Athletic Club: partida guztiak | 2002-03 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2002-03

Athletic Club

Egutegia 2002-03

Lagunartekoa

ostirala 2002ko uztailaren 26a - 19:00

López Cortázar (Basauri)

CD Basconia
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2002ko uztailaren 30a - 19:00

Santa Lucía (Gernika)

Gernika
3 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2002ko abuztuaren 2a - 19:45

Bloomfield Road (Blackpool)

Blackpool
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2002ko abuztuaren 4a - 15:00

The Walkers Stadium (Leicester)

Leicester
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2002ko abuztuaren 6a - 19:45

Alfred McAlpine Stadium (Huddersfield)

Huddersfield
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2002ko abuztuaren 8a - 15:00

Reebok Stadium (Bolton)

Bolton Wanderers
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2002ko abuztuaren 10a - 15:00

Goodison Park (Liverpool)

Everton
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2002ko abuztuaren 18a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Roma

Lagunartekoa

asteartea 2002ko abuztuaren 20a - 20:30

El Sardinero (Santander)

Racing
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2002ko abuztuaren 24a - 19:00

Stadium Gal (Irun)

Real Union
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2002ko abuztuaren 25a - 20:30

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
2 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2002ko irailaren 1a - 19:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
4 - 2
Athletic Club

Kopa

1/32

asteazkena 2002ko irailaren 11a - 20:30

Basarte (Amurrio)

Amurrio
1 - 2
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2002ko irailaren 14a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
FC Barcelona

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2002ko irailaren 22a - 19:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2002ko irailaren 24a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Indautxu

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2002ko irailaren 29a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
RCD Mallorca

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 5a - 21:30

Colombino (Huelva)

Recreativo
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2002ko urriaren 12a - 17:30

Urritxe (Amorebieta)

Athletic Club
1 - 0
Racing

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2002ko urriaren 20a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Málaga CF

Liga

07. Jardunaldia

larunbata 2002ko urriaren 26a - 20:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
5 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2002ko urriaren 30a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
CD Getxo

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2002ko azaroaren 3a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Celta

Kopa

1/16

asteazkena 2002ko azaroaren 6a - 20:30

Stadium Gal (Irun)

Real Union
2 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2002ko azaroaren 10a - 20:30

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
3 - 3
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2002ko azaroaren 17a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Rayo Vallecano

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2002ko azaroaren 24a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
RCD Espanyol

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2002ko abenduaren 1a - 17:00

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Real Betis
1 - 0
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2002ko abenduaren 8a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
CA Osasuna

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2002ko abenduaren 15a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2002ko abenduaren 21a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Deportivo Alavés

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2003ko urtarrilaren 4a - 20:45

El Sardinero (Santander)

Racing
3 - 4
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2003ko urtarrilaren 12a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Vila-real

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2003ko urtarrilaren 19a - 17:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
2 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2003ko urtarrilaren 26a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Madril

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 2a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Sociedad

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 9a - 20:30

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 2
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 16a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Sevilla

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2003ko otsailaren 23a - 17:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
1 - 1
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2003ko martxoaren 1a - 20:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Recreativo

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2003ko martxoaren 9a - 17:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
3 - 0
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2003ko martxoaren 16a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Valencia CF

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2003ko martxoaren 23a - 17:00

Balaídos (Vigo)

Celta
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2003ko martxoaren 28a - 19:30

Jean Dauger (Baiona)

Athletic Club
0 - 2
Paris St-Germain

Lagunartekoa

asteazkena 2003ko apirilaren 2a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Portugalete

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2003ko apirilaren 6a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

Lagunartekoa

osteguna 2003ko apirilaren 10a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Cultural Durango

Liga

29. Jardunaldia

igandea 2003ko apirilaren 13a - 18:00

Teresa Rivero (Madrid)

Rayo Vallecano
1 - 1
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2003ko apirilaren 20a - 18:00

Lluis Companys (Barcelona)

RCD Espanyol
3 - 3
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

larunbata 2003ko apirilaren 26a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Real Betis

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 4a - 19:00

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 5
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

larunbata 2003ko maiatzaren 10a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Valladolid

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2003ko maiatzaren 18a - 18:00

Mendizorrotza (Gasteiz)

Deportivo Alavés
2 - 4
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2003ko maiatzaren 24a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Racing

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 1a - 19:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
1 - 1
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 15a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
RC Deportivo

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2003ko ekainaren 22a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 1
Athletic Club