Athletic Club: partida guztiak | 2014-15 denboraldia | Txapelketa guztiak | Athletic Clubeko Webgune Ofiziala

Athletic Club

Egutegia 2014-15

Lagunartekoa

larunbata 2014ko uztailaren 12a - 19:00

Fadura (Getxo)

Getxoko selekzioa
0 - 4
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2014ko uztailaren 19a - 19:00

Sportzentrum (Wörgl)

Al-Hilal
0 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2014ko uztailaren 23a - 16:30

Sportzentrum (Wörgl)

Athletic Club
2 - 1
SC Paderborn 07

Lagunartekoa

igandea 2014ko uztailaren 27a - 16:00

Sportplatz (Fügen)

Athletic Club
2 - 2
Werder Bremen

Lagunartekoa

osteguna 2014ko uztailaren 31a - 19:30

Saint-Léonard (Freiburg)

Benfica
0 - 2
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2014ko abuztuaren 2a - 19:00

Didier Deschamps (Baiona)

Toulouse
2 - 0
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2014ko abuztuaren 6a - 20:00

El Sadar (Iruñea)

Osasuna
3 - 1
Athletic Club

Lagunartekoa

larunbata 2014ko abuztuaren 9a - 15:30

Borussia Park (Mönchengladbach)

Borussia MG
1 - 3
Athletic Club

Lagunartekoa

asteazkena 2014ko abuztuaren 13a - 20:30

Georgios Karaiskakis (Atenas)

Olympiacos
0 - 0
Athletic Club

UEFA Champions League

Play Off

asteartea 2014ko abuztuaren 19a - 20:45

San Paolo (Nápoles)

Napoli
1 - 1
Athletic Club

Liga

01. Jardunaldia

larunbata 2014ko abuztuaren 23a - 19:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
1 - 0
Athletic Club

UEFA Champions League

Play Off

asteazkena 2014ko abuztuaren 27a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Napoli

Liga

02. Jardunaldia

larunbata 2014ko abuztuaren 30a - 19:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 0
Levante UD

Lagunartekoa

osteguna 2014ko irailaren 4a - 18:00

La Baluga (Balmaseda)

Balmaseda
0 - 3
Athletic Club

Liga

03. Jardunaldia

larunbata 2014ko irailaren 13a - 16:00

Camp Nou (Barcelona)

Bartzelona
2 - 0
Athletic Club

UEFA Champions League

01. Jardunaldia

asteazkena 2014ko irailaren 17a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
Shakhtar Donetsk

Liga

04. Jardunaldia

larunbata 2014ko irailaren 20a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Granada

Liga

05. Jardunaldia

asteazkena 2014ko irailaren 24a - 20:00

Vallecas (Madrid)

Rayo Vallecano
2 - 1
Athletic Club

Liga

06. Jardunaldia

larunbata 2014ko irailaren 27a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 0
SD Eibar

UEFA Champions League

02. Jardunaldia

asteartea 2014ko irailaren 30a - 20:45

Borisov Arena (Borisov)

BATE Borisov
2 - 1
Athletic Club

Liga

07. Jardunaldia

igandea 2014ko urriaren 5a - 21:00

Santiago Bernabéu (Madrid)

Real Madril
5 - 0
Athletic Club

Liga

08. Jardunaldia

larunbata 2014ko urriaren 18a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Celta

UEFA Champions League

03. Jardunaldia

asteartea 2014ko urriaren 21a - 20:45

Estádio do Dragao (Oporto)

FC Porto
2 - 1
Athletic Club

Liga

09. Jardunaldia

larunbata 2014ko urriaren 25a - 16:00

Juegos Mediterráneos (Almería)

UD Almeria
0 - 1
Athletic Club

Liga

10. Jardunaldia

igandea 2014ko azaroaren 2a - 12:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Sevilla

UEFA Champions League

04. Jardunaldia

asteazkena 2014ko azaroaren 5a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
FC Porto

Liga

11. Jardunaldia

igandea 2014ko azaroaren 9a - 19:00

Mestalla (Valencia)

Valentzia
0 - 0
Athletic Club

Liga

12. Jardunaldia

ostirala 2014ko azaroaren 21a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
3 - 1
Espanyol

UEFA Champions League

05. Jardunaldia

asteartea 2014ko azaroaren 25a - 20:45

Arena Lviv (Lviv)

Shakhtar Donetsk
0 - 1
Athletic Club

Liga

13. Jardunaldia

larunbata 2014ko azaroaren 29a - 16:00

Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)

Getafe
1 - 2
Athletic Club

Kopa

1/16

asteartea 2014ko abenduaren 2a - 20:00

El Collao (Alcoi)

Alcoyano
1 - 1
Athletic Club

Liga

14. Jardunaldia

larunbata 2014ko abenduaren 6a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 1
Kordoba

