Athletic Club: partida guztiak | 1997-98 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1997-98

Athletic Club

Egutegia 1997-98

Lagunartekoa

larunbata 1997ko abuztuaren 2a - 19:30

Mambourg (Charleroi)

Charleroi
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1997ko abuztuaren 6a - 18:30

Santa Lucía (Gernika)

Gernika
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1997ko abuztuaren 10a - 20:30

Oreyana (Ribadesella)

Real Oviedo
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1997ko abuztuaren 13a - 20:30

Lasesarre (Barakaldo)

Athletic Club
1 - 1
Gremio Porto Alegre

Lagunartekoa

ostirala 1997ko abuztuaren 15a - 20:45

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 1997ko abuztuaren 17a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Selección Liga

Lagunartekoa

asteartea 1997ko abuztuaren 19a - 21:00

Las Gaunas (Logroño)

CD Logroñés
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1997ko abuztuaren 22a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Betis

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1997ko abuztuaren 31a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
RCD Espanyol

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 1997ko irailaren 6a - 20:30

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
1 - 1
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 1997ko irailaren 13a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

UEFA Europa League

1/32

asteartea 1997ko irailaren 16a - 20:30

Luigi Ferraris (Génova)

Sampdoria
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1997ko irailaren 23a - 17:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
1 - 3
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 1997ko irailaren 27a - 17:30

Helmántico (Villares de la Reina)

UD Salamanca
0 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/32

asteartea 1997ko irailaren 30a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Sampdoria

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 1997ko urriaren 4a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Liga

06. Jardunaldia

asteazkena 1997ko urriaren 15a - 21:30

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 1997ko urriaren 18a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RC Deportivo

UEFA Europa League

1/16

asteartea 1997ko urriaren 21a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Aston Villa

Liga

08. Jardunaldia

igandea 1997ko urriaren 26a - 17:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
1 - 2
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 1997ko azaroaren 1a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
CD Tenerife

UEFA Europa League

1/16

asteartea 1997ko azaroaren 4a - 20:30

Villa Park (Birmingham)

Aston Villa
2 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1997ko azaroaren 9a - 17:00

Lluis Sitjar (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
4 - 0
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

osteguna 1997ko azaroaren 13a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
FC Barcelona

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1997ko azaroaren 16a - 17:00

El Sardinero (Santander)

Racing
0 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 1997ko azaroaren 22a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1997ko azaroaren 30a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
3 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1997ko abenduaren 7a - 18:00

San Lázaro (Santiago de Compostela)

Compostela
1 - 4
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 1997ko abenduaren 13a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Celta

Liga

17. Jardunaldia

asteazkena 1997ko abenduaren 17a - 20:30

Carlos Tartiere (Oviedo)

Real Oviedo
1 - 2
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1997ko abenduaren 21a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 1
Merida

Lagunartekoa

asteartea 1997ko abenduaren 30a - 18:00

Municipal (Pau)

Toulouse
1 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 1998ko urtarrilaren 4a - 17:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
1 - 1
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 1998ko urtarrilaren 11a - 17:00

Montjuïc (Barcelona)

RCD Espanyol
0 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 1998ko urtarrilaren 14a - 21:00

Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura
2 - 0
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1998ko urtarrilaren 18a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Betis

Kopa

1/8

asteazkena 1998ko urtarrilaren 21a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Extremadura

Liga

22. Jardunaldia

larunbata 1998ko urtarrilaren 24a - 20:30

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

larunbata 1998ko urtarrilaren 31a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
UD Salamanca

Kopa

1/4

asteartea 1998ko otsailaren 3a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
RCD Mallorca

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 1998ko otsailaren 7a - 20:30

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

asteartea 1998ko otsailaren 10a - 22:00

Lluis Sitjar (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
1 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1998ko otsailaren 15a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 3
Valencia CF

Liga

26. Jardunaldia

igandea 1998ko otsailaren 22a - 17:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
3 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 1998ko martxoaren 1a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Real Sporting

Liga

28. Jardunaldia

igandea 1998ko martxoaren 8a - 18:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
0 - 2
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

astelehena 1998ko martxoaren 16a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
RCD Mallorca

Liga

30. Jardunaldia

igandea 1998ko martxoaren 22a - 17:00

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
4 - 0
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 1998ko martxoaren 29a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
Racing

Liga

32. Jardunaldia

larunbata 1998ko apirilaren 4a - 20:30

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
0 - 0
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

igandea 1998ko apirilaren 12a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Valladolid

Liga

34. Jardunaldia

igandea 1998ko apirilaren 19a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Compostela

Liga

35. Jardunaldia

igandea 1998ko apirilaren 26a - 17:00

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 1
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

igandea 1998ko maiatzaren 3a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Oviedo

Liga

37. Jardunaldia

igandea 1998ko maiatzaren 10a - 19:00

Romano José Fouto (Mérida)

Merida
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1998ko maiatzaren 12a

Las Llanas (Sestao)

San Pedro
2 - 1
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

ostirala 1998ko maiatzaren 15a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Zaragoza

Lagunartekoa

igandea 1998ko maiatzaren 31a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Brasil