Athletic Club: partida guztiak | 2004-05 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2004-05

Athletic Club

Egutegia 2004-05

Lagunartekoa

ostirala 2004ko uztailaren 30a - 20:00

San Francisco (Tafalla)

Peña Sport
0 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2004ko abuztuaren 5a - 19:30

Oosterpark Stadion (Groningen)

Groningen
3 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2004ko abuztuaren 7a - 19:00

Lenstra Stadium (Heerenveen)

Heerenveen
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2004ko abuztuaren 11a - 20:30

Los Pajaritos (Soria)

CD Numancia
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2004ko abuztuaren 14a - 19:45

El Sardinero (Santander)

Racing
2 - 5
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2004ko abuztuaren 21a - 20:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Olympiacos

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2004ko abuztuaren 29a - 19:30

El Sadar (Iruñea)

CA Osasuna
1 - 1
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 11a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Valencia CF

UEFA Europa League

1.. Jardunaldia

osteguna 2004ko irailaren 16a - 19:00

Hüseyin Avni Aker (Trabzon)

Trabzonspor
3 - 2
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2004ko irailaren 19a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
RC Deportivo

Liga

04. Jardunaldia

asteazkena 2004ko irailaren 22a - 21:00

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Real Betis
2 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2004ko irailaren 25a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Real Madril

UEFA Europa League

1.. Jardunaldia

osteguna 2004ko irailaren 30a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Trabzonspor

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 3a - 17:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe CF
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2004ko urriaren 7a - 17:00

Sarriena (Leioa)

SD Leioa
0 - 5
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 17a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Málaga CF

UEFA Europa League

01. Jardunaldia

osteguna 2004ko urriaren 21a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Parma

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2004ko urriaren 24a - 17:00

Carlos Belmonte (Albacete)

Albacete
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/32

asteazkena 2004ko urriaren 27a - 20:30

La Albuera (Segovia)

G.Segoviana
0 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2004ko urriaren 30a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
FC Barcelona

UEFA Europa League

02. Jardunaldia

osteguna 2004ko azaroaren 4a - 19:30

Inönü (Estambul)

Besiktas
3 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2004ko azaroaren 7a - 17:00

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena 2004ko azaroaren 10a - 21:00

Antonio Amilivia (León)

Cultural Leonesa
1 - 2
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2004ko azaroaren 13a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Vila-real

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2004ko azaroaren 21a - 21:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
3 - 2
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2004ko azaroaren 27a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Racing

UEFA Europa League

03. Jardunaldia

asteazkena 2004ko abenduaren 1a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Steaua

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2004ko abenduaren 5a - 17:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 0
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2004ko abenduaren 11a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

UEFA Europa League

04. Jardunaldia

osteguna 2004ko abenduaren 16a - 20:45

Maurice Dufrasne (Lieja)

Standard
1 - 7
Athletic Club

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2004ko abenduaren 19a - 17:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
0 - 2
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

asteazkena 2004ko abenduaren 22a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
RCD Mallorca

Lagunartekoa

asteazkena 2005ko urtarrilaren 5a - 18:00

Urritxe (Amorebieta)

Amorebieta
1 - 2
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2005ko urtarrilaren 8a - 20:00

Los Pajaritos (Soria)

CD Numancia
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/8

asteazkena 2005ko urtarrilaren 12a - 22:00

Ciudad Deportiva (Arrecife)

Lanzarote
2 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2005ko urtarrilaren 16a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RCD Espanyol

Kopa

1/8

asteazkena 2005ko urtarrilaren 19a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
Lanzarote

Liga

20. Jardunaldia

larunbata 2005ko urtarrilaren 22a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
CA Osasuna

Kopa

1/4

asteartea 2005ko urtarrilaren 25a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Real Valladolid

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2005ko urtarrilaren 30a - 21:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
2 - 2
Athletic Club

Kopa

1/4

osteguna 2005ko otsailaren 3a - 20:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
0 - 1
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2005ko otsailaren 6a - 19:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2005ko otsailaren 13a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 4
Real Betis

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2005ko otsailaren 19a - 20:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
0 - 2
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2005ko otsailaren 24a - 19:30

Ernst Happel (Viena)

Austria Wien
0 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

igandea 2005ko otsailaren 27a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Austria Wien

Liga

26. Jardunaldia

asteazkena 2005ko martxoaren 2a - 20:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2005ko martxoaren 6a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Albacete

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2005ko martxoaren 12a - 20:00

Estadi del FC Barcelona (Barcelona)

FC Barcelona
2 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

asteazkena 2005ko martxoaren 16a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Getafe CF

Liga

29. Jardunaldia

igandea 2005ko martxoaren 20a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Levante UD

Liga

30. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 2a - 22:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
3 - 1
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 9a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Sociedad

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2005ko apirilaren 17a - 17:00

El Sardinero (Santander)

Racing
0 - 2
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

osteguna 2005ko apirilaren 21a - 21:00

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Real Betis
0 - 0
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

igandea 2005ko apirilaren 24a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Sevilla

Liga

34. Jardunaldia

larunbata 2005ko apirilaren 30a - 20:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
1 - 1
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2005ko maiatzaren 7a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Zaragoza

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2005ko maiatzaren 11a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Betis

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2005ko maiatzaren 15a - 17:00

Son Moix (Palma de Mallorca)

RCD Mallorca
4 - 3
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2005ko maiatzaren 22a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
CD Numancia

Liga

38. Jardunaldia

igandea 2005ko maiatzaren 29a - 21:00

Lluis Companys (Barcelona)

RCD Espanyol
2 - 0
Athletic Club