Athletic Club: partida guztiak | 1989-90 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 1989-90

Lagunartekoa

larunbata 1989ko abuztuaren 5a - 18:00

Mambourg (Charleroi)

Beveren
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1989ko abuztuaren 6a - 18:00

Mambourg (Charleroi)

Athletic Club
3 - 0
AZ

Lagunartekoa

asteazkena 1989ko abuztuaren 9a - 19:30

Herman Vanderpoorten (Lier)

Lierse
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1989ko abuztuaren 11a - 20:00

Sclessin (Lieja)

Standard
4 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1989ko abuztuaren 13a

Sint-Niklaas (Sint-Niklaas)

Sint-Niklaas
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1989ko abuztuaren 18a - 18:30

Las Llanas (Sestao)

Sestao
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1989ko abuztuaren 22a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Fluminense

Lagunartekoa

osteguna 1989ko abuztuaren 24a

Legarda (Mungía)

Mungia
1 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1989ko abuztuaren 26a - 18:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 1989ko abuztuaren 28a - 18:30

Itsasgane (Bermeo)

Bermeo
0 - 5
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

larunbata 1989ko irailaren 2a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Sociedad

Kopa

1.. Jardunaldia

asteazkena 1989ko irailaren 6a - 22:00

Nou Municipal (Palamós)

Palamós
0 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 1989ko irailaren 10a - 19:30

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

Tenerife
1 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1989ko irailaren 17a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Celta

Kopa

1.. Jardunaldia

osteguna 1989ko irailaren 21a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Palamós

Liga

04. Jardunaldia

igandea 1989ko irailaren 24a - 20:00

Las Gaunas (Logroño)

Logroñes
1 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 1989ko irailaren 30a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
At.Madril

Liga

06. Jardunaldia

igandea 1989ko urriaren 8a - 17:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1989ko urriaren 11a

Sarriena (Leioa)

Athletic Club
6 - 2
CD Basconia

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 1989ko urriaren 14a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Valentzia

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1989ko urriaren 22a - 17:30

Ramón de Carranza (Cádiz)

Cadiz
1 - 0
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1989ko urriaren 29a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Málaga CF

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1989ko azaroaren 5a - 17:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
3 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 1989ko azaroaren 8a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Bartzelona

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 1989ko azaroaren 11a - 20:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
4 - 0
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1989ko azaroaren 19a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Zaragoza

Liga

13. Jardunaldia

igandea 1989ko azaroaren 26a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
3 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 1989ko azaroaren 29a - 21:15

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

Bartzelona
1 - 0
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1989ko abenduaren 3a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Osasuna

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1989ko abenduaren 10a - 17:30

Carlos Tartiere (Oviedo)

Real Oviedo
1 - 0
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1989ko abenduaren 17a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Castelló

Lagunartekoa

asteartea 1989ko abenduaren 19a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Madril

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 1989ko abenduaren 30a - 17:00

Lluís Sitjar (Palma de Mallorca)

Mallorca
1 - 0
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1990ko urtarrilaren 7a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Bartzelona

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1990ko urtarrilaren 14a - 16:30

Vallecas (Madrid)

Rayo Vallecano
0 - 0
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1990ko urtarrilaren 21a - 17:00

Atotxa (Donostia)

Real Sociedad
0 - 0
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 1990ko urtarrilaren 27a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Tenerife

Liga

22. Jardunaldia

asteazkena 1990ko urtarrilaren 31a - 21:00

Balaídos (Vigo)

Celta
0 - 0
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 1990ko otsailaren 4a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Logroñes

Liga

24. Jardunaldia

igandea 1990ko otsailaren 11a - 17:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

asteazkena 1990ko otsailaren 14a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Sporting

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 1990ko otsailaren 17a - 20:00

Luis Casanova (Valencia)

Valentzia
1 - 1
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 1990ko otsailaren 25a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Cadiz

Liga

28. Jardunaldia

igandea 1990ko martxoaren 4a - 17:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
0 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

igandea 1990ko martxoaren 11a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Sevilla

Liga

30. Jardunaldia

larunbata 1990ko martxoaren 17a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

31. Jardunaldia

igandea 1990ko martxoaren 25a - 17:00

La Romareda (Zaragoza)

Zaragoza
1 - 0
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

igandea 1990ko apirilaren 1a - 17:30

Atotxa (Donostia)

Athletic Club
2 - 2
Real Valladolid

Liga

33. Jardunaldia

igandea 1990ko apirilaren 8a - 17:00

El Sadar (Iruñea)

Osasuna
1 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

igandea 1990ko apirilaren 15a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Oviedo

Liga

35. Jardunaldia

igandea 1990ko apirilaren 22a - 18:00

Castalia (Castellón de la Plana)

Castelló
1 - 0
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

asteazkena 1990ko apirilaren 25a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Mallorca

Liga

37. Jardunaldia

igandea 1990ko apirilaren 29a - 18:00

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

Bartzelona
4 - 2
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

igandea 1990ko maiatzaren 6a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Rayo Vallecano

Lagunartekoa

asteartea 1990ko maiatzaren 8a

Municipal (Alcázar de San Juan)

Gimnástico de Alcázar
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1990ko maiatzaren 12a - 18:45

Mendizorrotza (Gasteiz)

Alaves
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1990ko maiatzaren 13a - 18:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Athletic Club
2 - 0
Real Sociedad