Athletic Club: partida guztiak | 2003-04 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2003-04

Athletic Club

Egutegia 2003-04

Lagunartekoa

asteartea 2003ko uztailaren 29a - 19:30

Udal Kiroldegi (Zamudio)

Zamudio
0 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2003ko abuztuaren 2a - 17:00

Zuiderpark Stadion (La Haya)

ADO Den Haag
2 - 7
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2003ko abuztuaren 6a - 19:00

Hollandia (Hoorn)

Volendam
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2003ko abuztuaren 8a - 19:00

BKC (Anna Paulowna)

AZ
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2003ko abuztuaren 13a - 19:00

Olaranbe (Gasteiz)

Gasteizko Aurrera
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2003ko abuztuaren 16a - 19:30

Pepe Barrera (Ribadeo)

Celta
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2003ko abuztuaren 22a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Chievo Verona

Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2003ko abuztuaren 30a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
FC Barcelona

Liga

02. Jardunaldia

asteazkena 2003ko irailaren 3a - 21:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
2 - 0
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2003ko irailaren 14a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
RCD Mallorca

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2003ko irailaren 21a - 20:00

La Condomina (Murcia)

Murtzia
2 - 2
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2003ko irailaren 27a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteartea 2003ko irailaren 30a - 20:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
2 - 3
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2003ko urriaren 4a - 21:30

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Real Betis
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1.. Jardunaldia

asteartea 2003ko urriaren 7a - 21:30

El Malecón (Torrelavega)

Gimnastica T.
2 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 19a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Vila-real

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2003ko urriaren 26a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 0
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

asteazkena 2003ko urriaren 29a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Málaga CF

Liga

10. Jardunaldia

larunbata 2003ko azaroaren 1a - 21:30

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2003ko azaroaren 8a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
RCD Espanyol

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 23a - 17:00

Balaídos (Vigo)

Celta
0 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2003ko azaroaren 30a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Racing

Liga

14. Jardunaldia

osteguna 2003ko abenduaren 4a - 21:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
2 - 2
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 7a - 21:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 1
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 14a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Sevilla

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2003ko abenduaren 21a - 17:00

Carlos Belmonte (Albacete)

Albacete
1 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2004ko urtarrilaren 4a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
CA Osasuna

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2004ko urtarrilaren 11a - 21:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
3 - 0
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

larunbata 2004ko urtarrilaren 17a - 21:30

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2004ko urtarrilaren 25a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
RC Deportivo

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 1a - 17:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
1 - 3
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 8a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Murtzia

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2004ko otsailaren 14a - 21:30

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 22a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Betis

Liga

26. Jardunaldia

igandea 2004ko otsailaren 29a - 17:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
0 - 1
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2004ko martxoaren 7a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Real Valladolid

Liga

28. Jardunaldia

igandea 2004ko martxoaren 14a - 17:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
2 - 1
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2004ko martxoaren 20a - 19:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 2
Real Madril

Liga

30. Jardunaldia

larunbata 2004ko martxoaren 27a - 21:30

Lluis Companys (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 1
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2004ko apirilaren 4a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Celta

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2004ko apirilaren 11a - 17:30

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 2
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

larunbata 2004ko apirilaren 17a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Real Zaragoza

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2004ko apirilaren 25a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Valencia CF

Lagunartekoa

asteazkena 2004ko apirilaren 28a - 20:15

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
0 - 4
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 2a - 17:30

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 0
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 9a - 17:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Albacete

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 16a - 17:30

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 2
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2004ko maiatzaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 4
At.Madril

Lagunartekoa

osteguna 2004ko maiatzaren 27a - 20:30

Ipurua (Eibar)

Athletic Club
2 - 1
Real Sociedad

Lagunartekoa

asteazkena 2004ko ekainaren 2a - 11:30

Tajonar (Iruñea)

CA Osasuna
2 - 2
Athletic Club