Athletic Club: partida guztiak | 2012-13 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club 2012-13

Athletic Club

Egutegia 2012-13

Lagunartekoa

ostirala 2012ko uztailaren 13a - 20:00

Des Alpes (Grenoble)

Lyon
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2012ko uztailaren 17a - 21:45

Mohammed V (Casablanca)

Raja
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2012ko uztailaren 21a - 14:00

Stadion Miejski (Wroclaw)

PSV Eindhoven
1 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

igandea 2012ko uztailaren 22a - 11:45

Stadion Miejski (Wroclaw)

Slask Wroclaw
0 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

ostirala 2012ko uztailaren 27a - 19:00

André Darrigade (Dax)

Lille
3 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

osteguna 2012ko abuztuaren 2a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Slaven

UEFA Europa League

Aurreko kanporaketa. Jardunaldia

osteguna 2012ko abuztuaren 9a - 18:45

Gradski stadion (Koprivnica)

Slaven
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2012ko abuztuaren 11a - 19:00

Las Llanas (Sestao)

Sestao
2 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2012ko abuztuaren 15a - 19:00

Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo CF
1 - 2
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

igandea 2012ko abuztuaren 19a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 5
Real Betis

Lagunartekoa

asteartea 2012ko abuztuaren 21a - 19:00

Urritxe (Zornotza)

Amorebieta
3 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

Play Off

osteguna 2012ko abuztuaren 23a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
6 - 0
HJK Helsinki

Liga

02. Jardunaldia

astelehena 2012ko abuztuaren 27a - 22:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
4 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

Play Off

osteguna 2012ko abuztuaren 30a - 19:00

Sonera Stadium (Helsinki)

HJK Helsinki
3 - 3
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

igandea 2012ko irailaren 2a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
Real Valladolid

Lagunartekoa

ostirala 2012ko irailaren 7a - 20:00

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 2
Athletic Club

Liga

04. Jardunaldia

igandea 2012ko irailaren 16a - 12:00

Cornellà-El Prat (Cornellà-El Prat)

RCD Espanyol
3 - 3
Athletic Club

UEFA Europa League

01. Jardunaldia

osteguna 2012ko irailaren 20a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Hapoel Kiryat Shmona

Liga

05. Jardunaldia

igandea 2012ko irailaren 23a - 19:50

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Málaga CF

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2012ko irailaren 29a - 20:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
2 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

02. Jardunaldia

osteguna 2012ko urriaren 4a - 19:00

Generali Arena (Praga)

Sparta Praha
3 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2012ko urriaren 7a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
CA Osasuna

Liga

08. Jardunaldia

larunbata 2012ko urriaren 20a - 20:00

Mestalla (Valencia)

Valencia CF
3 - 2
Athletic Club

UEFA Europa League

03. Jardunaldia

osteguna 2012ko urriaren 25a - 19:00

Gerland (Lyon)

Lyon
2 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

igandea 2012ko urriaren 28a - 17:50

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Getafe CF

Kopa

1/16

osteguna 2012ko azaroaren 1a - 12:00

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
0 - 0
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2012ko azaroaren 4a - 19:45

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada CF
1 - 2
Athletic Club

UEFA Europa League

04. Jardunaldia

osteguna 2012ko azaroaren 8a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Lyon

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2012ko azaroaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
Sevilla

Liga

12. Jardunaldia

larunbata 2012ko azaroaren 17a - 22:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
5 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

igandea 2012ko azaroaren 25a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
RC Deportivo

UEFA Europa League

05. Jardunaldia

asteazkena 2012ko azaroaren 28a - 19:00

Itztadion Kiryat Eliezer (Haifa)

Hapoel Kiryat Shmona
0 - 2
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2012ko abenduaren 1a - 20:00

Camp Nou (Barcelona)

FC Barcelona
5 - 1
Athletic Club

UEFA Europa League

06. Jardunaldia

osteguna 2012ko abenduaren 6a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Sparta Praha

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2012ko abenduaren 9a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Celta

Kopa

1/16

asteazkena 2012ko abenduaren 12a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
SD Eibar

Liga

16. Jardunaldia

larunbata 2012ko abenduaren 15a - 18:00

Iberostar Estadio (Palma de M.)

RCD Mallorca
0 - 1
Athletic Club

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2012ko abenduaren 22a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Real Zaragoza

Liga

18. Jardunaldia

larunbata 2013ko urtarrilaren 5a - 16:00

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
3 - 1
Athletic Club

Liga

19. Jardunaldia

ostirala 2013ko urtarrilaren 11a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Rayo Vallecano

Liga

20. Jardunaldia

astelehena 2013ko urtarrilaren 21a - 21:30

Benito Villamarín (Sevilla)

Real Betis
1 - 1
Athletic Club

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2013ko urtarrilaren 27a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
At.Madril

Liga

22. Jardunaldia

ostirala 2013ko otsailaren 1a - 21:30

José Zorrilla (Valladolid)

Real Valladolid
2 - 2
Athletic Club

Liga

23. Jardunaldia

igandea 2013ko otsailaren 10a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 4
RCD Espanyol

Liga

24. Jardunaldia

larunbata 2013ko otsailaren 16a - 18:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 0
Athletic Club

Liga

25. Jardunaldia

ostirala 2013ko otsailaren 22a - 21:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 3
Real Sociedad

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2013ko martxoaren 2a - 20:00

Reyno de Navarra (Iruñea)

CA Osasuna
0 - 1
Athletic Club

Liga

27. Jardunaldia

igandea 2013ko martxoaren 10a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Valencia CF

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2013ko martxoaren 16a - 18:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe CF
1 - 0
Athletic Club

Liga

29. Jardunaldia

astelehena 2013ko apirilaren 1a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Granada CF

Liga

30. Jardunaldia

astelehena 2013ko apirilaren 8a - 22:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 1
Athletic Club

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2013ko apirilaren 14a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 3
Real Madril

Liga

32. Jardunaldia

igandea 2013ko apirilaren 21a - 17:00

Riazor (A Coruña)

RC Deportivo
1 - 1
Athletic Club

Liga

33. Jardunaldia

larunbata 2013ko apirilaren 27a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 2
FC Barcelona

Liga

34. Jardunaldia

ostirala 2013ko maiatzaren 3a - 21:00

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

asteartea 2013ko maiatzaren 7a - 19:00

La Florida (Portugalete)

Portugalete
1 - 3
Athletic Club

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2013ko maiatzaren 11a - 16:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
RCD Mallorca

Liga

36. Jardunaldia

igandea 2013ko maiatzaren 19a - 19:00

La Romareda (Zaragoza)

Real Zaragoza
1 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko maiatzaren 22a - 19:00

El Malecón (Muskiz)

Somorrostro
1 - 5
Athletic Club

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2013ko maiatzaren 26a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Levante UD

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2013ko ekainaren 1a - 21:00

Vallecas (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2013ko ekainaren 5a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Combinado de Bizkaia