Athletic Club: partida guztiak | 2001-02 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2001-02

Athletic Club

Egutegia 2001-02

Lagunartekoa

asteartea 2001ko uztailaren 24a - 18:00

La Florida (Portugalete)

Club Portugalete
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2001ko uztailaren 28a - 18:00

Zaldupe (Ondarroa)

CD Aurrera de Ondarroa
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2001ko abuztuaren 1a - 20:45

The Hawthorns (Birmingham)

West Bromwich Albion
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2001ko abuztuaren 3a - 21:00

Reebok Stadium (Bolton)

Bolton Wanderers
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2001ko abuztuaren 5a - 16:00

Riverside Stadium (Middlesbrough)

Middlesbrough FC
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2001ko abuztuaren 7a - 20:45

Bloomfield Road (Blackpool)

Blackpool FC
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2001ko abuztuaren 11a - 16:00

Saint James' Park (Newcastle)

Newcastle United
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2001ko abuztuaren 16a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
AC Perugia

Lagunartekoa

astelehena 2001ko abuztuaren 20a - 21:00

El Sardinero (Santander)

Real Racing Club de Santander
0 - 0
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2001ko abuztuaren 26a - 19:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2001ko abuztuaren 31a - 21:30

Olímpico (Sevilla)

Sevilla FC
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2001ko abuztuaren 31a - 22:30

Olímpico (Sevilla)

Real Betis
1 - 0
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2001ko irailaren 8a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
RCD Mallorca

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2001ko irailaren 15a - 20:45

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2001ko irailaren 19a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Barakaldo CF

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2001ko irailaren 23a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Valencia CF

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2001ko irailaren 29a - 21:30

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

asteazkena 2001ko urriaren 3a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Betis

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2001ko urriaren 6a - 19:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madrid
2 - 0
Athletic Club

Kopa

1.. Jardunaldia

asteazkena 2001ko urriaren 10a - 20:00

Basarte (Amurrio)

Amurrio Club
1 - 3
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2001ko urriaren 14a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Real Valladolid

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2001ko urriaren 20a - 22:00

Insular (Las Palmas)

UD Las Palmas
1 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2001ko urriaren 28a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RCD Espanyol

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2001ko azaroaren 3a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Deportivo Alavés

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2001ko azaroaren 11a - 17:00

Balaídos (Vigo)

RC Celta
2 - 3
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2001ko azaroaren 18a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Villarreal CF

Lagunartekoa

asteartea 2001ko azaroaren 20a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
Gernika Club

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2001ko azaroaren 24a - 21:30

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
1 - 2
Athletic Club

Kopa

2.. Jardunaldia

asteazkena 2001ko azaroaren 28a - 21:00

Salto del Caballo (Toledo)

CD Toledo
2 - 3
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2001ko abenduaren 2a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Zaragoza

Lagunartekoa

asteartea 2001ko abenduaren 4a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
SD Lemona

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2001ko abenduaren 8a - 21:30

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla FC
3 - 3
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 2001ko abenduaren 12a - 20:45

Helmántico (Villares de la Reina)

UD Salamanca
2 - 2
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2001ko abenduaren 16a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Rayo Vallecano

Kopa

1/8

asteazkena 2001ko abenduaren 19a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
UD Salamanca

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2001ko abenduaren 23a - 20:00

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
0 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2002ko urtarrilaren 6a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
CD Tenerife

Kopa

1/4

asteazkena 2002ko urtarrilaren 9a - 21:00

El Madrigal (Vila-real)

Villarreal CF
0 - 2
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

larunbata 2002ko urtarrilaren 12a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Kopa

1/4

asteartea 2002ko urtarrilaren 15a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Villarreal CF

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2002ko urtarrilaren 20a - 17:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
3 - 0
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2002ko urtarrilaren 23a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Madrid

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2002ko urtarrilaren 27a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RC Deportivo

Kopa

Finalerdia

osteguna 2002ko urtarrilaren 31a - 21:30

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madrid
3 - 0
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2002ko otsailaren 3a - 20:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 1
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

asteazkena 2002ko otsailaren 6a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Málaga CF

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2002ko otsailaren 10a - 20:00

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Real Betis
1 - 1
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2002ko otsailaren 16a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Madrid

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2002ko otsailaren 24a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 0
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2002ko martxoaren 3a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
UD Las Palmas

Liga

29. Jardunaldia

igandea 2002ko martxoaren 10a - 17:00

Lluis Companys (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2002ko martxoaren 13a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
SD Amorebieta

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2002ko martxoaren 17a - 17:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2002ko martxoaren 20a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Arenas Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2002ko martxoaren 24a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 6
RC Celta

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2002ko martxoaren 31a - 17:00

El Madrigal (Vila-real)

Villarreal CF
5 - 2
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

larunbata 2002ko apirilaren 6a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
FC Barcelona

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2002ko apirilaren 14a - 19:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
2 - 2
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

igandea 2002ko apirilaren 21a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Sevilla FC

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2002ko apirilaren 28a - 18:00

Teresa Rivero (Madrid)

Rayo Vallecano
4 - 2
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2002ko maiatzaren 5a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
CA Osasuna

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2002ko maiatzaren 11a - 20:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

CD Tenerife
2 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2002ko maiatzaren 16a - 21:00

La Victoria (Jaén)

Real Jaén CF
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2002ko maiatzaren 23a - 18:00

Olaranbe (Gasteiz)

CD Aurrera de Vitoria
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2002ko maiatzaren 28a - 18:00

Tabira (Durango)

Cultural Durango
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2002ko maiatzaren 30a - 18:30

El Malecón (Muskiz)

JD Somorrostro
0 - 4
Athletic Club