Athletic Club: partida guztiak | 1998-99 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 1998-99

Athletic Club

Egutegia 1998-99

Lagunartekoa

asteartea 1998ko uztailaren 21a - 19:00

Stade de Sapiac (Montauban)

Lens
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 1998ko uztailaren 25a - 19:00

Robert Bobin (Evry)

Paris St-Germain
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1998ko uztailaren 28a - 19:00

Parc Lescure (Burdeos)

Girondins Bordeaux
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1998ko uztailaren 31a - 19:00

Stade de Gerland (Lyon)

Lyon
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 1998ko abuztuaren 4a - 21.30

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1998ko abuztuaren 7a - 21:00

Helmántico (Villares de la Reina)

UD Salamanca
1 - 0
Athletic Club

UEFA Champions League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

asteazkena 1998ko abuztuaren 12a - 18:00

Boris Paichadze (Tblisi)

Dinamo Tblisi
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 1998ko abuztuaren 19a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Roma

UEFA Champions League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

asteazkena 1998ko abuztuaren 26a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Dinamo Tblisi

Liga

01. Jardunaldia

igandea 1998ko abuztuaren 30a - 19:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 1998ko irailaren 4a - 19:00

Arlonagusia (Lemoa)

Lemona
1 - 0
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 1998ko irailaren 12a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Racing

UEFA Champions League

01. Jardunaldia

asteazkena 1998ko irailaren 16a - 20.45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Rosenborg

Liga

03. Jardunaldia

igandea 1998ko irailaren 20a - 19:00

Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura
0 - 1
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 1998ko irailaren 26a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Real Madril

UEFA Champions League

02. Jardunaldia

asteazkena 1998ko irailaren 30a - 20:45

Ali Sami Yen (Estambul)

Galatasaray
2 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 1998ko urriaren 4a - 17:00

Balaídos (Vigo)

Celta
3 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 1998ko urriaren 17a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Valencia CF

UEFA Champions League

03. Jardunaldia

asteazkena 1998ko urriaren 21a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Juventus

Liga

07. Jardunaldia

igandea 1998ko urriaren 25a - 17:00

Helmántico (Villares de la Reina)

UD Salamanca
2 - 1
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

larunbata 1998ko urriaren 31a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
RCD Espanyol

UEFA Champions League

04. Jardunaldia

asteazkena 1998ko azaroaren 4a - 20.45

Delle Alpi (Turín)

Juventus
1 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 1998ko azaroaren 8a - 17:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
3 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 1998ko azaroaren 15a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 5
Real Oviedo

Liga

11. Jardunaldia

ostirala 1998ko azaroaren 20a - 22:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
0 - 1
Athletic Club

UEFA Champions League

05. Jardunaldia

asteazkena 1998ko azaroaren 25a - 20:45

Lerkendal (Trondheim)

Rosenborg
2 - 1
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

igandea 1998ko azaroaren 29a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
RCD Mallorca

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 1998ko abenduaren 5a - 18:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
0 - 0
Athletic Club

UEFA Champions League

06. Jardunaldia

asteazkena 1998ko abenduaren 9a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Galatasaray

Liga

14. Jardunaldia

igandea 1998ko abenduaren 13a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
RC Deportivo

Liga

15. Jardunaldia

igandea 1998ko abenduaren 20a - 17:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
0 - 1
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 1999ko urtarrilaren 3a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Valladolid

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 1999ko urtarrilaren 9a - 21:00

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
4 - 2
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 1999ko urtarrilaren 17a - 17:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 1999ko urtarrilaren 20a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Racing

Liga

19. Jardunaldia

larunbata 1999ko urtarrilaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Betis

Liga

20. Jardunaldia

larunbata 1999ko urtarrilaren 30a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Zaragoza

Kopa

1/8

asteazkena 1999ko otsailaren 3a - 20:30

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 0
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 1999ko otsailaren 7a - 17:00

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 0
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 1999ko otsailaren 14a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Extremadura

Liga

23. Jardunaldia

larunbata 1999ko otsailaren 20a - 20:30

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
0 - 1
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 1999ko otsailaren 27a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Celta

Liga

25. Jardunaldia

igandea 1999ko martxoaren 7a - 17:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
4 - 1
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 1999ko martxoaren 14a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
UD Salamanca

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 1999ko martxoaren 20a - 21:00

Montjuïc (Barcelona)

RCD Espanyol
1 - 1
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 1999ko apirilaren 4a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Sociedad

Liga

29. Jardunaldia

igandea 1999ko apirilaren 11a - 17:00

Carlos Tartiere (Oviedo)

Real Oviedo
0 - 0
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

igandea 1999ko apirilaren 18a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
CD Tenerife

Liga

31. Jardunaldia

igandea 1999ko apirilaren 25a - 17:00

Lluis Sitjar (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
6 - 1
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

igandea 1999ko maiatzaren 2a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
At.Madril

Liga

33. Jardunaldia

igandea 1999ko maiatzaren 9a - 18:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

igandea 1999ko maiatzaren 16a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Vila-real

Liga

35. Jardunaldia

igandea 1999ko maiatzaren 23a - 19:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
0 - 3
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

larunbata 1999ko maiatzaren 29a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
FC Barcelona

Lagunartekoa

igandea 1999ko ekainaren 6a - 18:00

La Baluga (Balmaseda)

Balmaseda
0 - 2
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 1999ko ekainaren 13a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
5 - 0
Deportivo Alavés

Liga

38. Jardunaldia

igandea 1999ko ekainaren 20a - 19:00

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
1 - 4
Athletic Club