Athletic Club: partida guztiak | 2008-09 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 2008-09

Lagunartekoa

ostirala 2008ko uztailaren 18a - 20:30

Municipal (Lepe)

San Roque
0 - 7
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2008ko uztailaren 19a - 21:00

Blas Infante (Ayamonte)

Ayamonte
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2008ko uztailaren 22a - 19:00

Mohammed V (Casablanca)

FAR Rabat
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2008ko uztailaren 25a - 21:45

Mohammed V (Casablanca)

Udinese
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2008ko uztailaren 30a - 19:00

Arlonagusia (Lemoa)

Lemona
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2008ko abuztuaren 2a - 16:00

The Valley (Londres)

Charlton Athletic
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

astelehena 2008ko abuztuaren 4a - 21:00

Weston Homes (Colchester)

Colchester United
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2008ko abuztuaren 6a - 22:00

Colombino (Huelva)

Málaga CF
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2008ko abuztuaren 7a - 22:00

Colombino (Huelva)

Recreativo
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2008ko abuztuaren 10a - 22:00

Los Cuartos (La Orotava)

Tenerife
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2008ko abuztuaren 12a - 18:00

Asti (Zarautz)

SD Eibar
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2008ko abuztuaren 14a - 22:00

Ramón de Carranza (Cádiz)

Cadiz
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2008ko abuztuaren 16a - 18:30

Ramón de Carranza (Cádiz)

Vila-real
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

osteguna 2008ko abuztuaren 21a - 20:00

La Fuensanta (Cuenca)

Conquense
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2008ko abuztuaren 23a - 20:30

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
5 - 2
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2008ko abuztuaren 31a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
UD Almeria

Lagunartekoa

asteazkena 2008ko irailaren 3a - 18:30

San Francisco Javier (Monteagudo)

Aluvión
0 - 5
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 14a - 17:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 21a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Valladolid

Liga

04. Jardunaldia

osteguna 2008ko irailaren 25a - 20:00

Colombino (Huelva)

Recreativo
1 - 1
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2008ko irailaren 28a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Getafe

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 5a - 17:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
4 - 0
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 19a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Bartzelona

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2008ko urriaren 26a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
3 - 2
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena 2008ko urriaren 29a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Recreativo

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2008ko azaroaren 1a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
Vila-real

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 9a - 17:00

Ono Estadi (Palma de Mallorca)

Mallorca
3 - 3
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena 2008ko azaroaren 12a - 21:00

Colombino (Huelva)

Recreativo
2 - 1
Athletic Club

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 16a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Osasuna

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 23a - 21:00

Riazor (A Coruña)

Deportivo
3 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2008ko azaroaren 30a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Numantzia

Lagunartekoa

asteazkena 2008ko abenduaren 3a - 18:00

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
2 - 7
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

igandea 2008ko abenduaren 7a - 17:00

El Sardinero (Santander)

Racing
1 - 1
Athletic Club

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2008ko abenduaren 14a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Real Sporting

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2008ko abenduaren 21a - 21:00

Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)

Betis
0 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 4a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Espanyol

Kopa

1/8

osteguna 2009ko urtarrilaren 8a - 21:00

Reyno de Navarra (Iruñea)

Osasuna
1 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 11a - 17:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
2 - 3
Athletic Club

Kopa

1/8

osteguna 2009ko urtarrilaren 15a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Osasuna

Liga

19. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 18a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Valentzia

Kopa

1/4

osteguna 2009ko urtarrilaren 22a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Real Sporting

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2009ko urtarrilaren 25a - 17:00

Juegos Mediterráneos (Almería)

UD Almeria
2 - 1
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2009ko urtarrilaren 28a - 21:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
1 - 2
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

larunbata 2009ko urtarrilaren 31a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Málaga CF

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2009ko otsailaren 4a - 21:15

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 1
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2009ko otsailaren 8a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 1
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2009ko otsailaren 15a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Recreativo

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2009ko otsailaren 22a - 19:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
1 - 1
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

larunbata 2009ko otsailaren 28a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Sevilla

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2009ko martxoaren 4a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Sevilla

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2009ko martxoaren 7a - 20:00

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
2 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 2009ko martxoaren 14a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
Real Madril

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2009ko martxoaren 21a - 20:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2009ko martxoaren 27a - 18:30

Kechiloa (Donibane Lohizune)

Girondins Bordeaux
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko apirilaren 1a - 19:00

Santa Bárbara (Galdakao)

Galdakao
0 - 2
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2009ko apirilaren 4a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Mallorca

Liga

30. Jardunaldia

igandea 2009ko apirilaren 12a - 17:00

Reyno de Navarra (Iruñea)

Osasuna
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko apirilaren 15a - 18:30

Artunduaga (Basauri)

CD Basconia
2 - 2
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

larunbata 2009ko apirilaren 18a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Deportivo

Liga

32. Jardunaldia

asteartea 2009ko apirilaren 21a - 21:00

Los Pajaritos (Soria)

Numantzia
1 - 2
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

igandea 2009ko apirilaren 26a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Racing

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko apirilaren 29a - 19:00

Basarte (Amurrio)

Amurrio
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko apirilaren 29a - 20:00

Basarte (Amurrio)

Alaves
0 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

igandea 2009ko maiatzaren 3a - 17:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
1 - 1
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2009ko maiatzaren 9a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Betis

Kopa

Finala

asteazkena 2009ko maiatzaren 13a - 22:00

Mestalla (Valencia)

Athletic Club
1 - 4
Bartzelona

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2009ko maiatzaren 17a - 17:00

Lluis Companys (Barcelona)

Espanyol
1 - 0
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

larunbata 2009ko maiatzaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
At.Madril

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2009ko maiatzaren 30a - 21:00

Mestalla (Valencia)

Valentzia
2 - 0
Athletic Club