Athletic Club: partida guztiak | 2009-10 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 2009-10

Lagunartekoa

osteguna 2009ko uztailaren 16a - 22:15

Municipal (Vila Real de S.António)

Benfica
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2009ko uztailaren 18a - 20:00

Municipal (Vila Real de S.António)

Athletic Club
2 - 2
Anderlecht

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko uztailaren 22a - 20:30

Municipal (Lepe)

San Roque
0 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

osteguna 2009ko uztailaren 30a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Young Boys

Lagunartekoa

larunbata 2009ko abuztuaren 1a - 19:00

Fadura (Getxo)

Arenas
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 2a - 19:30

La Florida (Portugalete)

Athletic Club
0 - 1
Real Sporting

Lagunartekoa

igandea 2009ko abuztuaren 2a - 20:30

La Florida (Portugalete)

Portugalete
0 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

osteguna 2009ko abuztuaren 6a - 19:30

Suisse Wankdorf (Berna)

Young Boys
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko abuztuaren 12a - 19:30

La Veigona (Luarca)

Real Sporting
2 - 0
Athletic Club

Superkopa

Finala

igandea 2009ko abuztuaren 16a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Bartzelona

UEFA Europa League

Play Off

osteguna 2009ko abuztuaren 20a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Tromso

Superkopa

Finala

igandea 2009ko abuztuaren 23a - 22:00

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
3 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

Play Off

osteguna 2009ko abuztuaren 27a - 19:00

Alfheim Stadion (Tromso)

Tromso
1 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2009ko abuztuaren 30a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Espanyol

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko irailaren 2a - 20:00

Las Llanas (Sestao)

Sestao
1 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2009ko irailaren 9a - 19:00

El Mazo (Haro)

Haro
0 - 3
Athletic Club

Liga

02. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 13a - 21:00

Chapín (Jerez de la Frontera)

Xerez
0 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

01. Jardunaldia

osteguna 2009ko irailaren 17a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Austria Wien

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2009ko irailaren 20a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Vila-real

Liga

04. Jardunaldia

asteazkena 2009ko irailaren 23a - 21:00

Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife)

Tenerife
1 - 0
Athletic Club

Liga

05. Jardunaldia

larunbata 2009ko irailaren 26a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 4
Sevilla

UEFA Europa League

02. Jardunaldia

osteguna 2009ko urriaren 1a - 19:00

Weserstadion (Bremen)

Werder Bremen
3 - 1
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

igandea 2009ko urriaren 4a - 17:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 2
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2009ko urriaren 18a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Real Sporting

UEFA Europa League

03. Jardunaldia

osteguna 2009ko urriaren 22a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
CD Nacional

Liga

08. Jardunaldia

igandea 2009ko urriaren 25a - 17:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
2 - 0
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena 2009ko urriaren 28a - 20:00

Teresa Rivero (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 0
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2009ko urriaren 31a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
At.Madril

UEFA Europa League

04. Jardunaldia

osteguna 2009ko azaroaren 5a - 21:05

Estádio da Madeira (Funchal)

CD Nacional
1 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 8a - 17:00

El Sardinero (Santander)

Racing
0 - 2
Athletic Club

Kopa

1/16

asteazkena 2009ko azaroaren 11a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Rayo Vallecano

Liga

11. Jardunaldia

larunbata 2009ko azaroaren 21a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Bartzelona

Liga

12. Jardunaldia

igandea 2009ko azaroaren 29a - 17:00

Juegos Mediterráneos (Almería)

UD Almeria
1 - 4
Athletic Club

UEFA Europa League

05. Jardunaldia

osteguna 2009ko abenduaren 3a - 19:00

Franz Horr Stadion (Viena)

Austria Wien
0 - 3
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2009ko abenduaren 6a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Valentzia

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 12a - 18:00

La Romareda (Zaragoza)

Zaragoza
1 - 2
Athletic Club

UEFA Europa League

06. Jardunaldia

asteazkena 2009ko abenduaren 16a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 3
Werder Bremen

Liga

15. Jardunaldia

larunbata 2009ko abenduaren 19a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Osasuna

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 3a - 19:00

Ono Estadi (Palma de Mallorca)

Mallorca
2 - 0
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

igandea 2010ko urtarrilaren 10a - 17:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 1
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 16a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Madril

Lagunartekoa

asteazkena 2010ko urtarrilaren 20a - 19:30

Arlonagusia (Lemoa)

Lemona
0 - 0
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 23a - 22:00

Riazor (A Coruña)

Deportivo
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2010ko urtarrilaren 27a - 19:30

Sarriena (Leioa)

Leioa
1 - 7
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

larunbata 2010ko urtarrilaren 30a - 18:00

Cornellà-El Prat (Cornellà-El Prat)

Espanyol
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2010ko otsailaren 3a - 19:30

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
4 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 7a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 2
Xerez

Liga

22. Jardunaldia

larunbata 2010ko otsailaren 13a - 22:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
2 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2010ko otsailaren 18a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Anderlecht

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 21a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
Tenerife

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2010ko otsailaren 25a - 19:00

Constant Vanden Stock (Bruselas)

Anderlecht
4 - 0
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2010ko otsailaren 28a - 19:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
0 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2010ko martxoaren 3a - 19:15

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Paraguay

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2010ko martxoaren 7a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Valladolid

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 13a - 20:00

El Molinón (Gijón)

Real Sporting
0 - 0
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 2010ko martxoaren 20a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
Getafe

Liga

28. Jardunaldia

osteguna 2010ko martxoaren 25a - 22:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
2 - 0
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

astelehena 2010ko martxoaren 29a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 3
Racing

Liga

30. Jardunaldia

larunbata 2010ko apirilaren 3a - 20:00

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
4 - 1
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2010ko apirilaren 11a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 1
UD Almeria

Liga

32. Jardunaldia

osteguna 2010ko apirilaren 15a - 22:00

Mestalla (Valencia)

Valentzia
2 - 0
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

igandea 2010ko apirilaren 18a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Zaragoza

Liga

34. Jardunaldia

astelehena 2010ko apirilaren 26a - 21:00

Reyno de Navarra (Iruñea)

Osasuna
0 - 0
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

igandea 2010ko maiatzaren 2a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Mallorca

Liga

36. Jardunaldia

asteazkena 2010ko maiatzaren 5a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Málaga CF

Liga

37. Jardunaldia

larunbata 2010ko maiatzaren 8a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
5 - 1
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2010ko maiatzaren 15a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Deportivo