UEFA Champions League

06. Jardunaldia

asteazkena 2014ko abenduaren 10a - 20:45

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 0
BATE Borisov

Liga

15. Jardunaldia

igandea 2014ko abenduaren 14a - 21:00

Anoeta (Donostia)

Real Sociedad
1 - 1
Athletic Club

Kopa

1/16

osteguna 2014ko abenduaren 18a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Alcoyano

Liga

16. Jardunaldia

igandea 2014ko abenduaren 21a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 4
At.Madril

Liga

17. Jardunaldia

larunbata 2015ko urtarrilaren 3a - 22:00

Riazor (A Coruña)

Deportivo
1 - 0
Athletic Club

Kopa

1/8

asteartea 2015ko urtarrilaren 6a - 17:00

Balaídos (Vigo)

Celta
2 - 4
Athletic Club

Liga

18. Jardunaldia

igandea 2015ko urtarrilaren 11a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 2
Elx

Kopa

1/8

asteazkena 2015ko urtarrilaren 14a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
0 - 2
Celta

Liga

19. Jardunaldia

larunbata 2015ko urtarrilaren 17a - 20:00

El Madrigal (Vila-real)

Vila-real
2 - 0
Athletic Club

Kopa

1/4

asteazkena 2015ko urtarrilaren 21a - 22:00

La Rosaleda (Málaga)

Málaga CF
0 - 0
Athletic Club

Liga

20. Jardunaldia

igandea 2015ko urtarrilaren 25a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Málaga CF

Kopa

1/4

osteguna 2015ko urtarrilaren 29a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Málaga CF

Liga

21. Jardunaldia

igandea 2015ko otsailaren 1a - 12:00

Ciutat de València (Valencia)

Levante UD
0 - 2
Athletic Club

Liga

22. Jardunaldia

igandea 2015ko otsailaren 8a - 21:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 5
Bartzelona

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2015ko otsailaren 11a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Espanyol

Liga

23. Jardunaldia

larunbata 2015ko otsailaren 14a - 20:00

Nuevo Los Cármenes (Granada)

Granada
0 - 0
Athletic Club

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2015ko otsailaren 19a - 19:00

Olímpico (Turín)

Torino
2 - 2
Athletic Club

Liga

24. Jardunaldia

igandea 2015ko otsailaren 22a - 17:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Rayo Vallecano

UEFA Europa League

1/16

osteguna 2015ko otsailaren 26a - 21:05

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 3
Torino

Liga

25. Jardunaldia

igandea 2015ko martxoaren 1a - 17:00

Ipurua (Eibar)

SD Eibar
0 - 1
Athletic Club

Kopa

Finalerdia

asteazkena 2015ko martxoaren 4a - 22:00

Power8 Stadium (Cornellà-El Prat)

Espanyol
0 - 2
Athletic Club

Liga

26. Jardunaldia

larunbata 2015ko martxoaren 7a - 18:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 0
Real Madril

Liga

27. Jardunaldia

larunbata 2015ko martxoaren 14a - 22:00

Balaídos (Vigo)

Celta
1 - 2
Athletic Club

Liga

28. Jardunaldia

larunbata 2015ko martxoaren 21a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
2 - 1
UD Almeria

Liga

29. Jardunaldia

larunbata 2015ko apirilaren 4a - 16:00

Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)

Sevilla
2 - 0
Athletic Club

Liga

30. Jardunaldia

osteguna 2015ko apirilaren 9a - 20:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Valentzia

Liga

31. Jardunaldia

igandea 2015ko apirilaren 12a - 17:00

Power8 Stadium (Cornellà-El Prat)

Espanyol
1 - 0
Athletic Club

Liga

32. Jardunaldia

larunbata 2015ko apirilaren 18a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Getafe

Liga

33. Jardunaldia

ostirala 2015ko apirilaren 24a - 20:45

El Arcángel (Córdoba)

Kordoba
0 - 1
Athletic Club

Liga

34. Jardunaldia

asteartea 2015ko apirilaren 28a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Real Sociedad

Liga

35. Jardunaldia

larunbata 2015ko maiatzaren 2a - 18:00

Vicente Calderón (Madrid)

At.Madril
0 - 0
Athletic Club

Liga

36. Jardunaldia

larunbata 2015ko maiatzaren 9a - 22:00

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
1 - 1
Deportivo

Liga

37. Jardunaldia

igandea 2015ko maiatzaren 17a - 19:00

Martínez Valero (Elche)

Elx
2 - 3
Athletic Club

Liga

38. Jardunaldia

larunbata 2015ko maiatzaren 23a - 18:30

San Mamés (Bilbo)

Athletic Club
4 - 0
Vila-real

Kopa

Finala

larunbata 2015ko maiatzaren 30a - 21:30

Camp Nou (Barcelona)

Athletic Club
1 - 3
Bartzelona