentzia

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1988ko urriaren 23a - 17:00

El Sadar (Iruñea)

Osasuna
1 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

asteazkena 1988ko urriaren 26a - 20:30

Comunale (Turín)

Juventus
5 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1988ko urriaren 30a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Real Sporting

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 1988ko azaroaren 5a - 20:00

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
1 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

asteazkena 1988ko azaroaren 9a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Juventus

Liga

11. Jardunaldia

igandea 1988ko azaroaren 20a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Betis

Liga

12. Jardunaldia

larunbata 1988ko azaroaren 26a - 20:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 3
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

asteazkena 1988ko azaroaren 30a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Zaragoza

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1988ko abenduaren 4a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1988ko abenduaren 7a

Basozelai (Basauri)

CD Basconia
1 - 5
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 1988ko abenduaren 10a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Bartzelona

Lagunartekoa

ostirala 1988ko abenduaren 23a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Club Brugge KV

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 1988ko abenduaren 31a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Celta

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1989ko urtarrilaren 8a - 17:00

Las Gaunas (Logroño)

Logroñes
1 - 1
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

asteazkena 1989ko urtarrilaren 11a - 21:15

La Condomina (Murcia)

Murtzia
1 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1989ko urtarrilaren 15a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Oviedo

Lagunartekoa

asteazkena 1989ko urtarrilaren 18a - 16:00

Fadura (Getxo)

Getxo
0 - 4
Athletic Club

Kopa

4.. Jardunaldia

asteazkena 1989ko urtarrilaren 25a - 20:30

Las Llanas (Sestao)

Sestao
0 - 0
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1989ko urtarrilaren 29a - 17:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
0 - 0
Athletic Club

Kopa

4.. Jardunaldia

asteazkena 1989ko otsailaren 1a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Sestao

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 1989ko otsailaren 11a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
At.Madril

Kopa

1/8

asteazkena 1989ko otsailaren 15a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Valladolid

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1989ko otsailaren 19a - 17:00

Ramón de Carranza (Cádiz)

Cadiz
0 - 0
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 1989ko otsailaren 22a - 20:30

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
3 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 1989ko otsailaren 26a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Málaga CF

Lagunartekoa

asteazkena 1989ko martxoaren 1a - 16:00

Sarriena (Leioa)

Arenas
1 - 2
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 1989ko martxoaren 5a - 17:00

Estadi de Sarrià (Barcelona)

Espanyol
1 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1989ko martxoaren 12a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Elx

Lagunartekoa

asteazkena 1989ko martxoaren 15a - 16:00

Sarriena (Leioa)

Getxo
2 - 9
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 1989ko martxoaren 25a - 21:00

Luis Casanova (Valencia)

Valentzia
0 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 1989ko apirilaren 2a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Osasuna

Lagunartekoa

asteartea 1989ko apirilaren 4a - 20:30

Goodison Park (Liverpool)

Everton
1 - 0
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 1989ko apirilaren 9a - 17:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
0 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

igandea 1989ko apirilaren 16a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Real Sociedad

Liga

30. Jardunaldia

igandea 1989ko apirilaren 30a - 18:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Betis
2 - 0
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 1989ko maiatzaren 7a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

32. Jardunaldia

igandea 1989ko maiatzaren 14a - 18:00

La Romareda (Zaragoza)

Zaragoza
1 - 0
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

igandea 1989ko maiatzaren 21a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Valladolid

Liga

34. Jardunaldia

larunbata 1989ko maiatzaren 27a - 20:00

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

Bartzelona
3 - 0
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

igandea 1989ko ekainaren 4a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Murtzia

Liga

36. Jardunaldia

igandea 1989ko ekainaren 11a - 18:00

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 2
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 1989ko ekainaren 18a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Logroñes

Liga

38. Jardunaldia

igandea 1989ko ekainaren 25a - 18:00

Carlos Tartiere (Oviedo)

Real Oviedo
0 - 3
Athletic Club